home Büyü Yapan Hocalar Vefk Nedir? Vefk Kaç Günde Tutar?

Vefk Nedir? Vefk Kaç Günde Tutar?

Vefk yaptıranlar yaptırdıkları çalışmaları herhangi bir sıradan manevi çalışma ile bir tutmamalıdır. Vefk, diğer çalışmalara kıyasla çok daha karmaşık bir yapılış sürecine sahiptir. Vefk yapan hocalar bu süreçte onlarca farklı ilimden yararlanır ve insanların isteklerinin gerçekleşmesine yalnızca bu şekilde vesile olabilir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan vefk size manevi alemlerin kapısını aralayacaktır. Neredeyse istenen her konuda yapılabilen bu özel çalışmadan çok net etkiler görülebilir.

Vefk yapan hocalar kimi zaman vefk yerine alternatif çalışmaları da kullanabilmektedir. Bu çalışmalardan hangisinin size uygun olacağını belirlemek medyum hocanın sorumluluğudur. Ancak her medyum hoca çalışmaya karar vermeden önce düşüncelerini sizinle paylaşacak ve onayınızı aldıktan sonra bu işi yapacaktır.

Vefk yapan hocalar hızlı bir şekilde sonuç alınabilmesi için gereken her türlü çalışmayı yapacaktır. Vefkin hızlı tutması için yapılabilecek bazı ek çalışmalar mevcuttur. Bunların ne olduğu yine vefk yapan hocalar tarafından bilinir. Sıradan insanların bu gizli bilgilere erişmek gibi bir şansı bulunmaz.

Vefk yapıldığı zaman manevi alemlerde var olan enerjiler harekete geçer. Bu enerjileri doğru şekilde kullanan medyum hocalar istenen her şeyin gerçekleşmesine vesile olurlar.

Hiçbir medyum hoca vefklerin ne kadar sürede tutacağı konusunda kesin bir süre veremez. Ancak, medyumların daha önceki çalışmalarından edindikleri tecrübeler ile ortalama bir süre verilebilir.

Vefkler Ortalama Olarak Kaç Günde Tutar?

Vefk yaptıranlar medyum hocanın nefes gücüne, vefkin yapılış amacına ve buna benzer pek çok farklı faktöre göre değişen sürelerde etki görürler. Bu faktörler dışında henüz anlaşılamayan sebepler nedeniyle vefklerin kısa veya uzun sürelerde tuttuğu da görülebili.

Vefk yapan hocalar ortalama olarak bu işlemi bir hafta ile on gün arası bir sürede tamamlar. Daha sonra kişiye teslim edilen vefk çalışması etkisini bir günde de gösterebilir kırk güne kadar uzayan sürede de sonuç alınabilir.

Tecrübeli bir medyum hoca tarafından yapılan vefk diğer medyumlara kıyasla çok daha kısa sürede tutacaktır. Yine aynı şekilde, işinin ehli olan hocalar vefkin bir an önce tutması için bir takım ek çalışmalar gerçekleştirebilir.

Vefkin Hızlı Tutması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Vefk yaptıranlar, yaptırdıkları vefkin daha hızlı tutması için nefes gücü kuvvetli bir medyum ile çalışmalıdır. Bu medyum hocalar hem daha kuvvetli hem de tecrübeli oldukları için çalışmalarından çok daha net sonuçlar alabilirler.

Bunun dışında vefk yapan hocalar çeşitli yöntemler kullanarak tutma süresini hızlandırabilir. Ancak, bu yöntemleri kullanmak her çalışma için uygun değildir. Hangilerinde bu tarz yöntemlerin kullanılabileceği medyum hocaların vereceği karara bağlıdır. Eğer yaptırdığınız vefk için uygun bir yöntem bulunuyorsa gereken ilave çalışmalar vefk yapan hocalar tarafından gerçekleştirilecektir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

10 thoughts on “Vefk Nedir? Vefk Kaç Günde Tutar?

 1. Hayırlı geceler dilerim.
  Medyum Erpah ile ilgili bir yorum yazmak istiyorum.
  Ben bu medyuma bir büyü işlemi yaptırdım, yanlış hatırlamıyorsam papaz büyüsüydü. Yanlış hatırlamıyorsam diyorum çünkü üzerinden çok fazla vakit geçti ve büyü ile ilgili en ufak bir gelişme bile olmadı. Yaklaşık üç aydır ne gelen bir kargo var ne de büyüyle alakalı herhangi bir açıklama yapıldı.
  Bu şekilde davranan bir kişiden gelecek büyünün gerçek olacağını da düşünmüyorum. Muhtemelen kendisi dolandırıcının tekiydi ve beni kandırdı. Çalışacak olan insanların bunu göz önünde bulundurarak hareket etmesini tavsiye ederim. Medyum Erpah ile ilgili beklentilerinizi düşük tutun.

 2. Merhaba,
  Hollanda’da görev icabı bulunuyorum, burada doğru dürüst bir medyum bulamadım ve bu nedenle Medyum El Rashid ile çalışmak için internetten numarasını buldum. Arayıp konuştuğum zaman ilgili davranması nedeniyle çok fazla araştırma yapmadan bu medyumla çalışmayı kabul etmiştim.

  Araştırma yapmadığım için çok pişmanım. Kendisi beni uzun süredir oyalıyor. Oyalama kısmı sürekli şekilde kargoya verildiğine yönelik oluyor. Büyünün kargoda olduğuyla başlıyor, kargo numarasını sahte bir şekilde bana vermesi ile devam ediyor. Anlayacağınız yaptığı büyü uygulamaları tamamen yalan üzerine kurulu.

  Galiba Hollanda’da olmamdan cesaret alarak bu şekilde davrandı dolandırıcı herif. Özellikle gurbetçilerin çok dikkatli olmalarını ve mümkün olduğu kadar bu dolandırıcıdan uzak durmalarını öneriyorum.

 3. Başımdan geçeni anlatmak istiyorum, öncelikle s.a herkese. Eşim bir süredir evden uzaklaştı kaç kere
  başka yöntemler denedim tekrar çekebilmek için nafile oldu hep, bir arkadaşımın tavsiyesi ile vefk
  yaptırmaya karar verdim, araştırma yaptıktan sonra bu konu ile ilgili en iyi ismin medyum ali gürses
  olduğunu okudum, bu işlerden anlayan bir arkadaşıma da sorduğumda aynı şeyi söyledi medyum ali
  hocayı tavsiye etti, bunun üzerine kendisiyle çalışmaya karar verdim, vefk için aradığımda bu iş için
  en uygun çalışmanın bağlama vefki olduğunu söyledi sıkıntımı dinledikten sonra bağlama vefki
  yaptırdım, çalışma beş günde elime ulaştı etkisi aşama aşama ortaya çıktığı için kaç günde oldu
  bilemiyorum ama en fazla 20 gün olmuştur diyorum, önce eve daha fazla ilgi göstermeye başladı
  sonrasında hep uzaklaşıp gittiği alışkanlıklarından kurtuldu etkili çalışma yapıyor güvenebilirsiniz…

 4. Medyumlarla ile ilgili bir sürü araştırma yaptım, pek çok isimle görüştüm işlem yaptırmadan önce, en sonunda ali gürses hoca ile çalışmaya karar kıldım. Telefonu 05355906275 arayarak iletişime geçtim bir konuda ikna vefki yaptırmak için iletişime geçmiştim bana bu spesifik konuda bir vefkin yapılmasının mümkün olmadığını söyledi, çok para teklif ettim ama kabul etmedi, gerçekten de dürüst davranıyor bu davranışından sonra başka bir iş için kendisi ile konuştum onun mümkün olduğunu söyledi, yaptığı işlem bir haftada geldi ve gerçekten beklediğimden çok çok daha üst düzey bir işlemdi, güvenilir bir hoca olduğunu benim gözümde çok net ispatladı, işlem için ayrıca kendisine çok teşekkür ederim

 5. İzmir’e yeni taşındım, Ali Gürses hocayı buradayken tanıdım. Hayatım ile ilgili, özellikle evlilik konularında bir problemim vardı. Bunun için vefk yaptırmak adına kendisiyle görüştüm.
  Telefonda tüm detaylarda anlaştık, detaylı şekilde nasıl bir süreç olacağını anlattı. Sağolsun çok ilgili ve alakalı davrandı.
  Yanlış hatırlamıyorsam bir hafta gibi bir sürede elime ulaştı işlem. Dediği gibi kullandım, kullanımı çok kolay, zaten hoca çok ilgileniyor, sorduğum her soruyu cevapladı bu sayede kolayca işlemi tamamladım.
  Etkisi de sorunsuz oldu. Beklediğimden daha hızlıydı denilebilir. 5 yıldızdan daha fazlası olsa onu da hak ediyor.

 6. Medyumlar konusunda büyük önyargılarım vardı, daha önceden dolandırılan insanları görüp böyle şeylerin hiçbir zaman işe yaramayacağına inanırdım. Bir gün dertlerim büyüdüğü için arkadaşlarımdan birinin tavsiyesiyle Ali Hoca ile çalışmaya karar verdim. Hiç beklemediğim şekilde Ali Hoca’ya kanım ısındı, kafamda olan tüm soruları sordum derdimi anlattım, hatta önyargılı yaklaştığımı da belirttim. Hocam bana anlatarak dertlere nelerin sebep olduğunu, Allah’tan gelen çözümün nasıl bulunacağını detaylıca gösterdi. Vefk bir haftada elime ulaştı, etkisini de belirttiği sürede gördüm. Daha etkili kılmak için yapmamız gereken çalışmaları da söyleyerek işimi kolaylaştırdı. İnşallah başkalarının da önyargıları kırılır ve sonsuz alemdeki bu enerjilerden yararlanılır. Allah kendisinden razı olsun, onu öneren arkadaşımdan da razı olsun. Gönül rahatlığıyla bilgi alabilirsiniz Ali beyden…

 7. Almanya’da yaşayan bir gurbetçi olarak burada daha önce denediğim medyum hocalar içinden sadece Medyum Ali Gürses’ten memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Özellikle burada yaşayıp dolandırıcılar tarafından mağdur edilen arkadaşlar olduğunu bildiğim için Almanya’da olduğumu belirttim. İki defa vefk yaptırdım, birincisi ikna vefki diğeri korunma vefkiydi. İkisi de sorunsuz ve hızlı şekilde geldi. Başka medyumlar gibi paramı alıp çekilirim olayına girişmiyor. Yaptığı çalışma elime ulaşana kadar elinden geldiği kadar yardım ediyor. Kargoyu bile benim için takip etti. Etkisinden de bahsetmeye gerek bile yok zaten. Memnun kalmasam iki defa yaptırmazdım.

 8. Ya saçma sapan medyum hocalarla uğraşmayın doğru dürüst insanlar var bu işi gerçekten yapan. Bazıları var kendini medyum hoca gibi tanıtan ama bazı hocalar var gerçekten bu ilmin işini yapan. Medyum ali bey var mesela bu adam yıllardır bu alanda çalışıyor. Havas ve ledün konusunda uzman bir medyum. Ben iki ayrı çalışma yaptırdım. Bir sürü bu alanda uzmanım diyen kişiyle konuştum kimisi yapamadı kimisi yaptı tutmadı. Ali gürses beyin çalışmaları sıkıntısız şekilde sonuç verdi. Hep mailden irtibattaydık telefonda konuşmadım bile hiç medyumalibey@gmail.com hocanın mail adresi medyumali.com web sitesi. Ama dediğim gibi diğerleriyle vakit harcamayın boş yere. Dolandırıcılar her yerde, her alanda. Gerçek hocaların adını lekelemekle meşguller sadece. Dürüst bir hoca ile çalıştığınız sürece mağdur olmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir