home Büyü Yapan Hocalar Dolandırıcı Medyumlar ve Güvenilir Medyumlar Hakkında

Dolandırıcı Medyumlar ve Güvenilir Medyumlar Hakkında

Bir medyumun ne kadar güvenilir olduğunu anlamanın belli başlı yolları bulunmakta. Bir medyum ile çalışmayı planlayan herkes hocanın niteliklerinden emin olmak, çalışıp çalışmayacağına buna göre karar vermek zorundadır. Eğer doğru hocayla çalışamazsanız yaptıracağınız iş konusunda ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Güvenilir medyum hocalar ile çalışmadığınız sürece en basit uygulamadan bile verim almanız mümkün değildir. Medyum hocaların bir işi yapabilmek için çok uzun yıllar boyunca eğitim aldıkları hesaba katıldığında, doğru çalışmayı yapabilmek için sıradan bir kişinin okuduğu duanın yeterli olmayacağı ortadadır. Aynı şekilde, nefes gücü yetersiz olan bir medyum hocanın yaptığı çalışmadan da tam bir verim almak mümkün değildir.

Sadece zor çalışmalar için değil basit bir büyüde bile güvenilir medyum hocalar ile çalışmak gereklidir. Bazı büyüler yanlış şekilde basitmiş gibi görünüyor olsa da aslında manevi alemde yapılan her çalışma eşit ölçüde zorluklara sahiptir. Bu zorluklar kimi zaman kişinin kendi hayatı nedeniyle oluşan sorunlardan, kimi zaman ise enerjisel alanlardan kaynaklı nedenlerle ortaya çıkabilir.

Güvenilir medyum hocalar, hangi şartlarda olursa olsun tüm zorluklara karşı bir yönteme sahiptir. Yapılan her türlü aşk büyüsü çalışmasında en iyi sonucu verecek çalışmaları düzenler ve buna uygun şekilde hareket geçer. Medyum hocanın yapacağı çalışma ne kadar karmaşık olursa olsun doğru yöntem izlenmesi durumunda başarıya ulaşacaktır.

Medyumluk işi sıradan bir meslek gibi ele alınmamalıdır. Yapılacak olan çalışmaların hiç biri kısa sürede öğrenilemeyeceği, her birinin çok uzun yıllar boyunca süregelen bir eğitim gerektirdiği unutulmamalıdır. Gerçek medyum hocalar çocukluk yıllarından itibaren bu iş için eğitim aldıklarından başarılı uygulamalar yapabilmektedir. Sıradan bir insanın kulaktan dolma bilgiler ile herhangi bir işte başarılı olması veya doğru çalışmaları yapması imkansızdır.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Dolandırıcı Medyumlar ve Güvenilir Medyumlar Hakkında

  1. İsviçre’de yaşıyorum, Ali hocanın adını Türkiye’de çalışırken, daha buraya gelmeden önce çok kez duymuştum. O yüzden İsviçre’ye geldiğimde araştırma bile yapmadan doğrudan kendisini aradım ve buraya gönderim yapıp yapmadığını sordum, yapabildiğini söyledi.
    Papaz büyüsü yaptırdım. Detaylarından bahsetmek gerekirse, büyünün en fazla 21 gün içinde tutacağını söyledi. Tutmasında da eğer doğru yapılırsa çok yüksek ihtimalle etki ettiğini belirtti. Bunun üzerine ben de çalışmayı kabul ederek işlem yaptırmaya karar verdim. Papaz büyüsü İsviçre’de olmama rağmen sadece 7-8 günde elime ulaştı. Gönderdiği kargo ekspresti sanırım çünkü çok hızlı geldi. Kargoyla da çok ilgilendi, hatta ulaşıp ulaşmadığına dair teyit almak için bile aradı.
    Papaz büyüsü zor bir işlem olduğu için normalde daha önceden böyle bir iş yaptırmamış olanların yapamayacağını düşünüyordum ama çok iyi ve detaylı şekilde ne yapacağınızı açıklıyor. Kullanımını anlattığı için hiç sorun çıkmıyor. Benim işlerimle alakalı yaptırmış olduğum bir çalışmaydı. Yaklaşık olarak 10-12 gün gibi bir sürede de etkisini görmüş oldum çalışmanın.
    Açıkcası Ali Gürses hocaya işlem yaptırmadna önce yurtdışında olduğum için biraz endişe duyuyordum acaba sorun çıkar mı diye ama hiçbir sıkıntı çıkmadı. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir