home Büyü Yapan Hocalar Tarafsız Medyum Hoca Şikayetleri Nereden Okunur?

Tarafsız Medyum Hoca Şikayetleri Nereden Okunur?

Tarafsız medyum hoca şikayetleri okumak için pek çok internet sitesi bulunsa da bazı sitelerde bazı medyumların şikayetleri yer almaz. Bunun sebebi de yorumları dikkate alan kişilerin o yorumlara yönelik medyum hocaya gitmesidir. Fakat bir hoca hakkında çok şikayet geldiği zaman onun iyi olmadığı anlaşılırsa bu meslekten para kazanamaz. Bu nedenle en tarafsız medyum hoca şikayetlerinin bulunduğu siteleri bulmaya özen gösterilmelidir.

Medyum Hoca Şikayetleri

Medyum şikayetleri genelde birbirleriyle aynıdır. Genelde medyum hoca şikayetlerine bakıldığı zaman hocalar hakkında onları korkutan bir ortam oluşturduklarından bahsederler. Yani medyum hocalar karşısındakini korkutarak işlem yapıyor ise genelde kendini medyum olarak inandırmaya çalışıyor denebilir. Bu nedenle de genel olarak yorumlara bakıldığı zaman eğer temiz yüzlü ve karşısındakini korkutmadan işlem yapan bir medyum bulunursa o medyum iyi bir hoca denebilir.

Aynı zamanda iyi olmuş metin hoca şikayetlerine bakıldığı zaman hocalara hocaların hangi materyallerle ya da dualarla büyü yaptığı ya da büyü bozduğu da önemlidir. Herhangi bir nesne kullanmadan büyü yapmaya çalışan ya da dualarla ve ayetleri kullanmayan medyum hocalar bu işi gerektiği gibi yapmıyor demektir. Bu sebeple de ilk görüşmede direkt olarak işlemlere başlayan hocalara dolandırıcı denilebilmektedir. Medyum hocalar genelde işlerini daha profesyonelce yaptığı için saç teli gibi materyalleri ihtiyaç duyar. Bu sebeple yorumlar arasında nesne isteyen hocalar genelde iyi medyum hocaları denilebilir.

Doğru Medyum Hocalar

Doğru medyum özellikleri yorumlar içerisinde aranmalıdır. Böylece kişiler kendilerine göre en uygun medyum hocayı bulabilecektir. Doğru medyum hocaları büyü yaparken danışanlarının kalbine bir huzur kaplar. Aynı zamanda hoca danışanı korkutmamaya çalışsa da danışanların kalbinde bir korku yayılmaya başlar. Bu da karşıdakinin gerçekten bir medyum hoca olduğunu da yeteneklerini göz önünde bıraktığını belli eder.

Bununla birlikte gerçek medyum hocaların yaptığı işlemler kısa bir süre içerisinde belli olur. Bu sebeple eğer yorumlarda hala büyünün etki etmediği gibi bir şey okunur ise o medyuma gitmemek daha mantıklı olacaktır. Medyum hocalar karşıdaki kişinin korktuğunu ve içerisinde bir huzursuzluk olduğunu anlar. Böylece direkt onu sakinleştirmeye ve içini rahatlatmaya çalışır. Böylece danışanlar iyi bir medyuma denk geldiğini anlar.

Medyum hocalar para odaklı olmadığı gibi her büyünün yapılamayacağını da karşı tarafı anlatır. Eğer danışan yapılamayacak bir büyüyü hocadan ister ise buna muadil bir büyü yapmayı teklif eder. Dolandırıcı olan medyumlarda ise tam tersi olarak her şeye söz verir. Aynı zamanda kara büyü gibi çok büyük büyüler her hoca tarafından yapılamayacağı gibi bozma işlemleri de yine her medyum tarafından yapılamaz. Bu sebeple yorumlar arasından kara büyü bozabilen ya da yapabilen medyum hocalara ulaşmak daha doğru olur.

Uzman medyum bulmak bu derece önemliyken iyi bir medyum bulmak için de sitemizde pek çok medyum hocalar hakkında yorumları bir araya getirdik. Bu yorumlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Tarafsız Medyum Hoca Şikayetleri Nereden Okunur?

  1. Ben inançlı biri olarak kitap dükkanı açtım daha çok dini kitaplar satıyorum. Malulen emekli oldum, maaşım yetmediği beş çocuğum olduğu için ek iş olarak kitap işi yapıyordum. İşler son zamlardan sonra iyiye gitmemeye başladı, elimde avcumda birikmişimden geçinmeye başladık.
    Bizim dükkana gelen bir amca var, o çok imanlı biri, bana rızık açma vefkinden bahsetti. Sıkıntılı zamanlarda Allah’tan istemek sakıncası yoktur dedi. Ali gürses hocayı önerdi. Kendisi ve oğlunun yaptırdığı şeylerden memnun olduğunu söyledi. Ben de numarasını aldım ali hocanın. İyi biriymiş gerçekten, konuştuk durumu anlattım.
    Rızık açma için bir çalışma yapıldı dükkanıma. Bir hafta gibi bir sürede bitti gönderildi. Ali gürses hocayla hep irtibatta kaldım sorularımı sordum, kendisi de demişti her konuda arayıp aklındakileri sorabilirsin diye. Sonrasında kısa bir sürede işlerimin açıldığına şahit oldum Allah’a şükür. Birikimlerimi geri kazandım. Şimdi rızkım yerinde, fazlasında gözüm yok, geçiniyorum, çok fırsat çıkıyor daha fazlası için ama ben aza kanaat etme niyetindeyim.
    Ali hocanın işinden çok memnun kaldım. Hepsinden öte iyi niyeti ve karakteriyle çok iyi bir insan olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra Rabbim kısmet eder de böyle bir şeye ihtiyacım olursa ali bey ile çalışacağım yine.

  2. TAM BEŞ SENE SONRA BOŞANDIĞIMIZ EVLİLİĞİMİZ TEKRAR ESKİSİNDEN DAHA İYİ HALE GELDİ BU BEŞ SENEDE KAÇ MEDYUM TARAFINDAN KANDIRILDIM TAKİ ALİ GÜRSES ADINDAKİ GERÇEKTEN ALLAH RAZI OLSUN O MEDYUM HOCAYI BULANA KADAR BANA YAPTIĞI GERİ GETİRME İŞLEMİNDEN BİR AY GEÇMEDEN BEŞ SENE ÖNCE HAYATIMDAN ÇIKAN ADAM ÇİÇEKLERLE GERİ GELDİ ÇOK GARİP BİR HİSMİŞ GERÇEKTEN ALLAHIN MUCİZELERİNİ BU HAYATTA ÇIPLAK GÖZLE GÖRMEK ARTIK YUVAM HAYATIM OLMASINI İSTEDİĞİM GİBİ OLUYOR ALLAH ALİ HOCADAN DA BANA ONU TAVSİYE EDEN ARKADAŞLARDAN DA RAZI OLSUN KESİNLİKLE ALİ GÜRSES HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM HERKESE BEŞ SENE DİYORUM AZ BİR SÜRE DEĞİL BEŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir