home Büyü Yapan Hocalar Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

Medyum hocaların çok uzun yıllar boyunca kullandıkları çeşitli yöntemler olmuştur. Kadim dönemlerden günümüze ulaşmış olan, şirinlik büyüsü gibi büyüler için kullanılan bu yöntemler, yerine göre ek çalışmalarla güçlendirilmiş ve insanların çok daha yoğun etki alabilmeleri mümkün olmuştur.

Medyum hocalar, şirinlik büyüsü yaparken, uygulamanın ne amaçla yapıldığına bağlı olarak çok sayıda alternatif yönteme başvurabilmektedir. Bu yöntemler arasında, medyumların sahip olduğu bilgi birikiminin tam olarak kullanılmasını gerektiren, kadim dönemlerden gelen büyü teknikleri de yer almaktadır.

Bir büyünün yapılabilmesi için çok özel enerjiler devreye sokulur. Tamamı gayb alemlerinde bulunan bu enerjiler, şirinlik büyüsü de olsa başka bir büyü de olsa asla değişmez ve her zaman aynı kaynaktan dünyamıza ulaşır.

Büyülerin tutması, büyü yapılacak olan kişiye ve büyüyü yapan medyuma bağlıdır. Öncelikle, büyü yapılacak olan kişinin herhangi bir olumsuz etki altında olmadığından emin olunmalıdır. Şirinlik büyüsü de dahil olmak üzere, hayırlı amaçlarla yapılan hiçbir büyü, kötü enerjilerin tesiri altında olan insanlara etki etmeyecektir. Medyumlar, bunu kontrol etmek için her büyüden önce enerjilere bakar ve gerekli müdahaleleri gerçekleştirir.

Medyum hocaya bağlı olan konu ise büyünün en iyi biçimde yapılmasıdır. Şirinlik büyüsünde kullanılacak yöntem, malzemeler, dualar ve tüm diğer detaylar doğru belirlenmelidir. Yine aynı şekilde, medyum hocanın nefes gücü tam kontrol edilmeli ve istenen etkiyi verecek şekilde yönlendirilmelidir. Aksi takdirde büyü çalışması tutmayacaktır.

Şirinlik Büyüsü Tutmazsa Ne Yapılır?

Şirinlik büyüsü gibi büyülerin kimi zaman öte alemlerden kaynaklanan, bilinmeyen etkiler nedeniyle tutmadığı görülebilir. Herhangi bir büyü çalışmasının tutmaması halinde, alternatif yöntemlere yönelerek ek uygulamalar yapılabilmektedir.

Medyum hocalar, böyle bir durumla karşılaştıkları zaman öncelikle büyüyü güçlendirip güçlendiremeyeceklerini kontrol eder. Eğer bu mümkünse, şirinlik büyüsünü daha etkili kılacak bazı uygulamalar hızlı bir şekilde yapılır. Uygulamaların etkili olması halinde büyü tutar ve istenen sonuç elde edilir.

Eğer böylesi bir çalışma yapma şansı bulunmuyorsa, şirinlik büyüsü en baştan, tekrar yapılmak zorunda kalabilir. Medyum hocalar, son çare olarak büyüyü tekrar yaparak istenen sonucu almaya çalışacaktır. Tekrar edilirken, farklı yöntemlerin kullanıldığı da görülebilmektedir.

En Güçlü Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

En güçlü büyü yöntemini medyum hocanın enerjinizi okuması sonucunda öğrenmek mümkündür. Eğer büyü çalışmasında herhangi bir özel talebiniz yoksa, belli bir yöntemin uygulanmasını özel olarak istemiyorsanız, medyum hoca size en iyi sonucu verecek şirinlik büyüsünü yapacak ve istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Ne olursa olsun, tüm büyülerde iyi medyumlarla çalışmak gerekir. İşinin ehli olmayan bir medyum hocanın en basit büyüyü bile yapması imkansızdır.

İyi medyumlarla ilgili araştırma yaparken, sitemize sizlerden gelen ve tamamı tarafsız olarak yayınlanan medyum yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Bunlara ulaşmak ve dilerseniz siz de kendi yorumunuzu paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Şirinlik Büyüsü Yapan Hocalar

  1. Günaydın,
    Bu sitede bir arkadaş yorum yapmış ondan gördüğüm telefon numarası üzerinden Medyum Ali Gürses’e ulaştım.
    Allah razı olsun gerçekten söylediği gibi iyi bir hocaymış. Çok zor bir papaz büyüsü yaptırdım, acilen sonuç almam gerekiyordu, Medyum Ali Hoca çok hızlı şekilde beş günde gönderdi büyüyü. Çalışmaları dediği gibi yaptım, etkisini 10 gün içinde göstermeye başladı büyü.
    Panik olmuştum Medyum Ali Hoca her dakika telefonda beni teskin etti. Çalışmayı yapıp çekilebilirdi ama derdimi sıkıntımı çalışma bittikten sonra bile dinledi. Allah kendisinden razı olsun.
    Ben bir yorumdan ulaştığım için başka derdi sıkıntısı olanlara da bir şekilde benim yorumumun vesile olabileceğini düşünüyorum. O yüzden görüştüğüm numarayı buraya yazıyorum. 0535 590 62 75 nolu telefondan direkt kendisiyle konuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir