home Büyü Yapan Hocalar Evliliğimizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarız? Evlilikte Büyü Belirtileri

Evliliğimizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarız? Evlilikte Büyü Belirtileri

Büyü, çok güçlü bir etki barındırdığından dolayı insanlara yapıldığında hemen anlaşılabilmektedir. İnsanlar, büyü etkisi ile farklı davranışlar sergilemektedir. Ancak bu sonuçlar insanların psikolojik durumları ile alakalı etkiler olduğundan bazı zamanlarda psikologlara gidilerek boşa vakit harcanmaktadır. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusunu soran bir kişi büyüden şüphelenerek doğru bir adım atmış olacaktır.

Büyü, etkisini tam göstermeden müdahale edildiği takdirde kişiye fazla zararı ve tesiri olmadan yok edilebilir. Bunun için erken teşhis gerekir. Erken teşhis edebilmek için ise kişiyi gözlemlemek, tavır ve davranışlarını büyü ile ilişkilendirmek gerekir. Bu durumda büyü hakkında ne kadar çok şey bilirseniz o kadar iyidir.

Evliliğimizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Büyü, insanların davranışlarını etkilediği için bir ortamda büyü olup olmadığını anlamak bazen çok kolay olabilmektedir. İnsanların davranışlarında büyü etkisi ile gözlenen değişiklikler şunlardır:

 • İlk olarak insanlar, büyünün etkisi ile birlikte sevmedikleri şeyleri sevmeye, hiç yapmadıkları hareketleri yapmaya başlarlar.
 • Geceleri rahat bir uyku çekemez, gün içerisinde sürekli olarak esnerler.
 • Kabuslar görmek, yanında birisi varmış gibi kuşkulu davranmak hep büyü etkisi ile meydana gelen şeylerdir.
 • İnsanların sakarlıkları artar.
 • Evliliğinize yönelik bir büyü ise kişi sizden, çocuklarından ve sizin ailenizden giderek uzaklaşır, tiksinmeye başlar.
 • Sizden kaçar. Eve gelmemek veya sizinle görüşmemek için bin bir tane bahane bulur.

Bunun gibi etkiler, zamanla sürekli daha da artabilir. Kişi, kavgacı bir yaklaşım içerisinde kendinde değil gibi hareketler yapıyorsa eğer o zaman onda büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz.

Evliliğimizde büyü olup olmadığı nasıl anlarım sorusundan sonra yukarıdaki belirtileri görebilirseniz eğer o zaman hemen uzman bir medyuma görünmeniz gerekir. Medyumlar, size veya eşinize yapılan büyüyü kısa sürede bozabilir ve büyünün etkisinden sizleri tamamen kurtarabilir.

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Medyumluk sektörüne olan ilgi giderek artarken piyasadaki medyum sayıları da sürekli artmaktadır. Bu noktada işini bilmeyen, dolandırıcı, sahtekar medyumların sayısında da hızlı bir artış görülmektedir. Bundan dolayı medyumlara danışmadan önce onların hakkında çeşitli araştırmalar yapılması gerekir.

Medyumlar arasında en iyi medyumu bulmak hem kolay hem de çok zordur. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusundan sonra büyü olduğuna ikna olmuşsanız eğer o zaman vakit kaybetmeden bir medyuma danışmanız gerekir. Bu medyumu ise internet üzerinde daha önce medyum ile iş yapmış kişilerin görüşlerini okuyarak bulabilirsiniz. Bu görüşlere bakarak medyumun başarılı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ancak görüşleri okuduğunuz yerin tarafsız yayınlar yapan ve sizleri sadece bir tane medyuma yönlendirmeyen yerler olmasına dikkat etmelisiniz.

Sitemize de ziyaretçiler tarafından insanlara rehberlik etmesi için yorumlar gelmektedir. Ana sayfada tarafsız olarak yayınlanan yorumlara bakarak güvenilir medyum bulabilirsiniz. Yorumları okumak ve araştırmalarınızda veri kaynağı olarak kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

5 thoughts on “Evliliğimizde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarız? Evlilikte Büyü Belirtileri

 1. internette gerçek hoca bulmak zor çok kez mağdur edildim en son ali gürses hoca ya denk geldim yaptırdığım vefk işlemi 2. hafta gibi sonuç verdi etkisi sürüyor teşekkürler

 2. evlenmeden önce bir ilişkim olmuştu kendisi manyak çıktı resmen peşimde koşmaya başladı evleneceğim şimdi hala geçen haftaya kadar mesaj atıyordu hatta nişanlıma bile mesaj attı onu seviyorum o benim gibi normalde hiçbirimiz bunu umursamadım nişanlımda umursamadı normalde ama artık tat kaçırmaya başladı her telefonda irkiliyordum arkamdan da konuşmaya başladığı için en son arkadaşlarla sohbet ederken soğutma büyüsü mü yaptırsan dediler ben bu işlerde çok temkinli olduğum için baya bi araştırma yaptım bu işte ali hoca en iyisi olduğunu gördüm kendisini aradım telefonda uzun uzun derdimi anlattım yapılabilr bir çalışma olduğunu söyledi nişanlımın da onayını aldıktan sonra çalışmayı yaptırdım ali gürses hoca çok kısa sürede işlemi yaptı gönderdi allah razı olsun hızlıca etkisi görülmeye başladı önce telefonların sayısı düştü en sonunda hiç aramaz oldu bir defa aradı en son özür diledi ve çok salaklık ettiğini söyledi tekrar aramayacağım hatta numaramı bile değiştiriyorum dedi kapattı hiçbişey dememe izin vermeden tamamen kesildi aramaları her gün 10 defa arardı şimdi kurtuldum hasta heriften

 3. Medyumlarla ile ilgili bir sürü araştırma yaptım, pek çok isimle görüştüm işlem yaptırmadan önce, en sonunda ali gürses hoca ile çalışmaya karar kıldım. Telefonu 05355906275 arayarak iletişime geçtim bir konuda ikna vefki yaptırmak için iletişime geçmiştim bana bu spesifik konuda bir vefkin yapılmasının mümkün olmadığını söyledi, çok para teklif ettim ama kabul etmedi, gerçekten de dürüst davranıyor bu davranışından sonra başka bir iş için kendisi ile konuştum onun mümkün olduğunu söyledi, yaptığı işlem bir haftada geldi ve gerçekten beklediğimden çok çok daha üst düzey bir işlemdi, güvenilir bir hoca olduğunu benim gözümde çok net ispatladı, işlem için ayrıca kendisine çok teşekkür ederim

 4. Bir süredir üstümde büyü olduğundan şüpheleniyorum. Bununla ilgili adını bile söylemek istemediğim bir medyumla çalıştım. Bana büyüyü bozmak için 30.000 lira ödemem gerektiğini söyledi, parayı alır almaz telefonumu engelledi, hiçbir şekilde ulaşamadım. Sorunum da aynen devam etti. Dolandırıcı herife hakkımı haram ediyorum. Başka bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ali Gürses isimli medyum hocayla iletişime geçtim. Telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com kendisinin mailden iletişim kurduk genelde. Ali hoca diğerinden çok farklı yaklaştı, bana önce bakım adı verilen bir işlem yaptı. Sonrasında ne yapacağımıza kadar veririz dedi. Domuz yağı büyüsü yapıldığını tespit ettik. Bana evimin içinde bir yer tarif etti, koltuğun arkasında, parkenin hemen altında olduğunu söyledi. Direkt tarif etti, gittim baktım normal parke ama kaldır parkeyi dedi. Elimle oynattım gerçekten de sabit değil, kaldırınca altından iğrenç kokulu bir kağıt çıktı üstünde arapça yazılar var. Ali hoca büyünün bu olduğunu söyledi, kim yaptı bilmiyorum ama ali hoca sayesinde büyüyü bozduk. Evimin bereketi yerine geldi, çocuklarımın huzuru yerine geldi. Böyle dertleri yaşamayan bilemez, ben yaşadığım için biliyorum ve o yüzden buradan sıkıntısı olan arkadaşlara belki rehberlik eder, yol gösterir diyerek Ali bey ile yaşadığım deneyimi aktarıyorum. Büyü bozma konusunda gerçekten işinin ehli ve uzman.

 5. Ben bu işlemlerde havas üstadı bir medyum hoca ile çalışmıştım. İsmi medyum ali gürses telefonu 05355906275. Hocanın kendisi çok iyi niyetli. Büyü bozma konusunda bir işlem yaptı detaylarını vermeyeceğim çünkü benim kendi düşünceme göre bu şeyleri çok dillendirince etkisi kaçıyor. O yüzden çok bahsetmek istemiyorum. Ama hocam sağolsun sıkıntımı çözdü ve büyüyü bozdu. Vefk özellikle çok etkiliydi o başka bir iş için yapıldı, iki hafta geçmeden sonuç alındı o işten. Ben herkese medyum ali hocayı tavsiye ediyorum. Daha önceden çalıştığım medyumlardan çok farklı bir medyum hoca. İşinin arkasında duruyor ve ilgileniyor. İsteyen varsa medyum ali . com internet sitesinde ne yaptığı, telefonu vesaire yazıyor. Orada zaten çalışmalarıyla alakalı detayları da yazmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir