home Büyü Yapan Hocalar Bakım Yaptırmak İstiyorum

Bakım Yaptırmak İstiyorum

Gayb alemleri ile alakalı her türlü çalışmanın temelinde ilim bilgisi yatmaktadır. Bir medyum hoca, en basit çalışmayı yaparken bile onlarca farklı ilmin gücünden yararlanmakta, bu ilimler sayesinde öte dünyanın gücünü kullanmaktadır. Bakım yaptırmak istiyorum diyen bir kişi de yine aynı şekilde bu ilimler sayesinde öte dünyadan istediği şekilde yararlanabilmektedir. Medyumluk mesleğinin temellerinde her zaman bilginin gücü olmuştur.

Medyum hocalar için bilgi kavramı çok önemlidir. Bir medyum hoca, yaptığı her türlü çalışmada antik dönemlerden gelen bilgilerden yararlanmaktadır. Bu bilgilerin neler olduğu, hangi yöntemler ile büyü ve benzeri işlemler yapıldığı her zaman için gizli tutulur. Bakım yaptırmak istiyorum diyen bir kişi de tıpkı tüm diğer çalışmalarda olduğu gibi bu işlemde de antik yöntemlerin kullanıldığını bilmelidir.

Medyumların maneviyatı tanıması ve bizlerin istekleri için kullanabilmesi tek bir insan ömrüne sığabilecek bir konu değildir. Medyum olmak için mutlaka yıllar boyunca kişinin kendini geliştirmiş, farklı çalışmalar yaparak başarıya ulaşmış olması gerekir. Yine aynı şekilde, medyum hocanın eğitimi de karmaşık süreçlerle mümkündür.

Bakım yaptırmak istiyorum diyen bir kişi, her zaman el verme yoluyla aktarılan bilgiler ışığında bu işlemi yaptırabilecektir. Bir medyum hoca, yıllar boyunca geliştirilen bu yöntemleri kendi tecrübesiyle birleştirdiği sürece başarılı manevi çalışmalar yapabilir. Yine aynı şekilde, kendi bilgisini de gelecek nesillere el verme yoluyla aktarmaya devam etmelidir. Böylece, medyumluk mesleği sürekli varlığını korumakta, insanlara yararlı olmaya devam etmektedir.

Her İlmin Tesiri Farklıdır

Bakım yaptırmak istiyorum diyen bir kişi, medyum hocalara başvurduğu zaman, çalışmayı yapacak olan medyum onlarca farklı ilimden yararlanarak bu işlemi yapacaktır. Fazlasıyla karmaşık olan tüm bu işlemler, her zaman için kişinin enerjisine göre özel olarak hazırlanmaktadır.

İnsanların enerjisi, tıpkı parmak izi gibi farklı ve kişiye özeldir. Bir kişinin medyum olabilmesi için tüm bu enerjileri ayırt edebiliyor, tanıyor olması gereklidir. Bu tarz bir bilgiye erişemeyen bir kişinin medyum hoca olabilmesi, farklı çalışmalar yaparak insanlara yardım edebilmesi mümkün değildir. Bakım yaptırmak istiyorum diyen kişiler de mutlaka bu konularda kendini ispatlamış ve başarısından emin olunan medyum hocalarla çalışmalıdır.

Gayb Alemleri Herkeste Farklı Tesir Eder

Medyum hocaların yaptığı tüm çalışmaların, incelediği tüm enerjilerin manevi alemlerdeki etkisi farklıdır. Bakım yaptırmak istiyorum diyen bir kişinin yapacağı her türlü işlem aslında öte alemlerde gerçekleştirilir ve sadece o kişiye özel olarak hazırlanır.

Dürüst medyum hocalar, sadece bakım işleminde değil tüm diğer manevi işlemlerde de kişinin enerjisine göre bir yol çizer. Okunacak dualardan kullanılacak olan tekniklere kadar her şey tam anlamıyla kişiye özel olarak belirlenir. Bu sayede, medyum hocanın tam olarak istenen sonucu veren bir çalışma yapması, bakım ile merak edilen her türlü konuyu görebilmesi mümkün olacaktır.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen çok sayıda yorum, şikayet ve memnuniyet mesajını okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Bakım Yaptırmak İstiyorum

  1. Daha önce çalıştığım bir çok medyum hoca oldu ancak ilk defa bir hoca hakkında iyi yorum yapabileceğim. Ali Gürses Bey kesinlikle tavsiye edeceğim bir insan.
    Öncelikle kendisine yaklaşımı ve bana olan iyi niyeti için teşekkür ederim. Normalde pek fazla yorum ve tavsiye yazmayı sevmem ama kendisinin yaklaşımı ve yaptıklarından dolayı her yerde adını teşekkürle anıyorum.
    Kendisine bir geri getirme işlemi yaptırdım. Hocanın dürüstlüğü gerçekten üst düzey. Genelde hep mail üzerinden iletişim kurduk medyumalibey@gmail.com kendisinin mail adresi.
    Yaptığı çalışmadan sonra istediğim etkiyi almam yaklaşık bir hafta kadar sürdü. Sonrasında hocam sağolsun tekrar telefon açıp bana durumu sordu. Yaptığı işlemin arkasında duran ve olup olmadığını bilmek isteyen biri. Bu yüzden dürüstlüğüne ve işine olan saygısına kesinlikle güvenebilirsiniz. Eğer sıkıntınız varsa bir görüşün derim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir