home Büyü Yapan Hocalar Evimizde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Evimizde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Medyumluk işinde pek çok kişinin bilmediği sayısız incelik bulunmaktadır. İnsanlar, bir büyü işleminde birkaç dua olduğunu düşünüyor olsa da aslında havas ve ledün de dahil olmak üzere binlerce yıllık ilimlerden söz etmek mümkündür. Bu ilimler, insanlığa hediye edilmiş ve her türlü amaç için kullanılabilmektedir. Büyülerin hayırlı amaçlarla yapılması tavsiye edilmiş olsa bile kötü niyetli insanlar tarafından çeşitli işlemler yapıldığına rastlamak da mümkündür. Evde büyü olduğunu nasıl anlarız sorusunun cevabını merak ediyorsanız, büyülerin işleyişini ve insanların üzerinde ne gibi tesirler yarattığını bilmeniz gereklidir.

Büyü yapıldığı andan itibaren öte dünyalarda bazı olaylar gelişmektedir. Bu olaylar, insanların yaşadığı alemden çok farklı kurallara bağlıdır. Bu nedenle, büyü söz konusu olduğu zaman hiçbir şekilde mesafelerden söz etmek mümkün değildir. İşini iyi yapan, gerçek bir medyum hoca dünyanın neresinde olursa olsun, uzaktan büyü çalışması yapabilmektedir.

Evde büyü olduğunu nasıl anlarız sorusunun cevabı, kişilere yapılan büyüye göre değişkenlik göstermektedir. Her büyünün farklı bir yapılışı ve amacı olduğu için yapılan çalışmanın çeşitlenmesi gayet normaldir. Medyum hocalar, tüm işlemleri kişiye özel yaptıkları için büyünün belirtileri de çoğu zaman kişiden kişiye değiştir.

Ancak, bu değişkenlik evde büyü olduğunu nasıl anlarız sorusuna cevap veremememize yol açmamaktadır. Büyüler, hangi yöntemle yapılıyor olursa olsun aynı kaynaktan beslendiği, gaybi enerjileri kullandığı için benzer sonuçlar ve belirtiler ortaya çıkarmaktadır.

Her Büyünün Belirtisi Farklıdır

Evde büyü olduğunu nasıl anlarız sorusuna cevap ararken, öncelikle evinizde hangi durumla alakalı bir büyü olduğundan şüphelendiğinize bakmanız gereklidir. Örneğin, bir ayırma büyüsünden şüpheleniyorsanız, evdeki insanların birbirine olan tavırlarını gözlemlemeniz önerilmektedir. Eğer, normalde olandan daha alıngan, saldırgan tavırlar görülüyorsa, büyü tesiri altında olunması yüksek ihtimaldir.

Kötü şans ve benzeri büyülerde tüm ev halkı etkilenebilir. Bununla birlikte, soğutma büyüsü tarzında bir büyü çalışmasında da sadece büyülenen kişiler değil, o ev içerisinde yaşayan herkesin kötü hissettiği, kabus gördüğü görülebilmektedir.

Evde büyü olduğunu nasıl anlarız sorusuna sayısız farklı cevap verilebilir. Ancak, bu soruya verilebilecek en genel yanıt, kişilerin kendilerini kötü hissedip etmedikleridir.

Büyüler Enerjiyi Baskılar ve Kişide Farklılık Hissettirir

Evde büyü olduğunu nasıl anlarız sorusunun en net cevaplarından biri baskı altına hissetmek olacaktır. Eğer kötü büyü etkisi altındaysanız, kendinizi her zaman baskı ve stres altında hissetmeniz çok normaldir. Böylesi bir durumda, daha fazla zarar görmeden mutlaka bir medyum ile iletişime geçilmelidir.

Elbette her büyünün aynı etkileri yaratmayacağı unutulmamalıdır. Bazı büyü çalışmalarında hiçbir şekilde belirti görülmediğine rastlanabilir. Sadece şüpheleniyor olsanız bile bir medyum hoca ile iletişime geçmek, kötü bir büyünün tesiri altına girmeniz nedeniyle oluşabilecek etkilerden en kısa sürede kurtulmanızı ve yaşantınıza normal şekilde devam etmenizi sağlayacaktır.

Gerçek medyumlar ile ilgili araştırma yapıyorsanız, sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okuyarak daha fazla fikir edinebilirsiniz. Tümünü okumak ya da kendi yorumlarınızı yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir