home Büyü Yapan Hocalar Medyum Selman Hoca Yorum & Şikayet

Medyum Selman Hoca Yorum & Şikayet

İnsanlar var olduğundan beri manevi alemler ile alakalı çalışmaları yürüten medyumlar da var olmuştur. Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar gibi bu kişiler gayb alemleri ile sıradan insanlar arasında bir aracı olmuş, başta büyü olmak üzere pek çok farklı yöntemi kullanarak insanların isteklerinin gerçekleşmesini sağlamıştır.

Gayb alemlerinin Allah tarafından bize sunulan sonsuz gücü dilediğimiz her an kullanımımız için bize verilmiştir. İster Medyum Selman ile çalışanlar ister başka bir medyumu tercih edenler her daim bu sonsuz kudretten yararlanmaktadır. Her türlü amaç için kullanılan bu sonsuz kudret yalnızca gerçek medyumların bilgisi ile dünyamıza aktarılabilir.

Gerçek bir medyum hoca her türlü büyüde sonuca ulaşır. Kimin gerçek kimin dolandırıcı olduğunu anlamak ise birazcık araştırma ve dikkat gerektirmektedir. Örneğin, Medyum Selman ile çalışmayı planlayan bir kişi mutlaka çalışmadan önce Medyum Selman şikayetlerini okumalı ve kararını buna göre vermelidir. Sitemizde sadece Medyum Selman değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Sonsuz bir güce sahip olan bu evrenleri doğru şekilde kullanmak için büyük bir ilim bilgisi gereklidir. Bu ilim bilgisi ise gerçek medyum hocalar tarafından yıllar boyunca elde edilmiştir. Çocukluk yıllarından itibaren nefes gücü yüksek kişilerin belirlenmesi ile yetiştirilen medyumlar dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitimler alarak bugünkü bilgilerine ulaşmıştır. Gerçek bir medyum hoca çok uzun yıllar boyunca bu alanda kendini eğitmek zorundadır. Medyum Selman güvenilir mi gibi soruların cevaplanması için mutlaka medyumun eğitimi sorulmalı, diğer insanların tecrübeleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Gerçek bir medyum istenen her büyüyü kolayca yapabilir. Karmaşık malzemelere ihtiyaç duyan herhangi bir büyü bile nasıl yapılacağını bilen bir medyum tarafından basit bir büyüymüş gibi gerçekleştirilir. Elbette işinin ehli olan gerçek medyumların büyüleri diğerlerine kıyasla çok daha kısa sürede etki gösterecektir. Örneğin kısa sürede yapılması gereken bir aşk büyüsü Medyum Selman’da iki haftada etki ederken bu alanda çok daha tecrübeli ve nefesi güçlü bir hoca tarafından birkaç günde bile yapılabilmektedir. İster Medyum Selman ister başka bir medyum olsun, mutlaka işinin ehli olduğuna, nefes gücünün büyü için yeterli olduğuna emin olunmalıdır. Aksi takdirde hem maddi hem de manevi mağduriyetler yaşanması olasıdır.

Sitemizde bulunan, gerçek insanlar tarafından yazılmış, Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorumları okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyumlar hakkında görüşlerinizi yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 thoughts on “Medyum Selman Hoca Yorum & Şikayet

 1. Bu siteyle bizlere de söz hakkı tanıdığınız için teşekkürler öncelikle. Ben kızıma yaptırdığım bir işlem ile alakalı yorum yapmak istiyorum. Kızım 29 yaşına geldi, bugüne kadar doğru düzgün bir kısmet çıkmadı. Bir eksiğimiz olmamasına rağmen kısmeti çıkmadıkça kendini de kötü hissetmeye başladı. Artık bir anne olarak benim bu konuda müdahil olmam gerektiğini düşünmeye başlamıştım, apartmandan bir komşumuzun tavsiyesi üzerine Ali Gürses hocaya başvurdum. Ali hocanın numarası 0535 590 62 75. Kısmet açma vefki adı verilen bir işlem yaptırdı kargo ile gönderdi. Ali hocanın söyledikleri doğrultusunda gerekenleri yaptıktan sadece bir hafta sonra kızıma çalıştığı yerden bir kısmet çıktı. Ailesi her şeyi düzgün bir kısmet hem de Allah’a bin şükür. Bu vefk olmasa kızım giderek kendini kötü hissetmeye başlamıştı bana hayatında her şeyin kötü gittiğini düzelmeyeceğini falan söylemeye başlamıştı. Çok şükürki Ali hocanın işlemi işe yaradı biz de bu derdimizden hayırlısıyla kurtulmuş olduk.

 2. Selamlar.
  Vefk konusunda Medyum Mahmut ile çalışmayı düşünen arkadaşlara bir uyarım olacak, kesinlikle başka bir medyumla çalışmanızı tavsiye ediyorum. Eğer dolandırılmak istiyorsanız orası başka tabi.
  Ben bu dolandırıcıya çok ciddi paralar ödedim, her defasında çok iyi çok başarılı bir medyumum iddialarında bulunuyordu güya. 5000 lira kadar param bu herif yüzünden boşa gitti.
  Vefk için uzunca bir süre beklemiş olmama rağmen gelen giden de olmadı bunu da belirtmek istiyorum! Vefki ne zaman göndereceksin dediğimde de hiç oralı olmuyor..
  Çalışacaksanız acil bir durumunuz yoksa doğru düzgün bir hoca bulmaya gayret edin, yoksa bu gibi insanlar çok ciddi sıkıntılara yol açıyor, mağduriyet yaratıyor.

 3. İyi sabahlar dilerim…
  Medyum Ebru hakkında görüşleriniz nedir bilgi verebilir misiniz?
  Çok fazla yorum gördüm bu medyum hakkında, herkes yerden yere vurmuş. Ben şimdilik bir sorun görmedim gecikme dışında. Bir haftada göndereceğim demişti ama bir aya yakın süre geçti vefk için. Açıkcası bu yorumlarda herkesin aynı şeyi yaşadığını ve vefklerinin gelmediğini gördüğüm için biraz çekiniyorum. Bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

 4. selamlar arkadaşlar bende uzun süre birçok kişiye dolandırılıp bu tür yorum sitelerine geç denk gelen biri olarak geçtiğimiz aylarda birçok tavsiye üzerine en son umut medyum ali hoca ile iletişime geçtim ve papaz büyüsü işlemine başladık vefk için bekleyecek sürem yoktu artık son raddedeydim en hızlı sonuç bunda olduğu için papaz büyüsünü tercih ettim… 1-21 gün süre verdi ali hoca ve benimde yapmam gerekenler vardı ama hepsini güzelce açıkladı sorularımıda cevapladı zaten şu an çalışma biteli 2 ay oldu emin olmak istedim bunları yazmak için. ortalama 15. gün civarında öncedende emareleri görülen değişimler bir anda hızlandı ve başka bir kadın için beni terk eden adam önce ondan ayrılıp sonrasında pişman olup kapıma geri döndü hala inanamıyorum olanlara… içiniz rahat olsun ali hoca konusunda gerçekten hiç umudum yokken bunları ben bile yaşadıysam herkese faydası olur diye düşünüyorum.
  kendisinin telefonu 0535 590 62 75
  memurlar.nette de röportajı var okumak isterseniz
  https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir