home Büyü Yapan Hocalar Medyum Dolunay Yorum & Şikayet

Medyum Dolunay Yorum & Şikayet

Dünyevi alemde var olan her şey bir şekilde maneviyat ile bağlantılıdır. Manevi alemlerde var olan enerjiler çeşitli amaçlar için kullanılır. Medyum Dolunay ve diğer medyum hocalar tarafından aldıkları eğitimler sayesinde kullanılan bu enerjiler büyü, vefk, muska ve yıldızname gibi özel çalışmalar için fazlasıyla önemlidir. Bu enerjiler olmadan herhangi bir şekilde çalışma yapılamaz.

Eğer gerçek bir medyum ile çalışırsanız sizin için özel olarak tasarlanan bir çalışma ile karşılaşırsınız. Kimi zaman vefk, kimi zaman yıldızname için yapılan bu çalışma her zaman kişiye özel olmalıdır. Nasıl bir hastalığın tedavisi herkes için aynı olmuyorsa manevi alemlerde de enerjiler bu şekilde farklıdır. Medyum Dolunay’ın büyülerinde de tüm diğer medyumlarda olduğu gibi herkese farklı uygulamalar yapılır. Hatta yapılan uygulamalar medyum hocalar arasında bile çok ciddi farklılıklar gösterebilir.

Her ne kadar tüm uygulamalar farklı olsa da yapılacak olan çalışmaların doğru olduğundan emin olmak büyüyü yaptıran kişinin sorumluluğundadır. Kişiler medyum hocalar ile alakalı araştırma yapmalı ve diğer insanların tecrübelerinden yararlanmalıdır. Bunun için hazırladığımız sitemizde Medyum Dolunay ve tüm diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorumları ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Manevi çalışmalarda oldukça farklı etkilere sahip olan, büyüden farklı bir işleyişi bulunan yıldıznameler de gaybi alemler için kullanılan ilimleri içerir. Bu ilimler sayesinde insanların gelecekte karşılaşabilecekleri durumlara ışık tutulur. Böylece başlarına gelecek olanlara hazırlıklı olurlar ve hayatlarını bu doğrultuda çizebilirler. Yıldızname çalışmaları da kadim ilimleri gerektirir.

Her yıldızname için kişilere özel bir yıldız hesaplaması yapılır. Büyü çalışmalarından daha farklı olarak birbirine benzeyen özelliklere sahip olan yıldıznamelerde medyum hocaların ilmi büyük yer tutar. Medyum Dolunay’a çalışma yaptıranlar da başka bir medyumla çalışanlar da bu konuda mutlaka dikkatli olmalıdır. İlmi yetersiz olan bir medyumun nefes gücü ne kadar kuvvetli olursa olsun yıldıznamesi istenen sonucu vermeyebilir. Bu nedenle her koşulda çalışılacak olan medyum hoca iyi belirlenmelidir. Bunun için de diğer insanların görüşlerini almak yapılabilecek en doğru şey olacaktır. Özellikle Medyum Dolunay’ın yıldızname çalışması hakkında yazılmış olan yorumları okumanız net olarak fikir edinmenizi sağlayacaktır. Hocalar büyü yapabiliyor olsa da kimi zaman yıldıznamede başarısız olabilirler, bu nedenle araştırmanızı direkt olarak bu çalışma ile ilgili yapmanız gerekir.

Medyum Dolunay ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorum yazarak insanlara yardımcı olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 thoughts on “Medyum Dolunay Yorum & Şikayet

 1. S.a
  Aşık etme büyüsü için çalıştığım medyum muhabbet büyüsü tutmayınca ve kendisi ile ilgili yapılan yorumlar nedir diye sorduğumda bu durumu kaldıramayarak telefonlarımı engelledi. Aşık etme büyüsü malzemelerinin de üstüne yatarak göndermedi! Başka numaralardan aradığımda sesimi duyar duymaz telefonu yüzme kapatıyor!

 2. Merhaba arkadaşlar öncelikle,
  Medyum Rabia’ya papaz büyüsü yaptırdım geçtiğimiz ay. Bana büyü ile ilgili bir haftada teslim süresi verildi ama bu süre fazlasıyla aşıldı, şu an için yapılan büyü ile ilgili gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir haber alamıyorum kendisinden. Telefonları devamlı olarak meşgul çaldığı için ulaşmak çok zor.
  Büyü yaptıracak arkadaşlara bu konuda bir uyarıda bulunmak istiyorum, bu şekilde ilgisiz davranması nedeniyle yaptığı çalışmalardan emin olmak bir hayli zor oluyor. Ben hiç memnun kalmadım bu nedenle.

 3. Öncelikle merhabalar, bana Medyum Ali Gürses’i öneren arkadaştan Allah razı olsun. Bir sitede gördüğüm yorum üzerine kendisine ulaşıp çalışmaya başlamıştım. Gerçekten denildiği gibi işinin ehli olan bir medyum hocaymış.

  Bir papaz büyüsü yaptırdım. Eşimle beraber ortak karar alıp ailelerimize yaptırdık, ikna amacıyla yapılan bir çalışmaydı. Kısa sürede teslim etti, çok soru sormuş olmamıza rağmen her zaman cevap verdi, hiçbir zaman rahatsızlık duymadı soru sormamızdan.

  Papaz büyüsünün ne kadar etkili olduğunu ali hoca sayesinde görmüş oldum. İkna edilecek olan kişilerin aniden düşünceleri değişmeye başladı. Hiç tahmin etmeyeceğimiz şekilde bize yaklaşmaya başladılar.

  Normalde sormadığımız ve bir talepte bulunmadığımız kişiler bile gelip kendiliğinden konuyla alakalı bir şeyler söylemeye başladı. Çok etkili ve farklı bir büyü çalışması yapıyor.

  Bu yorum inşallah bir an önce yayınlanır. Ben daha önce bu tarz bir yorum sayesinde medyum ali hocayı bulup sıkıntımı çözdüğüm için derdi ve sıkıntısı olan kişilere yardımcı olmak istiyorum. Yorumum sayesinde sıkıntısını çözen olursa bana da dua ederse sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir