home Büyü Yapan Hocalar Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü yapmak için diğer alemlerle alakalı enerjilerde tam bir uzmanlık sahibi olmak gerekmektedir. Süryani büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışmasında bu durumun sağlanması çok önemlidir. Gerçekten bu alemleri ve enerjilerini tanımayan bir kişi ne kadar güçlü nefese sahip olsa da büyü yapamayacaktır.

Süryani büyüsü gibi bağlama ve aşk amaçlı kullanılan büyüler etki edebilmek için insanların enerjisine doğrudan tesir etmelidir. İrade üzerinde etki kurarak istenen sonucu veren bu çalışmalarda medyumun her adımda doğru bir yol izlemesi gerekir. Gerçekten bilgisi olmayan hiç kimse bu adımları kolay kolay yerine getiremez.

Süryani büyüsü yapıldığı zaman büyünün tutması için hem fiziksel hem de manevi alemlerde belli şartların yerine gelmesi gereklidir. Büyünün hangi amaçla yapıldığına bağlı olarak bu şartlar farklılık gösterecektir. Aşk ve bağlama için yapılan çalışmalarda daha farklı sürelerde etki ettiği görülebilmektedir.

Süryani Büyüsü Herkese Aynı Sürede Tutar Mı?

Süryani büyüsü de olsa herhangi bir başka büyü çalışması da olsa öte alemlerde var olan enerjilerin bu dünyaya yansıması tamamen kişilerin bağımsız enerji alanları ile alakalıdır. Özellikle aşk ve bağlama büyüsü gibi birden fazla kişiyi etkileyen çalışmalarda insanların enerjileri büyünün etki süresinde doğrudan rol oynar.

medyum ali gürses

Hiçbir zaman, hangi büyü olursa olsun herkeste aynı sürede tuttuğu görülmemiştir. Böyle bir durumun yaşanma ihtimali sadece tesadüfi olacaktır. Süryani büyüsü yapıldığı zaman da herkes için değişen konulara bağlı olarak farklı sürelerde etki edecektir.

Çalışmayı yapan medyumlar daha önceden edinmiş oldukları tecrübeler sayesinde hangi büyünün ne kadar sürede etki gösterebileceğini aşağı yukarı bilebilir. Medyumlar belli bir zaman aralığı verebiliyor olsa da bu çalışmanın kesin tutacağı süre anlamına gelmez.

Süryani büyüsü yaptırdıktan sonra çalıştığınız medyum kendi tecrübelerinden yararlanarak size ortalama bir süre verecektir. Bu süre içerisinde herhangi bir sorun yaşanmaz ise büyü tutacak ve istenen etki alınacaktır.

Süryani Büyüsünün Etkisi Neye Göre Görülür?

Süryani büyüsü gibi çalışmalarda büyünün tutma süresine etki eden ilk konu medyum hocanın nefes gücüdür. Doğru yapılan ve nefes gücü kuvvetli bir medyum tarafından gerçekleştirilen çalışma çok daha hızlı sonuç verir.

Büyülenen kişilere ait enerjiler de ne kadar kısa sürede sonuç alacağınız üzerinde etki sahibi olacaktır. Eğer kişilerin sahip oldukları enerji alanları zayıf ise büyüden çok daha hızlı etkilendikleri görülebilir.

Bunun dışında pek çok farklı konu süryani büyüsünün etkilerinin ortaya çıkmasında rol oynayabilir. Bu sebeplerin her birini bilmek imkansızdır.

Eğer daha yoğun bir etki ve hızlı sonuç almak istiyorsanız süryani büyüsü yerine papaz büyüsü tercih edilmelidir. Papaz büyüsü bu alanda yapılabilen en güçlü büyü çalışmasıdır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tüm yorumları görmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

  1. Çocukluk aşkımla farklı dini inançlar dolayısıyla evlenmemize bir türlü izin verilmiyordu. Biz de ortak karar olarak bana güvenerek bir medyuma büyü yaptırma kararı aldık. Onun hiç böyle şeylere hiç inancı olmasa da benim zorlamamla yaptırdık. Ali Gürses hoca isimli bir medyum hoca ile çalıştık. Evlilik için ikna edilecek kişiler hakkında bilgi aldı, bir haftada tamamlayabileceğini söyledi. Nasıl bir işlem yaptığının detaylarına hakim değilim. Tek bildiğim olmaz diye ayak direten herkesin 10 gün içinde mum gibi çok yakışıyorsunuz, birbiriniz için iyisiniz gibi laflar etmeye başlamaları oldu. Gerçekten ilginç ve etkili bir çalışmaydi. Bugüne kadar hiç böyle bir işlem yaptırmamıştım, nasıl olduğunu bile bilmiyordum ama etkisini görünce kendi kendime keşke en başta yaptırsaymışım dedim Ali Gürses konusunda içiniz rahat olsun…

  2. size medyum ahmet denen dolandiricyi ifsa etmek istiyorum lutfen yazdiklarimi dikkate alin bir kisi daha dolandirilmasin benim gibi ben 11.400 tl para kaptirdim
    insanlari kandirmak icin hemen etkili ve yuzde yuz tutuyor diyor bana da boyle dedi arastirmadan hemen kabul etmek durumunda kaldim bir de telefonda malzemeleri hemen almazsak buyuyu yapamam kararini cabuk ver diye baski kuruyor
    durumum yok taksitle yollarim dedikten sonra bana tum taksitleri almadan calismaya baslayamam dedi uc ay boyunca para odedim bir an once baslasin calisma diye en son taksiti yollar yollamaz telefonumu engelledi arastirdim sorusturdum ama gecikmisim arastirmakta herkes ayni magduriyeti yasamis bu adamla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir