home Büyü Yapan Hocalar Medyum Sedat Yorum & Şikayet

Medyum Sedat Yorum & Şikayet

Büyüler her zaman insanların iyi niyetli insanlar tarafından yapılmayabilir. Kötü niyetli medyumlar da tıpkı iyi medyumların var olduğu gibi gaybi alemlerin enerjilerini kullanabilmektedir. Medyum Sedat iyi niyetle büyü yaparken başka bir medyum kötü amaçlarla insanların hayatına müdahale edebilmektedir.

Kara büyü adı verilen kötü niyetli çalışmalar gerçek medyumlar tarafından asla kabul edilmez. Gerçek ve işinin ehli medyumlar yetiştirilme süreçlerinden itibaren her daim kendilerini insanların iyiliği için hazırlar. Medyum Sedat veya başka bir medyumun kara büyü çalışması yapması, medyumluk işi içerisindeki insanlar arasında kabul edilebilir bir davranış değildir. Ancak kötü niyetliler her konuda var olduğu gibi medyumlar arasında da çıkabilmektedir.

Kötü bir niyetle büyü yaptırıldığı zaman bu büyünün etkisi ancak büyü bozma çalışmaları sonrasında kaybolur. Tüm iyi büyülerde olduğu gibi kara büyüde de kendiliğinden etki kaybetmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Yapılan büyüden kurtulmak için mutlaka büyü bozma çalışması yapılması gerekir. Bu iş de bir hayli zorludur ve mutlaka işinin ehli bir medyum tarafından yapılmak zorundadır.

gerçek medyum hocalar

Medyum Sedat ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle büyü bozma gibi hassas ve çok fazla bilgi gerektiren çalışmalardan hangi medyumla çalışacağınıza buna göre karar verebilir, mağdur edilmeden hayırlı sonuçlar alabilirsiniz.

Büyü bozmak, büyü yapmaya kıyasla daha zor bir işlemdir. Örneğin, Medyum Sedat ile çalışanlar herhangi bir aşk büyüsü yaptırdıkları zaman, bu büyüyü bozacak medyumun, aşk büyüsünün nasıl yapıldığını bilmesi gereklidir. Dünya üzerinde pek çok farklı büyü yöntemi bulunduğu için bir medyumun kendini fazlasıyla geliştirmiş olması gereklidir. Aksi takdirde büyü bozma işlemi doğru şekilde yapılamayacaktır.

Medyum seçimi yaparken medyum hocanın güvenilir olduğundan tam olarak emin olmalısınız. Büyü bozulacağı zaman medyumun nefes gücü de fazlasıyla önemli olduğu için Medyum Sedat’ın büyü bozma çalışmaları ile başka bir medyumun çalışmaları aynı ölçüde etkili olmayabilir. Medyum Sedat’ın bozamadığı bir büyü başka bir medyumun nefes gücüyle kolayca çözülebilir. Bu durum her medyum için geçerli olduğundan dolayı yapılacak araştırmaya özen gösterilmesi çok önemlidir.

Yapılmış olan her büyü bozulabilir. Kötü niyetli de olsa iyi niyetle yapılmış da olsa manevi alemlerde istemediğimiz herhangi bir durumla karşılaşmamız halinde istediğimiz şekle sokmak medyumların ilmi dahilindedir.

Sitemizde yer alan, Medyum Sedat ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Medyum Sedat Yorum & Şikayet

  1. Hiç medyum hocayla çalışmamış biri olarak, önceden okuduklarım ve çevremden duyduklarım üzerine, medyumların sert yapısı olduğunu düşünürdüm. Bu yüzden hep bir önyargıyla, korkuyla yaklaşıyordum. Ama en sonunda bu korkumu yenip ben de gaybi alemlerin faydalarından yararlanmak istedim ve Medyum Ali Gürses hoca ile görüştüm.
    Hocam nasıl bir insansa, melek gibi adeta. Gerçekten bütün korku ve önyargı boşunaymış dedim. İlk andan itibaren içim ısındı. Muska için gitmiştim ama bana vefkin daha iyi olacağını, isterse vefk veya muska farketmez, ikisinden birini yazabileceğini söyledi. Ama kendi tavsiyeleri ve tecrübeleri gereğince vefkin doğru olacağını söyledi. Medyum Ali hocaya bu konuda güvendim, açıkcası çok para isteyecek diye düşünüyordum ama benim beklediğimden çok daha uyguna yaptı.
    Sorunlarım çözüldü gönderdiği vefkle. Bir hafta veya 10 gün gibi bir sürede geldi vefk, daha sonra dediği şekilde saklamaya ve kullanmaya başladım. İsteklerim oldu. Medyum Ali Gürses’in sesini duyduğum ve tavırlarını gördüğüm ilk andan itibaren zaten az çok anlamıştım iyi bir hoca olduğunu, içim ısınmıştı. Size ahkam kesebilecek kadar hoca ile çalışmadım ama eğer bir hocaya içiniz ısınıyorsa o iş olur demek bana kalırsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir