home Büyü Yapan Hocalar Medyum Saliha Yorum & Şikayet

Medyum Saliha Yorum & Şikayet

Sonsuz gücü ile hayatlarımızı değiştirmek için kullandığımız metafizik alemlerinde öğrenilecek pek çok şey bulunur. Medyum Saliha gibi medyumlar tarafından kullanılabilen bu alemlerdeki tüm enerjiler istediğimiz şekilde yönlendirilebilir. Gerçek medyumlar tarafından yapılabilen bu yönlendirmeler sayesinde isteklerimizin dünyevi aleme yansıdığı görülür.

Bir medyumun büyü yapabilmesi için çok kapsamlı bir eğitim sürecinden geçmiş olması gerekir. Sıradan bir insanın alamayacağı bu eğitimde medyuma yıllar boyu nesilden nesile aktarılan özel bilgiler verilir. Bu teknik ve yöntemler ile doğru büyü yapılabilir. Medyum Saliha da olsa başka bir medyum da olsa bu bilgileri almadan hiçbir şekilde büyü yapılamayacaktır.

Özellikle insanların iradesini etkileyen ikna, aşk ve evlilik gibi büyü türlerinde seçeceğiniz medyumun doğru olması çok önemlidir. Bu büyülerde kullanılacak olan teknikler fazlasıyla değişken olduğu için mutlaka ehli tarafından yapılmalıdır. Medyum olduğunu söyleyen, hatta bazı büyüleri yapabilen kişiler bile bu tarz büyülerden istenen sonucu alamayacaktır. İster Medyum Saliha’ya büyü yaptıranlar ister başka bir medyum ile çalışanlar olsun mutlaka her büyüyü işinde iyi olan medyumlara bırakmalıdır.

Sitemizde sadece Medyum Saliha değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Medyumları seçerken size yardımcı olacak bu yorum ve şikayetler sayesinde dolandırılmaktan kurtulabilir ve herhangi bir zarara uğramadan istediğiniz tüm büyüleri yaptırabilirsiniz.

Medyumların eğitim süreci nefes güçlerinin nasıl kullanılacağını öğretmek ile başlar. Üstat bir medyum öncelikle nefes gücünün ne olduğunu anlatır. Kişiden kişiye göre değişen bu eğitim süreci medyumluk işinin temelidir. Medyum Saliha da diğer medyumlar da mutlaka bu eğitimden geçmek zorundadır.

Eğitimin bir diğer kısmı tekniklerin öğretilmesidir. Gerçek medyumlar tarafından uzun yıllar boyunca saklanmış olan bu teknikler sadece öğrenmeyi hak edene öğretilir. Örneğin, papaz büyüsü gibi hassas çalışmaların sadece gerçek medyumlar tarafından yapılabildiği çok net bilinmektedir. Medyum Saliha’nın papaz büyüsü de herhangi bir başka medyumun yaptığı papaz büyüsü de yine aynı şekilde öğrenilmiş olmalıdır.

Büyü yöntemleri öğretilirken aynı zamanda medyumun tecrübe edinmesine de olanak sağlanır. Üstat medyumlar talepte bulunan kişilere yaptıkları çalışmaları eğittikleri kişiler ile birlikte yapar, tecrübe edinmelerini sağlar.

Gerçek bir medyumun öğrenme süreci asla bitmez. En iyi medyum olduğu söylenen kişi bile devamlı kendini geliştirmek zorundadır. Gayb alemlerinin sonsuz enerjisini anlamak bir ömürde yapılamayacak kadar zordur.

Medyum Saliha ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Medyum Saliha Yorum & Şikayet

  1. eşimle evde yaşadığım özelimi döküp çözüm aradığım medyum leyladan şikayetim var. Adının leyla olduğunu söylediği için ben bayan hoca olmasına istinaten onunla çalışmaya karar vermiştim, telefonda konusmak icin cok yogun oldugunu soylemisti bana asistanlari ile iletisim kurduk hep bu yuzden defalarca sordum hepsi merak etmeyin bayanlarla bayan asistanlar ilgileniyor abla dediler
    Benden 7000 lira para aldi bu leyla adi altinda genelde benim ruyalarim tutar bi gun ruyamda bi ses leylaya dikkat et gibi bi sey soyledi bunun uzerine icime kurt dustu erkek kardesimin konusmasi icin farkli numaradan aramasini istedim bu sefer erkek oldugunu soylemeye basladi kardesime
    Durum nedir diye sormak icin arayan bendim diye mesaj attigimde engelledi heryerden mail adresi vardi ona bile cevap vermiyor giden param oldu ama asil icimi kotu yapan anlattiklarim oldu kimse guvenmesin ozellikle bayan arkadaslarin dikkat etmesini tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir