home Büyü Yapan Hocalar Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hocalar

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hocalar

Dünyamızı her zaman saran ve hep hayatımızda var olan manevi dünyalarda çok sayıda karmaşık bilgi bulunmaktadır. Çok eski çağlardan beri medyumluk adı verilen mesleğin temsilcileri tarafından incelenen ve kullanılan bu alemlerde yapılan pek çok uygulamaya rastlamak mümkündür. Kısmet açma büyüsü de bu uygulamalar arasında ön plana çıkan işlemler arasındadır.

Bir insanın mutlu bir yuva kurabilmesi, hayatını paylaşabilecek bir insan bulabilmesi için mutlaka manevi alemde belli enerjilerin şekillenmiş olması gereklidir. Medyum hocalar, bu şekillendirmeyi sağlayabilmek adına büyü enerjilerini kullanabilmektedir. Kadim dönemlerden bu yana bilinen ve uygulanan ilimler sayesinde öğrenilen kısmet açma büyüsü, doğru kişilere emanet edildiği zaman bizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar tesirli sonuçlar verebilmektedir.

İnsanların fiziksel yaşantısına etki eden manevi dünyalar asla hafife alınmamalıdır. Bizler her ne kadar fiziki bir dünyada var olsak da aslında öte alemlerin etkisi her zaman hayatımızda hissedilmektedir. Kısmet açma büyüsü de dahil olmak üzere, yapılan tüm büyü çalışmalarında bu durum çok net biçimde görülebilmektedir.

Medyumlar, büyü yaparken manevi dünyaya tesir etmek zorundadır. Bu tesiri sağlayabilmek ise sadece ilim konusunda yüksek bilgi sahibi olmakla mümkündür. Alanında kendini geliştirmiş ve çeşitli büyüler konusunda fikir sahibi olmuş bir medyum hoca her zaman için başarılı büyüler yapmayı başaracaktır. Kısmet açma büyüsü de dahil olmak üzere, yapılan her büyü medyum hocaların eğitimi sonucunda mümkün olmaktadır.

Kısmet Açma Büyüsünde Farklı İlimlerin Desteğinden Yararlanılır

Kısmet açma büyüsü karmaşık bir büyü çalışması olduğu için mutlaka çeşitli ilimlerin gücünden yararlanılması gereklidir. Örneğin, havas ilmi bu çalışmada çok önemli yer tutmaktadır. Havas sayesinde, büyünün nasıl daha etkili hale getirilebileceği ile ilgili hesaplamalar yapılabilmekte, böylece medyum hocaların çok daha verimli işlemler yapabilmesi sağlanmaktadır.

Kısmet açma büyüsü yapılırken sadece havas yeterli değildir. Daha farklı ilimlerin bilgisi de medyum hocalarda olmak zorundadır. Güvenilir ve başarılı bir medyum hoca neredeyse her konuda bilgi sahibi olacak, her daim en güçlü tesiri alabilmek adına gereken işlemleri yapmayı başaracaktır.

İlimler de tıpkı büyü yöntemleri gibi gizli tutulmaktadır. Bu nedenle, hangi ilimlerin kullanıldığını tam olarak bilebilmek hiçbir zaman mümkün değildir.

Kullanılan İlimler Tarih Boyunca Gizli Tutulmuştur

Kısmet açma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde kullanılan ilimlere ait bilgiler, tarihin her döneminde medyum hocalar tarafından gizli tutulmuş ve asla dışarıdan insanlarla paylaşılmamıştır. Bunun en önemli sebebi, bilginin kötü niyetli insanların eline geçmesini engellemektir.

Bugün havas ve ledün gibi yaygın bilinen ilimler hakkında fikir sahibi olsak da kısmet açma büyüsü gibi bazı büyülerde kullanılan kimi ilimlerin ismini bile bilmemiz mümkün olamamaktadır. Bu bilgiler sadece medyum hocalar tarafından, üstat medyumların verdiği eğitimler sırasında öğrenilmekte ve her daim gizli tutulmaktadır.

Tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen çok sayıda yorum, şikayet ve tavsiye mesajını okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir