home Büyü Yapan Hocalar Medyum Ali Gürses Yorum & Şikayet

Medyum Ali Gürses Yorum & Şikayet

Bazı büyü uygulamaları halk arasında yaygın bir şekilde basit olarak görülür. Ancak bu durum kesinlikle doğru olmadığı gibi yapılacak olan her büyü uygulaması eşit ölçüde karmaşıktır. Her birinde manevi alemlere ait enerjiler kullanılır ve yapılacak olan çalışmaların mutlaka bu enerjilere hakim biri tarafından gerçekleştirilmesi gereklidir. Bu nedenle doğru medyum hocayı seçmek çok önemlidir. Hangi çalışma olursa olsun, sadece gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız zaman istediğiniz sonucu alırsınız.

Özellikle aşk büyüsü gibi konularda iki kişiye ait iradeye etki söz konusudur. Bu nedenle çalışacağınız medyum hocanın nefes gücü çok önemlidir. İki kişinin enerjisi üzerinde çalışma yapılacağından dolayı seçilecek hoca hakkında iyi bir araştırma yapılması gerekir. Sitemizde yer alan yorumlarda sadece Medyum Ali Gürses hakkında değil, tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. İster aşk büyüsü olsun ister diğer büyüler konusunda çalışacağınız medyumun iyi olup olmadığını diğer insanların yorumlarından öğrenebilirsiniz.

Medyum Ali Gürses hakkında yorumları okurken, eğer aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız hocanın bu ve benzer çalışmalar hakkında nasıl yorumlar aldığına bakmalısınız. Medyum Ali Gürses ile çalışanlar pek çok farklı konuda yorum yapıyor olabilir. Ancak yaptıracağınız büyüyle alakalı konularda yazılanları okumanız çok daha net fikir elde edebilmenizi sağlayacaktır.

Aşk büyüsü de tıpkı diğer büyüler gibi zor bir çalışmadır. Bu çalışmanın doğru şekilde yapılabilmesi için hocanın nefes gücü en önemli etkendir. Medyum Ali Gürses aşk büyüsü de tıpkı tüm diğer medyumlarda olduğu gibi bu nefes gücü ile etki eder. Bir hoca ne kadar güçlü bir nefese sahipse yapılacak olan büyüden de o kadar kolay sonuç alınır.

Aşk büyüsü bir kez yapıldıktan sonra her zaman için aynı etkiyi korur. Çalışmayı yapan medyum büyüyü yaparken herhangi bir hata yapmadıysa sonsuza kadar aşk hali devam edecek, herhangi bir şekilde büyünün tekrarlanmasına gerek olmayacaktır.

Elbette her medyum hocanın nefes gücü aynı değildir. Medyum Ali Gürses’e çalışma yaptıranlar bir büyü için iyi sonuç elde ederken başka bir medyum hoca ile çalışanlar sonuç alamayabilir. Bunun başta nefes gücü olmak üzere pek çok farklı sebebi bulunabilir.

Gerçek medyum hocalar ile ilgili bilgi almak için yapabileceğiniz en doğru şey iyi bir araştırmadır.

Eğer siz de Medyum Ali Gürses ve diğer hocalar hakkında yazılan yorum ve şikayetleri okumak, medyum hocalar hakkında yorum yapmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

9 thoughts on “Medyum Ali Gürses Yorum & Şikayet

 1. Ben de dolandırılanlar kervanına medyum Turan sayesinde katılmış bulunmaktayım. Normalde yorum yapmayı sevmeyen bir insanım ama bu kişiyle ilgili yorum yapmak zorundayım. Medyum Turan denen dolandırıcı papaz büyüsünü kesin etkili olacak diyerek pazarlıyor.

  Açıkcası ben de birazcık bu duruma kanmam nedeniyle kendisine büyü yaptırdım. Aşk ile alakalı bir çalışma olduğu için hızlı tutması ve kesin etki göstermesi gerekiyordu.

  Ben büyü tutmadığında gayet normal bir şekilde Medyum Turan ile konuşabileceğimi ve kendisinin bu sorunu çözeceğini düşünmüştüm ama durum hiç de düşündüğüm gibi değilmiş. Medyum Turan büyüyü yaptıktan sonra beni engellemiş, aradığımda fark ettim. Dolandırıldığımı da biraz geç de olsa anlamış oldum. Bu bana ders oldu…

 2. Başta araştırma yapmadığım için vallahi çok pişmanım! Medyum Muhabbet denen dolandırıcı medyum hakkında yüzlerce binlerce şikayet varmış ben hiçbirini okumadan bu dolandırıcıya 4000 lira vefk parası yolladım.
  Vefk ile ilgili altı aya yakın süredir hiçbir gelişme yok, artık telefonlarıma bile cevap vermiyorlar, başta telefonda gönderiliyor gibi laflarla oyalıyorlardı artık ona bile zahmet etmiyorlar! Şimdi ortada kaldım geleceğini düşündüğüm bir vefk ve huya giden 4000 liram ile. Keşke en başta araştırsaydım diyorum! Sakın ola en güvenilir medyum diye düşündüğünüz kişi olsa bile araştırma yapmadan hiçbir şekilde çalışmayın!

 3. Dolandırıcılar hep aynı numaraları yapıyor, iyi araştırıp emin olmadığınız kişilerle çalışmamanız lazım.

  Ben günlerce süren araştırma sonucunda Medyum Ali Gürses’i buldum. Hatta gördüğüm kadarıyla burada da bazı arkadaşlar Medyum Ali Hoca’yı önermiş.
  Vefk çalışması yaptırdım. Yaptırdığım vefkin elime geçmesi sadece beş gün sürdü. Kargoyla hızlı şekilde iletti.
  Vefk benim için yeni bir şeydi çünkü daha önce hiç yaptırmamıştım, bir saat kadar vefkle alakalı tüm sorularımı cevapladı medyum ali hoca. Allah kendisinden razı olsun hem yaptığı iş hem de sabrı konusunda.
  Çok güzel sonuçlar aldım vefkten de. Benim için de ailem için de güzel sonuçlar çıktı.

  Çalışmak isteyen arkadaşlara önerim vefk ve papaz büyüsü gibi uygulamalardır. Özellikle hızlı sonuç almak istiyorsanız papaz büyüsünü öneriyorlar. Tabi herkesin durumu farklı olan bu yüzden her şeyden önce medyumla konuşmanızda fayda var. Medyum Ali Hoca’nın numarasını da bırakayım isteyenler için. Eğer telefon paylaşmak yasaksa yorumum yayınlanmadan silerseniz sevinirim yöneticiler 0535 590 62 75.

 4. ali hocaya bende papaz büyüsü yaptırmıştım birkaç ay önce her şey söylediği gibi gün gün ilerledi ve verdiği süre sonunda tamamiyle etkisini gördüm mucize gibi birşey oldu gerçekten nuh deyip peygamber demeyen adam büyük pişmanlıkla geri döndü içiniz rahat olsun kendisi konusunda işinin ehli gerçekten.

 5. Yaklaşık 6 aydır Ali hocadan işlem yaptırıyorum etkilerini görüyorum çok memnunum..Çok fazla sahte hoca türemiş durumda, sizin paranızı almak için uğraşan ortalıkta medyum diye gezinenler var bunlara dikkat edin.

 6. 3 yıl oluyor Ali hocayla farklı sorunlarım için çalışmalar yaptırdım. Kendisini yüz yüze tanımasamda uzaktan bütün işlemleri halletti. Bana ne dediyse verdiği sürede işlemleri bitirdi hep sonuç aldım çok memnunum.

 7. Merhaba arkadaslar Hollandadan yazmaktayim kayinvalidem tarafindan esim ile iliskilerimiz cok kotu bir haldeydi fakat Turkiyeden bir akrabam sayesinde Ali Gurses hocayi tanidim ve ulastim. Buraya kadar ozenli sekilde hazirlanmis calismayi ekspres kargo ile yolladi ve talimatlarimi iletti sonrasindada surekli yanimda oldu. Yuvam tekrardan eski mutlu ve neseli gunlerine dondu, Allah Razi olsun kendisinden. Telefon cok yazdigi icin biz genelde mailden iletisim kurduk medyumalibey@gmail.com mail adresi gecenin 3undi bile cevapladigi zamanlar oldu ne kadar tesekkur etsem az.

 8. Merhaba arkadaşlar bende 5 kere dolandırılmış biri olarak tavsiye üzerine medyum ali hocayı buldum. Kendisi ilgili ve bilgili birisi olmakla beraber sizin derdinizi çok iyi dinleyip çözmek için uğraşıyor ve başarılıda oluyor. Ali hoca işlemlere başlamadan kaç günde biteceğini, gerekli olan şeyleri söyledi ve bana söz verdiği neyse aynı şekilde oldu. Bahsettiğim ali hoca ali gürses 0535 590 62 75 numarası medyumalibey@gmail.com mail adresi bu alan istismara çok açık olduğundan bende yaşadığım olumlu deneyimi sizlerle paylaşmak istedim…

 9. Ali Gürses hocamdan Allah razı olsun. Ekonomik problemleri sayesinde çözmüş oldum. Ailecek kendisine dua ediyoruz her gün. İşlerimin bereketi için yaptırdığım vefk beklediğimden kat be kat daha etkili oldu. Normalde olmayacak işlerim bile olmaya başladı. Daha önce hiç vefk yaptırmamış biriyimilk defa birine güvenip böyle çaçllışma yaptırdım. İyiki de yaptırmışım diyorum keşke daha erken yaptırsaymışım bu işlemi de bu kadar eziyet çekmeseymişim. Sadece bir haftada işlerim açıldı şaşkınlıkla izledim yemin ederim. Hakkıyla iş yapan dürüst bir medyummuş Allah razı olsun ondan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir