home Büyü Yapan Hocalar Medyum Selman Hoca Yorum & Şikayet

Medyum Selman Hoca Yorum & Şikayet

İnsanlar var olduğundan beri manevi alemler ile alakalı çalışmaları yürüten medyumlar da var olmuştur. Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar gibi bu kişiler gayb alemleri ile sıradan insanlar arasında bir aracı olmuş, başta büyü olmak üzere pek çok farklı yöntemi kullanarak insanların isteklerinin gerçekleşmesini sağlamıştır.

Gayb alemlerinin Allah tarafından bize sunulan sonsuz gücü dilediğimiz her an kullanımımız için bize verilmiştir. İster Medyum Selman ile çalışanlar ister başka bir medyumu tercih edenler her daim bu sonsuz kudretten yararlanmaktadır. Her türlü amaç için kullanılan bu sonsuz kudret yalnızca gerçek medyumların bilgisi ile dünyamıza aktarılabilir.

Gerçek bir medyum hoca her türlü büyüde sonuca ulaşır. Kimin gerçek kimin dolandırıcı olduğunu anlamak ise birazcık araştırma ve dikkat gerektirmektedir. Örneğin, Medyum Selman ile çalışmayı planlayan bir kişi mutlaka çalışmadan önce Medyum Selman şikayetlerini okumalı ve kararını buna göre vermelidir. Sitemizde sadece Medyum Selman değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sonsuz bir güce sahip olan bu evrenleri doğru şekilde kullanmak için büyük bir ilim bilgisi gereklidir. Bu ilim bilgisi ise gerçek medyum hocalar tarafından yıllar boyunca elde edilmiştir. Çocukluk yıllarından itibaren nefes gücü yüksek kişilerin belirlenmesi ile yetiştirilen medyumlar dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitimler alarak bugünkü bilgilerine ulaşmıştır. Gerçek bir medyum hoca çok uzun yıllar boyunca bu alanda kendini eğitmek zorundadır. Medyum Selman güvenilir mi gibi soruların cevaplanması için mutlaka medyumun eğitimi sorulmalı, diğer insanların tecrübeleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Gerçek bir medyum istenen her büyüyü kolayca yapabilir. Karmaşık malzemelere ihtiyaç duyan herhangi bir büyü bile nasıl yapılacağını bilen bir medyum tarafından basit bir büyüymüş gibi gerçekleştirilir. Elbette işinin ehli olan gerçek medyumların büyüleri diğerlerine kıyasla çok daha kısa sürede etki gösterecektir. Örneğin kısa sürede yapılması gereken bir aşk büyüsü Medyum Selman’da iki haftada etki ederken bu alanda çok daha tecrübeli ve nefesi güçlü bir hoca tarafından birkaç günde bile yapılabilmektedir. İster Medyum Selman ister başka bir medyum olsun, mutlaka işinin ehli olduğuna, nefes gücünün büyü için yeterli olduğuna emin olunmalıdır. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi mağduriyetler yaşanması olasıdır.

Sitemizde bulunan, gerçek insanlar tarafından yazılmış, Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorumları okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyumlar hakkında görüşlerinizi yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Medyum Selman Hoca Yorum & Şikayet

 1. Selamlar.
  Vefk konusunda Medyum Mahmut ile çalışmayı düşünen arkadaşlara bir uyarım olacak, kesinlikle başka bir medyumla çalışmanızı tavsiye ediyorum. Eğer dolandırılmak istiyorsanız orası başka tabi.
  Ben bu dolandırıcıya çok ciddi paralar ödedim, her defasında çok iyi çok başarılı bir medyumum iddialarında bulunuyordu güya. 5000 lira kadar param bu herif yüzünden boşa gitti.
  Vefk için uzunca bir süre beklemiş olmama rağmen gelen giden de olmadı bunu da belirtmek istiyorum! Vefki ne zaman göndereceksin dediğimde de hiç oralı olmuyor..
  Çalışacaksanız acil bir durumunuz yoksa doğru düzgün bir hoca bulmaya gayret edin, yoksa bu gibi insanlar çok ciddi sıkıntılara yol açıyor, mağduriyet yaratıyor.

 2. İyi sabahlar dilerim…
  Medyum Ebru hakkında görüşleriniz nedir bilgi verebilir misiniz?
  Çok fazla yorum gördüm bu medyum hakkında, herkes yerden yere vurmuş. Ben şimdilik bir sorun görmedim gecikme dışında. Bir haftada göndereceğim demişti ama bir aya yakın süre geçti vefk için. Açıkcası bu yorumlarda herkesin aynı şeyi yaşadığını ve vefklerinin gelmediğini gördüğüm için biraz çekiniyorum. Bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir