home Büyü Yapan Hocalar Medyum Hatice Hoca Yorum & Şikayet

Medyum Hatice Hoca Yorum & Şikayet

Büyü de dahil olmak üzere her türlü çalışma için yapılacak şeyler gayb alemlerinde gizlidir. Medyum Hatice Hoca gibi medyumların yapmış oldukları tüm çalışmalar bu alemlerde saklı olan bilgiler kullanılarak gerçekleştirilir. Büyü de dahil olmak üzere tüm diğer çalışmalarda sonsuz güce sahip olan bu alemler kullanılır.

Gerçek bir medyum yapılacak olan tüm çalışmalarda bilgi sahibi olmalıdır. Bu bilgiyi edinmek için de üstat medyumlar tarafından eğitilmesi gerekir. Özellikle söz konusu çalışma vefk gibi ayrı ilimler gerektiren çalışmalar olduğunda bu durum çok daha net ortaya çıkar.

medyum ali gürses

Medyum Hatice Hoca ile çalışanlar vefk veya benzeri bir çalışma yaptırmak için mutlaka medyumun güvenilir olduğundan emin olmalıdır. Vefk çalışması büyü yapabilen her medyumun yapabileceği kadar basit değildir. Üstün bir bilgi birikimi gerektirir, farklı ilimlerde uzmanlığa ihtiyaç duyar. Gerçek bir medyum tüm bunlarda uzmanlaştığı için vefki kolayca yapabilecektir.

Bir medyumun gerçek olup olmadığını anlamanın en iyi yolu o medyum hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumaktan geçer. Sitemizde sadece Medyum Hatice Hoca değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Vefki sıradan bir büyüden ayıran şey çalışmanın yapımında kullanılan ilimlerin kaynağıdır. Bu ilimlerin tamamı dua ve surelerin gücünü kullanır. Bir büyüde olduğu gibi kaynağı konusunda tam olarak bilgi sahibi olunmayan enerjiler kullanılmaz, yalnızca ledün, havas gibi ilimlerden elde edilenler kullanılır. Bunları kullanmak diğerlerine kıyasla çok daha zordur. Bu nedenle, örneğin Medyum Hatice Hoca ile çalışacak bir kişi Medyum Hatice Hoca güvenilir mi sorusuna evet yanıtını almadan vefk yaptırmamalıdır.

Vefk yapılırken sadece kullanılan ilimler değil, duaların okunduğu ve diğer yazımların yapıldığı zamanlar da önemlidir. Vefke yazılacak olan dualar belli saatlerde okunmak zorundadır. Bu saatler kişiden kişiye göre değişir. Yine aynı şekilde duanın türüne göre de farklı hesaplamalar gerektirir. Gerçek bir medyum, tüm bu hesaplamaları numeroloji de dahil olmak üzere gizli ilimleri kullanarak detaylıca yapmak zorundadır. Aksi takdirde ister Medyum Hatice Hoca ile çalışın, ister başka bir medyumu tercih edin, yaptırdığınız vefkten herhangi bir etki alabilmek mümkün değildir.

Sadece vefk değil, manevi alemlerin tüm çalışmaları özen gerektirir. Doğru bilgiye sahip olmayan medyumlar asla istenen kesinlikte çalışma yapamazlar.

Sitemizde yer alan, Medyum Hatice Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Medyum Hatice Hoca Yorum & Şikayet

  1. MEDYUM ISMAIL’E VEFK YAPTIRDIM GUYA BU KISI KENDINI YILLARINI BU ISE ADAMIS BİRİ OLARAK TANITIYODU GONDERDIGI VEFK FOTOKOPI KAGIDI CIKTI ONU BENDE INTERNETTEN BULUYODUM ZAHMET ETTIN MEDYUM ISMAIL!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir