home Büyü Yapan Hocalar Vefk Nedir? Vefk Kaç Günde Tutar?

Vefk Nedir? Vefk Kaç Günde Tutar?

Vefk yaptıranlar yaptırdıkları çalışmaları herhangi bir sıradan manevi çalışma ile bir tutmamalıdır. Vefk, diğer çalışmalara kıyasla çok daha karmaşık bir yapılış sürecine sahiptir. Vefk yapan hocalar bu süreçte onlarca farklı ilimden yararlanır ve insanların isteklerinin gerçekleşmesine yalnızca bu şekilde vesile olabilir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan vefk size manevi alemlerin kapısını aralayacaktır. Neredeyse istenen her konuda yapılabilen bu özel çalışmadan çok net etkiler görülebilir.

Vefk yapan hocalar kimi zaman vefk yerine alternatif çalışmaları da kullanabilmektedir. Bu çalışmalardan hangisinin size uygun olacağını belirlemek medyum hocanın sorumluluğudur. Ancak her medyum hoca çalışmaya karar vermeden önce düşüncelerini sizinle paylaşacak ve onayınızı aldıktan sonra bu işi yapacaktır.

Vefk yapan hocalar hızlı bir şekilde sonuç alınabilmesi için gereken her türlü çalışmayı yapacaktır. Vefkin hızlı tutması için yapılabilecek bazı ek çalışmalar mevcuttur. Bunların ne olduğu yine vefk yapan hocalar tarafından bilinir. Sıradan insanların bu gizli bilgilere erişmek gibi bir şansı bulunmaz.

Vefk yapıldığı zaman manevi alemlerde var olan enerjiler harekete geçer. Bu enerjileri doğru şekilde kullanan medyum hocalar istenen her şeyin gerçekleşmesine vesile olurlar.

Hiçbir medyum hoca vefklerin ne kadar sürede tutacağı konusunda kesin bir süre veremez. Ancak, medyumların daha önceki çalışmalarından edindikleri tecrübeler ile ortalama bir süre verilebilir.

Vefkler Ortalama Olarak Kaç Günde Tutar?

Vefk yaptıranlar medyum hocanın nefes gücüne, vefkin yapılış amacına ve buna benzer pek çok farklı faktöre göre değişen sürelerde etki görürler. Bu faktörler dışında henüz anlaşılamayan sebepler nedeniyle vefklerin kısa veya uzun sürelerde tuttuğu da görülebili.

Vefk yapan hocalar ortalama olarak bu işlemi bir hafta ile on gün arası bir sürede tamamlar. Daha sonra kişiye teslim edilen vefk çalışması etkisini bir günde de gösterebilir kırk güne kadar uzayan sürede de sonuç alınabilir.

Tecrübeli bir medyum hoca tarafından yapılan vefk diğer medyumlara kıyasla çok daha kısa sürede tutacaktır. Yine aynı şekilde, işinin ehli olan hocalar vefkin bir an önce tutması için bir takım ek çalışmalar gerçekleştirebilir.

Vefkin Hızlı Tutması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Vefk yaptıranlar, yaptırdıkları vefkin daha hızlı tutması için nefes gücü kuvvetli bir medyum ile çalışmalıdır. Bu medyum hocalar hem daha kuvvetli hem de tecrübeli oldukları için çalışmalarından çok daha net sonuçlar alabilirler.

Bunun dışında vefk yapan hocalar çeşitli yöntemler kullanarak tutma süresini hızlandırabilir. Ancak, bu yöntemleri kullanmak her çalışma için uygun değildir. Hangilerinde bu tarz yöntemlerin kullanılabileceği medyum hocaların vereceği karara bağlıdır. Eğer yaptırdığınız vefk için uygun bir yöntem bulunuyorsa gereken ilave çalışmalar vefk yapan hocalar tarafından gerçekleştirilecektir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Vefk Nedir? Vefk Kaç Günde Tutar?

 1. Hayırlı geceler dilerim.
  Medyum Erpah ile ilgili bir yorum yazmak istiyorum.
  Ben bu medyuma bir büyü işlemi yaptırdım, yanlış hatırlamıyorsam papaz büyüsüydü. Yanlış hatırlamıyorsam diyorum çünkü üzerinden çok fazla vakit geçti ve büyü ile ilgili en ufak bir gelişme bile olmadı. Yaklaşık üç aydır ne gelen bir kargo var ne de büyüyle alakalı herhangi bir açıklama yapıldı.
  Bu şekilde davranan bir kişiden gelecek büyünün gerçek olacağını da düşünmüyorum. Muhtemelen kendisi dolandırıcının tekiydi ve beni kandırdı. Çalışacak olan insanların bunu göz önünde bulundurarak hareket etmesini tavsiye ederim. Medyum Erpah ile ilgili beklentilerinizi düşük tutun.

 2. Merhaba,
  Hollanda’da görev icabı bulunuyorum, burada doğru dürüst bir medyum bulamadım ve bu nedenle Medyum El Rashid ile çalışmak için internetten numarasını buldum. Arayıp konuştuğum zaman ilgili davranması nedeniyle çok fazla araştırma yapmadan bu medyumla çalışmayı kabul etmiştim.

  Araştırma yapmadığım için çok pişmanım. Kendisi beni uzun süredir oyalıyor. Oyalama kısmı sürekli şekilde kargoya verildiğine yönelik oluyor. Büyünün kargoda olduğuyla başlıyor, kargo numarasını sahte bir şekilde bana vermesi ile devam ediyor. Anlayacağınız yaptığı büyü uygulamaları tamamen yalan üzerine kurulu.

  Galiba Hollanda’da olmamdan cesaret alarak bu şekilde davrandı dolandırıcı herif. Özellikle gurbetçilerin çok dikkatli olmalarını ve mümkün olduğu kadar bu dolandırıcıdan uzak durmalarını öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir