home Büyü Yapan Hocalar Hollanda Medyumları

Hollanda Medyumları

Trans yöntemi ile bu alemden Gayb alemlerine yolculuk yapma yeteneği bulunan Hollanda medyumları, 2 alem arasında köprü görevi görmektedir. Bedenen değil ruhen bir yolculuk yapan medyumlar bu şekilde orada bulunan varlıklar ile de iletişime geçmeyi başarırlar. Hatta o varlıkları yaptıkları işlemlerde kullanarak işlemlerin başarısına etki etmelerini sağlarlar.

Medyum hocalar, kendilerine danışan kişilerin isteklerini en uygun ve ideal yöntem ile halletmeye çalışırlar. Kimi zaman muska hazırlayarak kişiyi korumaya alırken kimi zamansa büyü bozma işlemleri yaparak kişinin üzerindeki büyüleri etkisiz hale getirir. Her medyumun kullandığı yöntemin farklı olduğu düşünüldüğünde burada önemli olan gidilen medyuma güvenmektir.

Manevi ihtiyaçların karşılanması noktasında büyük rol oynayan medyum hocalar için güven çok önemlidir. Hem onların yaptığı işe güvenmek hem de kendilerine güvenmek yapılan işin başarısını doğrudan etkiler. Özellikle sizlerden isteklerini inanma ve aidiyet duygusu altında yapmak gerekir. Aksi halde yapılan işlemin başarısı tehlike altına alınmış olur.

Hollanda Medyumları Tarafından Yapılan Büyüler

Hollanda ülkesinde hizmet veren medyumlar çeşitli büyüler yaparak insanlara yardımcı olmaya çalışır. Zaten dünyaya geldikleri andan itibaren aldıkları eğitimler ile de bunu gerçekleştirmek için çaba gösterirler. Zaman zaman yaygın olarak yapılan aşk büyüsü, evlilik büyüsü, kısmet açma büyüsü gibi yaygın olan büyüleri yaparken zaman zamanda aşağıdaki gibi nadir olan büyüleri yaparlar.

  • Hamura Celbi: Ana konusu aşktır ve 2 kişinin birbirine harmanlaması amacıyla yapılır. Böylelikle 2 kişi birbirlerine daha sıkı bağlanır.
  • Muhabbet Büyüsü: Teknoloji devrinde azalan alışkanlıklardan bir tanesi de muhabbettir. Özellikle kadın – erkek evli olan kişilerin arasındaki muhabbet her geçen gün daha da azalmaktadır. Bundan şikayetçi olan kişiler ise muhabbet büyüsü yaptırmak ister.
  • Kabala Büyüsü: Bir nevi Yahudi büyüsü olan kabala büyüsü, insanın bir şeyi elde etme arzusu ile yapılır. Osmanlı döneminde en çok Yahudiler tarafından yapıldığı ve 4 bin yıllık bir gelenek söz konusu olduğundan oldukça güçlü olan bir büyüdür.
  • Süryani Büyüsü: Hollanda medyumları tarafından yapılan büyülerin başında gelen Süryani büyüsü, aşk büyüsü kapsamında yapılır. Aynı zamanda bağlanma büyüsünü de içerdiği için etkisi normale göre daha fazladır.

Bu tür büyülerin sayısı artsa da burada önemli olan büyüyü kimin yaptığıdır. Güvenilir bir medyum tarafından yapılmayan büyülerin geri dönmesi daha yüksek ihtimal olduğundan dolayı hoca seçimi burada tüm dengeleri belirler.

Güvenilir bir hocaya ulaşmak için yapılacak olan araştırmalarda önceliğin yorumlara verilmesi gerekir. Gerçek kişilerin deneyimlerini anlattığı bu yorumlar araştırma yapan kişiye rehberlik eder. Böylelikle hem hoca hakkında daha fazla bilgi edinmek hem de bunu kısa sürede yapmak mümkün hale gelir.

Hollanda medyumları ve diğer hocalar hakkında yapılacak olan araştırmalar kapsamında web sitemizdeki yorumları kendinize rehberlik etmesi için kullanabilirsiniz. Bu yorumlar ile birlikte hocalar hakkında kapsamlı bilgiler edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Hollanda Medyumları

  1. Bazınız belki beni yargılar ama benim durumum çok farklı o yüzden benim yerime kendinizi koymadan yargılamamanızı öneririm. Ben ayırma amacıyla papaz büyüsü yaptırdım medyum ali hoca ya ama büyüyü kendime ve kocama yaptırdım. Aile baskısı zoruyla evlendik, evde huzurum hiç yok. Çok baskıcı biri, boşanmanın lafını bile açtırmıyordu. Çaresiz kaldığım için bu yola başvurdum, uzaklaşayım da yaşamım daha huzurlu olsun diye düşündüm. Bir haftada çalışma geldi, hızlı tutması için ne gerekiyorsa yapalım demiştim ali hocaya, bana 1-21 gün arasında tutar zaten papaz büyüsü, en hızlı çalışmalardan biridir dedi. Bendeki etkinin tam gününü net hatırlamıyorum ama 7-10 gün arasında sonuç almıştım. Şu an çok şükür bana işkence gibi gelen o evden kurtuldum ailemin yanındayım huzurluyum mutluyum. Böyle olacaksa hiç olmasın evlilik ömür boyu tek kalayım çok daha iyidir diye düşünüyorum. Yaşamayan bilemez bunu yaşayan da bana hak verir mutlaka. Benzer derdi olanlar kendisinden bilgi alsın derim medyumali.com web sayfası 05355906275 telefonu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir