home Büyü Yapan Hocalar Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

İnsan hayatının her aşamasında manevi alemlere dair izlere rastlamak mümkündür. Medyumlar vesilesiyle çok daha yakından tanıdığımız ve anlamayı başardığımız bu alemlerdeki gizemler, yeri geldiğinde bir insanın tüm ömrünü değiştirebilmektedir. Gerçek medyumlar tarafından hayırlı amaçlarla kullanılan bu alemlerde, yapılan her işlemin sonsuz bir gücü olduğu bilinir. Medyum hocalar, bu gücü kullanabilmek adına çok uzun süreler eğitim görmekte ve nefes güçlerini geliştirmektedir. Bu şekilde yetiştirilen gerçek medyumlar insanlara yardım ederken, eğitimsiz, sadece menfaat peşinde olan dolandırıcı medyumların var olduğunu da unutmamak gereklidir. Dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir öğrenmek, bu sahte hocalar tarafından mağdur edilmemek adına çok önemlidir.

Her manevi işlemin temelinde belirli kurallar ve güçler bulunmaktadır. Gaybi dünyaya ait olan bu güçleri yönlendirmek ve istenen şekle sokmak için medyum hocalardan yardım alınır. Gerçek medyumlar, bunu yaparken hem ilimlerden hem de nefes güçlerinden yararlanmaktadır. İlimler, manevi alemlerde var olan enerjileri kontrol etmeye ve istenen şekilde yönlendirmeye yararken, nefes gücünün de bu işlemlerde belirli tesirleri olduğu bilinmektedir. Dolandırıcı medyumların aksine, bu alanda uzman olan medyum hocaların tüm bu nitelikleri taşıdığı, her daim etkili çalışmalar yaptığı görülebilmektedir.

Her medyum hocanın belirli bir çalışma alanı olduğuna rastlamak da mümkündür. Örneğin, bazı medyum hocaların aşk ve evlilik büyüsü gibi işlemleri daha iyi yaptığı görülebilir. Bu medyum hocalar, yine gayb alemlerinde var olan ve insanlar arasında gözle görülemeyen bağlar üzerinde tesir kurmakta uzmanlaşmış, bu sayede etkili aşk büyüleri yapmayı öğrenmiştir. Gerçek medyumlar arasında, böyle işlemleri çok iyi yapan, bugüne kadar sayısız insanın mutluluğuna vesile olan medyum hocalara rastlanabilmektedir.

Tüm bu işlemlerde medyum hocaların bireysel yetenekleri öneme sahip olsa da ilimlerin de kullanılması gerekmektedir. Bu ilimler, neredeyse insanlık tarihi ile yaşıt olan, kadim dönemlerden günümüze kalmış bilgileri içermektedir. Gerçek medyumlar, yapılan çalışmalarda bunlardan yararlanarak, insanların isteklerinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Dolandırıcı medyumlar, istese bile bu ilimlerin bilgisine erişmeyi başaramayacaktır. Tüm bu ilimler, uzun yıllar boyunca saklanmış ve bu sayede günümüze bozulmadan ulaşabilmiştir.

Havas İlminin Önemi Çok Büyüktür

Medyum hocaların yaptığı her türlü işlemde mutlaka havas ilminin kadim bilgisinden yararlanmak gereklidir. Medyum hocalar, bu ilmi öğrenebilmek için üstatlarından el almakta, kendilerini her zaman bu alanda geliştirmeye devam etmektedir. Gerçek ve dolandırıcı medyumlar nasıl ayırt edilir merak eden bir kişi, çalışmayı düşündüğü medyum hocanın havas bilgisini yakından incelemelidir. Eğer bu kişinin bu ilim konusunda yeteri kadar bilgisi yoksa dolandırıcı medyum olma ihtimali yüksek demektir.

Havasın tüm manevi ilimlerde kullanıldığı kesindir. Bu ilim, etkisini yıllar boyunca kanıtlamış, hayatımızda önemli bir yer edinmiştir. Gerçek medyumlar, bu alanda çalışma yaparak havası tanımış, ilmin gizli bilgisinden yararlanmayı öğrenmiştir.

İlim Bilgisi Hassas ve Çok Özeldir

Gerçek medyum hocalar, her türlü çalışmada, ne kadar zor olsa da ilimlerin kadim bilgisine başvuracaktır. Bu bilgileri kullanmayan ve işlemlerde yer vermeyen medyumların başarılı sonuç alması imkansızdır.

Dolandırıcı medyumlar, ilim konusunda herhangi bir bilgiye sahip değildir. Bu kişiler, sadece sahte büyüler ile insanları kandırmaktadır. Dolandırıcı medyumlar ve gerçek medyumlar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra, ilim üstadı olan, havas bilgisi yüksek hocalara işlem yaptırabilir, gaybın gücünden dilediğiniz amaç için yararlanabilirsiniz.

Sizlerden sitemize ulaşan tüm medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını incelemek, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir