home Büyü Yapan Hocalar Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Nedir?

Büyüler, insanlık tarihinde neredeyse her dönem kullanılmış çok eski ve kadim çalışmalardır. İnsanlar, dünya var oldu olalı papaz büyüsü gibi büyü yöntemlerini kullanarak dünya üzerindeki isteklerinin gerçekleşmesini sağlamıştır. Her kültürde büyü ve benzeri uygulamalar ortaktır.

Tarihin her döneminde yapılan büyü çalışmaları görülebilir. Pek çok metinde, yazıtta büyü ile alakalı bilgiler bulunur. Papaz büyüsü, tarih boyunca yapılan en kadim büyülerden bir tanesidir. Bu büyünün tarihi çok eskiye dayandığı için bugüne kadar pek çok farklı papaz büyüsü ulaşmış ve hala insanlar tarafından fazlasıyla rağbet görmektedir.

Papaz büyüsü tamamen nötr bir çalışmadır. Bir büyü çalışmasının nötr olması, her alanda kullanılabiliyor olması anlamına gelir. Medyum hocalar, papaz büyüsü yaparak bir kişiyi başka bir insana aşık edebilir veya tam tersi bir etki yaratarak ayırma amacıyla bu çalışmayı kullanabilir. Medyum hocanın sahip olduğu nefes gücü, bilgi birikimi ve tecrübe ile papaz büyüsü sınırsız alanda kullanılabilen bir çalışma haline gelmektedir.

Öte alemlerde hayır ve şer kavramları bulunmaz. Bu alemlerin sonsuz enerjisinin hangi amaçla kullanılacağı insanların seçimine bırakılmıştır. Medyum hocalar, papaz büyüsü kullanarak bir kişiye zarar verebileceği gibi aynı zamanda o kişinin hayatını baştan aşağıya olumlu olarak değiştirebilir. Bu durum tamamen kişisel bir tercihtir.

Papaz Büyüsü Zararlı Mıdır?

papaz büyüsü

Eğer yapılan papaz büyüsü çalışması herhangi bir zarar verme amacına sahip değilse herhangi bir tehlikesi bulunmaz. Örneğin, papaz büyüsü kullanılarak yapılan aşk büyülerinde hiçbir şekilde iki taraf da olumsuz enerjilerden etkilenmeyecektir.

Büyü çalışmaları her zaman için zararsız uygulamalar olmuştur. Kara büyü haricinde yapılan her türlü büyü uygulaması güvenlidir ve herkes tarafından kullanılabilir. Papaz büyüsü de yine aynı şekilde bu uygulamalar arasında gösterilir.

Elbette bu büyü yöntemi kullanılarak kötü amaçlarla çalışmalar da yapılabilmektedir. İşinin ehli olan ve bu işi gerçekten yapan kişiler bu tarz çalışmaları yapmayı kabul etmiyor olsa da kötü niyetli medyumlara rastlamak da mümkündür. Papaz büyüsü, bu kişilerin elinde güçlü ve tehlikeli bir silah haline gelebilir.

Papaz Büyüsü Yaptırana Zarar Verir Mi?

Kötü veya iyi amaçla yapılıyor olması fark etmeksizin, bir medyum tarafından yapılan büyü çalışmasının, büyüyü yaptıran kişiye zarar verme ihtimali bulunmaz. Papaz büyüsü yapılırken tüm işlem medyum hoca tarafından yapılacağı için, büyü yaptırma talebinde bulunan kişinin konu ile bağlantısı olmayacaktır.

Medyum hocalar yapılan iyi niyetli çalışmaların kimseye zarar vermemesi için gereken her türlü önlemi alır. Halihazırda herhangi bir tehlikesi olmayan papaz büyüsünde bile medyum hocalar tarafından bu önlemler standart olarak uygulanmaktadır. İsteyen herkes, herhangi bir tehlike konusunda endişe etmeden papaz büyüsü yaptırabilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada bulunmaktadır. Okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Papaz Büyüsü Nedir?

  1. Rusya’da yaşıyorum, bulunduğu yer itibariyle çok kolay posta gönderilmiyor. Günahlarını almak istemem ama iki defa ismini vermek istemediğim medyumlar ile çalıştım ikisinde de çalışma elime ulaşmadı. Suçu kargoya postaya atıp numaralarını değiştirdiler.
    Biraz araştırma yaptım, ali gürses hocayı buldum. Numarası 05355906275 ve yıllardır aynı, bir sürü haber çıkmış hakkında, insanların yorumları falan çok iyi.
    Biri de Haberler.com’daki röportajı
    https://www.haberler.com/guncel/gizli-ilimler-uzmani-ali-gurses-sorulari-yanitladi-15852882-haberi/
    Tüm incelemelerim sonrası Ali hocanın işinin arkasında duran biri olduğunu düşünerek işlem yaptırma kararı aldım. Bulunduğum yere sorun olmadan gönderebileceğini söyledi, güvendim anlaştık. Kargoyu gönderdi, her aşamasını takip edip bilgi verdi bana. Benden çok o ilgilendi mağduriyet yaşamamam için. Hatta türkiyedeki ptt ile alakalı bir sıkıntı çıkmış gümrükte mi nerede tam anlamadım, onunla bile ilgilenmiş bana hiç yansıtmadı bile olan biteni. Bu kadar dürüst olan birinin çalışmasının da yalan yanlış olması zaten beklenemezdi. Gelen vefkten çok memnunum. Şu ana kadar olan biten her şey çok iyi gidiyor. Dürüst medyum bulmak çok zor ama bulunca da gerçekten insanın hayatını değiştirecek işlemler yapabiliyor allahın izniyle. Medyumali.com hocanın web sayfası oradan daha detay alırsınız ben yaşadıklarımı yazmak istedim…

  2. GECE GECE YORUM YAPIYORUM AMA ÇOK MUTLU OLDUĞUM İÇİN DAYANAMADIM YAPMAK İSTEDİM MEDYUM ALİ HOCA İLE İLGİLİ MEMNUNİYETİMİ YAZMAK İSTİYORUM SEVGİLİYİ GERİ GETİRME VEFKİ YAPTIRMIŞTIM YAPTIRMAMIN ÜZERİNDEN SANIRIM BİR AY KADAR GEÇTİ BİR SAAT ÖNCE AYRILDIĞIM SEVGİLİM ARADI PİŞMAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ ALLAHIM ÇOK MUTLUYUM ÇOK ALLAH RAZI OLSUN ALİ HOCA SENDEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir