home Büyü Yapan Hocalar Medyum Hoca Şikayetleri ve Önerileri

Medyum Hoca Şikayetleri ve Önerileri

Sonsuz gücü ile hayatımızda olan gayb alemlerinde neredeyse her konuda medyum hocalara başvurmak mümkündür. Bu alemler, vefklerden yıldıznamelere, büyülere kadar çeşitli yöntemler ile bizlerin yaşantısını değiştirmek adına gönderilmiş hediyelerdir. İşinde uzman olan bir medyum hoca, tüm bu bilgileri doğru şekilde kullanarak hayatımızı istediğimiz yönde değiştirebilecektir. Medyum hoca şikayetleri ve önerilerinde de görüleceği üzere, gerçek medyum hocaların yaptığı tüm büyü çalışmalarında başarılı sonuçlar alınmaktadır. Yine aynı şekilde, yetersiz ilim bilgisi olan kişilerin başarısız olduğu, büyü konusunda istenen sonuçları alamadığı da unutulmamalıdır.

Medyum hocaların büyü yapabilmesi için nefes güçlerinin yüksek olması gereklidir. Nefes gücü, doğuştan gelen bir kavram olduğu için sonradan bunu kazanabilmek mümkün değildir. Medyum hoca önerilerinde, insanlara yardım etmesi ile bilinen medyumların nefes gücü konusunda oldukça nitelikli olduğu unutulmamalıdır. Bununla birlikte, nefes gücünün kullanılmadığı zaman azaldığı, zamanla köreldiği de bilinmektedir.

Büyü yapacak medyum hocalar, eğitimleri sırasında nefes gücü ile birlikte gizli ilimleri ve büyü yöntemlerini de öğrenmektedir. Tüm bu ilimleri öğrenebilmek için mutlaka üstat bir medyum hoca ile çalışmak gereklidir. Herkese verilmeyen bu ilimler oldukça katı kurallarla gizlenmektedir. Medyumlar, tüm bu ilim bilgilerini sadece el verme yoluyla alabilmektedir. Medyum hoca şikayetlerinde adı geçen dolandırıcı medyumların böylesi bilgilere erişmesi mümkün değildir. Sadece gerçek hocalara ait olan bu bilgiler, medyumluk mesleğinin temellerini oluşturması nedeniyle adeta kutsal görülmektedir.

Gerçek Hocalar Hangi İlimlerle Çalışır?

Medyum hoca önerilerinde karşımıza çıkan işinin uzmanı, gerçek medyum hocaların çalıştığı ilimler oldukça karmaşıktır. Medyumlar, neredeyse her konuda büyü yapabilmektedir. Bu nedenle, kullandıkları ilimlerin de fazlasıyla karmaşık olduğu bilinir.

Bir medyum hoca, her şeyden önce havas ilmini bilmek zorundadır. Havas, insanların manevi alemlerdeki enerjileri yönlendirebilmesini sağlayan, en etkili ilim uygulamalarının başında gelmektedir. Medyum hoca şikayetlerinde, havas bilgisi düşük olan medyum hocaların büyü konusunda başarısız olduğu görülmektedir. Havas bilmeden, en basit büyünün bile yapılması imkansızdır. Havas, tıpkı tüm diğer gizli ilimlerde olduğu gibi el verme yoluyla aktarılmaktadır.

Gayb alemleri, tek bir ilimle sınırlanabilecek kadar küçük bir evren değildir. Bu alemlerde sayısız farklı enerji ve ilim bulunmaktadır. Güvenilir medyum hocalar, havas ve ledün gibi ilimleri temel alıyor olsa da daha adını bile bilmediğimiz sayısız farklı ilimle de çalışmaktadır. Maneviyatın kullanılması, insanların istekleri için enerjilerin yönlendirilmesi sadece bu ilimler vesilesiyle mümkündür.

Büyülerde İlim Bilgisi Neden Önemlidir?

Gayb alemleri de her konuda olduğu gibi farklı gizemlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu alemler, insanlara birer hediye olarak verildiğinde ilim bilgisi ile birlikte öğretilmiştir. İlim bilgisi, öte dünyanın enerjisini, gücünü kullanmak için anahtar olarak kabul edilir. Medyum hoca önerilerinde de görüleceği üzere, tüm gerçek medyum hocaların ilim konusuna büyük önem verdiği bilinmektedir. İlim olmadan, öte alemlerle alakalı en basit çalışmayı bile başarılı şekilde yapmak mümkün olmayacaktır.

Maneviyatla ilgili çalışma yaptırmayı düşünen kişilerin mutlaka medyum hocaları iyi araştırması gerekmektedir. Medyum hoca şikayetleri ve önerilerinden yola çıkarak, hangi medyumun mağduriyet yaşattığını, kimin başarılı büyüler yapabildiğini bulmak mümkündür. İşinde uzman olan medyum hocalar ile çalıştığınız sürece öte dünyalarla alakalı her türlü işlemi başarılı şekilde yaptırabilmek mümkün olacaktır.

Medyum hocalar hakkında sizlerden sitemize gelen tüm yorumlar ana sayfada toplanmaktadır. Gelen medyum hoca yorumlarının tamamını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da sorularınızı sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir