home Büyü Yapan Hocalar Büyü Nasıl Bulunur ve Tespit Edilir?

Büyü Nasıl Bulunur ve Tespit Edilir?

Büyü tespiti için mutlaka medyum hoca görüşme gerekilse de büyü tespiti için evde yapılabilecek birkaç aşama vardır. Büyüyü tespit etmek oldukça zor bir işlemdir. Sadece medyum hocalar tarafından büyü tespiti yapılmaktadır.  Büyü tespiti için evde kendinizde olan büyüyü tespit etmek istiyorsanız mutlaka büyüyü yapıldıktan sonrası ile büyü yapılmadan önceki halinizi ve karakterinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Büyü etkisi içinde iseniz karakteriniz tam ters bir ruh haline girecektir ve tüm işleriniz kötü gitmeye başlayacaktır. Büyü etkisi altında olan kişi her zaman kendini mutsuz üzüntülü ve karamsar hisseder. Büyü etkisi altında olan kişinin tüm işleri olumsuz gitmeye başlar. Büyü etkisi altında olduğunu düşündüğünüz kişi eğer bir yakınınız ise onun davranışlarını gözlemlemek oldukça kolay olacaktır.

Olduğundan daha sinirli daha mutsuz ve huzursuz ise bu kişi büyü etkisi altında olabilir. Bir anda tüm hayatı tersinde gitmeye başlar ise ve mutlaka kendini işine ve sevdiklerine veremez onlardan kendini çeker ise büyü etkisinde olması muhtemeldir. Bazen hayatta her şeyin ters gittiği dönemler olabilir bu büyü ile karıştırılmamalıdır. Bu durum hayatın bir anda her şeyini terse çevirmesi olarak yorumlanmalıdır. Büyü yapılıp yapılmadığını anlamak isteniyor ise mutlaka kesin sonuç için medyum hoca ile görüşülmelidir. Bu durumda kişi oldukça ters ve sinirli olacaktır. Büyü etkisi altında olan kişinin karakteri oldukça ters olacaktır. Çok uyumlu ve sessiz olan biri kavgacı olabildiği gibi hayata dönük yaşam enerjisi fazla kişilerde birden oldukça sessiz bir ruh haline geçebilir.

Büyü Tespiti İçin Neler Yapılmalıdır?

Büyü tespit edildikten sonrası oldukça önemlidir. Evde büyü tespit etmek aslında yanlış bir tabirdir. Medyum hocalar sadece büyü tespitinde bulunabilmektedir. Kişi sadece kendi çabaları ile büyüden şüphe edebilir.  Büyüden şüphe edildikten sonra hiçbir şekilde zaman kaybedilmeden büyü bozumu için medyum hocaya gidilmelidir. Yapılan büyüyü tespit etmek için medyum hoca ile görüşmek en doğru karardır. Büyü eğer kara büyü ise oldukça kısa sürede etkisi güçlendireceğinden büyünün tespiti ve boza aşamaları oldukça uzun hatta zor belki de imkansız olacaktır. Bu yüzden büyü tespit edildikten sonra derhal güvenilir bir medyum ile işletişim kurulmalıdır. Şu dönemlerde güvenilir bir medyum bulmak oldukça zorlaşmıştır. Bu yüzden medyum hoca aranırken mutlaka iyi araştırma yapılarak seçilmelidir.

Büyü Tespit Edildiğinde Ne Yapılmalıdır?

Büyü tespit edildiğinde hemen medyum hocaya gitmek en doğru karardır. Büyüden korunmak için evde yapılacak bazı işlemler olsa da büyünün etkisine girdikten sonra uygulanacak işlem bulunmamaktadır. Büyüden korunmak için dualar edebiliriz. Fakat büyü etkisi altına girdikten sonra yapılacak tek yol medyum hoca ile görüşmektir. Medyum hocalar ile görüştükten sonra uzman medyum hoca hangi büyünün yapıldığını tespit ederek büyünün bozma işlemine geçecektir. Büyü bozmak için mutlaka güvenilir bir medyum ile çalışması önemlidir. Eğer güvenilir medyum arayışı içinde iseniz alanında uzman medyum hocalar ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Medyumlar ile ilgili olarak yapacağınız araştırmalarınızda web sitemizdeki yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlar ile birlikte tecrübeli kişileri ile fikir alışverişi yapabilir ve sonrasında güvenilir olan hocayı bulabilirsiniz. Yorumlara bakmak ve varsa kendi tecrübelerinizi anlatmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir