home Büyü Yapan Hocalar Saç Büyüsü Yapan Hocalar

Saç Büyüsü Yapan Hocalar

Büyüler manevi alemlere ait güçleri kullanarak fiziki dünyada etki eder. Bu güçleri kullanmak için de farklı ilimler kullanılır. Bir medyum hoca, dünyaya ait konuları etkilemek için maneviyatı dilediği gibi kullanabilir. Bazı sınırlandırılmış konular hariç her şey için gayb alemlerinin sonsuz enerjisi yeterlidir.

Büyü yapmak kulaktan dolma bilgiler ile çok kolay gibi görülebilir. Özellikle internetin çöplük haline gelmiş sitelerinde saç büyüsü yapmak için çok basit yöntemler yazıyor olabilir. Sadece birkaç saç teli ile aşk gibi kadim bir duygunun ortaya çıkabileceğini yazan kişilerle karşılaşmak mümkündür. Ancak, bir büyünün yapılması için çok yoğun bir eğitim sürecinden geçilmesi, fazla sayıda ilim dalına yoğunlaşılması ve buna benzer pek çok konunun var olduğu göz önünde bulundurulursa, herhangi bir insanın saç büyüsü yapmasının ne kadar imkansız olacağı görülebilir.

Bu durum sadece saç büyüsü için geçerli değildir. Hiçbir büyü sıradan bir insan tarafından evde yapılamaz. Büyü yapmak için uzun yıllar eğitim alan ve kendini geliştiren medyum hocalar bile bazı büyüleri yapamamaktadır. İşinin ehli bir medyum bile zaman zaman hataya düşebilmekte, büyüleri tutmamaktadır. Bunları düşününce internette veya herhangi bir kitapta yazan, ne olduğu belirsiz basit yöntemlerle büyü yapılacağını düşünmek çok yanlıştır.

Saç büyüsü doğru şekilde, işinin ehli bir medyum tarafından yapılırsa aşk hali oluşturabilecek kadar yeterli etkilere sahiptir. Eğer gerçek bir medyumla çalışırsanız bu büyüden istediğiniz verimi alabilirsiniz. Ancak, aşk büyüleri arasında en etkili yöntem papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü, saç büyüsünden daha hızlı etki eder ve yoğun sonuçlar verir. Yapılması zor olsa da işinin ehli medyumlar bu büyüyü tercih eder. Eğer papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Saç Büyüsü Yapan Hocalar

  1. Selamlar herkese daha önce çok kez dolandırıldım sayısını bile hatırlamıyorum en son bu tür internet sitelerinden haftalarca araştırıp ali gürseste karar kıldım ali hocaya papaz büyüsü işlemi yaptırdım. Oğlum un yabancı bir kızla olan evliliğinin bitmesi ailemiz ve onun için daha hayırlı olacaktı zira kızın çok kötü alışkanlıkları ve uygunsuz bir mesleği vardı ancak oğlum anlamak istemiyordu. Bir hafta sürüyor çalışmanın gelmesi. Endişeniz olmasın ali hoca her aşamasında bilgi veriyor, sorduğunuzda bekletip oyalamıyor diğerleri gibi. Neyse ne açıkca söylüyor. Gelen işlemin de tutmasına 1-21 gün demişti. Yaklaşık 5-6 gün sürdü bizdeki etki. Yavaş yavaş gelişti, yani 5. Günde soğumaya başladılar, bir haftaya kalmadı da ayrılık konuşmaya başladılar. 21 güne gelmeden zaten ayrılmış uzaklaşmış oldular. İşlemden memnun kaldığım kadar ali hocanın yaklaşımından da memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Çok ilgili ve dinleyerek çalışan biriydi bu tür konularda sıkıntısı olanlara tavsiye ederim medyumalibey@gmail.com ali hocanın mail adresi 05355906275 numarası biz hep mailden iletişim kurduk genelde onlara da dönüyor bu kadar çok dolandırıcının olduğu bir alanda işini doğru yapanlardan da bahsetmek gerek diye düşünüyorum

  2. EŞİMDEN AYRILALI İKİ SENE OLUYOR HER GÜN AĞLIYORUM ÇOK PİŞMANDIM BU SİTEDEN BİRİNİN TAVSİYESİ İLE MEDYUM ALİ HOCA İLE VEFK YAPTIRDIM ÇALIŞTIM ALLAH ONDANDA RAZI OLSUN TAVSİYE VERENDENDE RAZI OLSUN ALLAHIMA BİNLERCE ŞÜKÜR YUVAMA TEKRAR KAVUŞTUM TEKRAR MUTLU BİR AİLEM VAR BU SEFER KIYMETİNİ BİLİCEM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir