home Büyü Yapan Hocalar Vefk Yapan Hocalar

Vefk Yapan Hocalar

Büyülü çalışmalar yapılırken, bazı konularda hassas etkilere sahip olan malzemeler tercih edilmektedir. Özellikle yoğun etkiye sahip farklı uygulamalar yaptırıyorsanız, bu uygulamalarda kullanılan malzemeler fazlasıyla önemlidir. En ufak bir malzeme hatasının bile büyüyü bozabilecek olması, vefk çalışması yapılırken kullanılan tek bir unsuru bile değerli kılmaktadır.

Medyum hocalar, vefk yaparken kağıtlara da özen gösterir. Yapılacak olan vefkin türüne göre belirlenen kağıtlar, medyum hocanın talebi doğrultusunda temin edilerek çalışmada kullanılır. Medyum hoca, vefki hangi amaç için yapıyorsa, ona göre bir kağıt belirleyecektir. Örneğin, klasik olarak korunma amaçlı yapılan vefklerde sıradan bir kağıt yeterli olsa da, aşk ve benzeri kişilerin iradelerine etki etmek amacıyla yapılan, çok daha yoğun enerji gerektiren çalışmalar için özel üretilmiş papirüs veya benzeri kağıtlara ihtiyaç duyulabilir.

Her nesnenin belli bir enerjisi ve gaybi alemlerde yansıması bulunur. Maneviyat ile ilgilenen herkesin bildiği gibi, nesnelerin enerjisini kullanmak, büyü ve vefk gibi çalışmalarda çok önemli bir rol oynar. Medyum hocanın sahip olduğu meziyetleri en iyi şekilde değerlendirebilmesi, yapacağı çalışmanın doğru etkiye sahip olması için, gerek kağıt, gerekse diğer malzemelerin en doğru şekilde belirlenmesine ihtiyaç duyulur.

Medyum hoca, eğer vefk konusunda bilgi sahibiyse, yapacağı çalışmaya uygun malzemeleri tespit etmek konusunda sorun yaşamayacaktır. Gerekirse canbar büyüsü gibi, deri veya benzeri materyalleri de kağıt olarak kullanabilen medyum hocalar, vefkin tam olarak etkili olması için gereken her şeyi yapmaktadır.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

3 thoughts on “Vefk Yapan Hocalar

  1. eşimle geçtiğimiz yıl annesinin kaybından sonra tartışmalarımız sıklaşmaya başladı eve geç gelmesi çoçuklarımıza bana resmen hayvanmışız gibi davranması derken dayanacak gücüm klamayınca bende çareyi psikiyatri ye gitmekte buldum önceleri tüm sıkıntıları anlatmaya başladım tabi sürekli beni dinlemesinden çözüm yolları bulmam olanaksız hale geldi hal böyle olunca evde yaşadığımız tatsızlıklar iyice arttığından boşanmaktan başka çare kalmadığını düşündüğüm zamanlarda karşıma Medyum Ali gürses çıktı kendisine kaba tabirle durumu anlattım bana sunduğu aşk ve bağlama çalışmasının şartlarını gelişmelerde nasıl bir yol izlememiz gerektiğine kadar kısa anlatımlarla beni ikna etmeyi başardı söylediği gibide 1 hafta içerisinde çalışmayı gönderdi mail yoluyla attığı çalışma şartlarını her gün düzenli olarak yaptım aralarda kavgalarımız devam ediyordu hatta işleme başladığımız 2 hafta boşanma davası bile elime celp geldi ümidikesmeye başladığımdan Ali hocayla konuşurken biraz haddimi aştım ama 3 haftadan sonra çok ilgiç gelişmeler yaşamaya başlayınca söylediklerime bin pişman oldum şu an işlemin gidişatı epey iyi gidiyor. tartışmalarımız azalmaya başladı ve en önemlisi eşimin biraz dahan yumuşamaya başlaması hayret verici diyebilirim size olan borcumu nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum lütfen bunu vefa borcu olarak kabul edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir