home Büyü Yapan Hocalar Medyum Emine Yorum & Şikayet

Medyum Emine Yorum & Şikayet

Kültürümüzde çok sık rastlanan muska çalışmaları farklı isimler ile dünyanın her yerinde görülebilmektedir. Medyum Emine Hoca gibi ülkemizdeki medyumlar tarafından muska olarak yapılan bu çalışmalar Avrupa kültürlerinde talisman, tılsım gibi isimlerle karşımıza çıkar. Her kültürde aynı enerjinin farklı bir kullanımını görmek mümkündür. Bu durum manevi alemlerin dünyanın her yerinde aynı yoğunlukta var olduğunun en önemli göstergesidir.

Muska yapımı ile ilgili pek çok kulaktan dolma bilgi bulunur. Bu çalışmaların kolay olduğu veya herkes tarafından yapılabileceğine dair yaygın bir yanılgı vardır. Muska çalışmaları kolayca yapılabilen çalışmalar değildir. Medyum Emine Hoca’nın muskaları da diğer medyumların yaptığı muskalar da yüksek bir bilgi birikiminin ürünü olarak ortaya çıkar.

Gerçek bir medyum hoca farklı amaçlar için muska yapabilir. Eğer çalıştığınız medyumun gerçekten işinin ehli olduğuna güvenebilirseniz tam da talep ettiğiniz bir muska yaptırabilirsiniz. Bir medyumun güvenilir olup olmadığını anlamanın en kolay yolu da diğer insanların yazdıkları yorumları okumaktır. Sitemizde sadece Medyum Emine Hoca değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Muskalar genellikle korunma için yapılmaktadır. Kötü niyetli büyülerden ve nazardan korunma için muska yapımı oldukça yaygındır. Gerçek bir medyum tarafından hazırlanmış muska sizi her türlü musibetten koruyacaktır.

Büyüden korunma amacıyla yapılan muskaları yapan kişinin nefes gücü çok önemlidir. Medyum Emine Hoca ile çalışanlar da başka bir medyum ile çalışmayı tercih edenler de bunun bilincinde olmalıdır. Eğer yeterli nefes gücüne sahip bir medyum ile çalışmazsanız yapılan muskanın etkisi az olacaktır. Güçlü nefese sahip bir medyum muskaya rağmen kolayca büyü yapabilecektir.

Her çalışma için öncelikle çalışacağınız medyumun niteliklerinden emin olmak gerekir. Medyum Emine Hoca nasıl sorusu sorulmadan asla çalışma yapılmamalıdır. Eğer medyum güvenilir ise en zorlu çalışmadan bile net sonuç alınabilir. Bu nedenle Medyum Emine Hoca güvenilir mi değil mi konusunda çok kapsamlı bir araştırma yapmanız gereklidir. Sadece Medyum Emine Hoca için değil, çalışacağınız herhangi bir diğer medyum için de bu araştırma yapılmalıdır.

Muskalar korunma haricinde bereket, kısmet açma ve benzeri amaçlar için de hazırlanabilir. Bu çalışmalar da yine işin ehline emanet edilmelidir. Manevi alemlerde zor veya kolay gibi bir şey söz konusu olamaz. Her türlü çalışma bilgi ve tecrübe gerektirir, mutlaka medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Medyum Emine Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 thoughts on “Medyum Emine Yorum & Şikayet

 1. MEDYUM HATİCE İLE ÇALIŞMIŞ OLANLAR VARSA SÖYLEYECEKLERİMİ ÇOK İYİ ANLAYACAKTIR!

  MEDYUM HATİCE HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYENLER BURAYI OKUSUN!

  BEN BU DOLANDIRICIYA 5600 LİRA PARA GÖNDERDİM PAPAZ BÜYÜSÜ YAPACAK DİYE! BÜYÜYÜ GÖNDERMEDİ, GÖNDERDİĞİNİ İDDİA ETTİ VE TELEFONLARIMI ENGELLEDİ!
  BÜYÜYÜ TEKRAR GÖNDERİRİM DİYOR AMA YİNE AYNI PARAYI İSTİYOR!
  GÖNDERMEDİĞİ ÇALIŞMA İÇİN TEKRAR TEKRAR PARA İSTEYECEK KADAR DA YÜZSÜZ BİR DOLANDIRICI!

  MEDYUM HATİCE İLE ASLA ÇALIŞMAYIN!

 2. ikna buyusu yaptirmak icin medyum özcan ile calistim yaptigi buyunun ikna ile alakasi yok hic etki gostermeyen sacma sapan bir calisma yapti, tutmadi buyusu… arkadasim da baska bi calisma yaptirmis ayni kisiye ama onun da tutmamis ogrendigim kadariyla..

 3. Avusturya’dan selam. Bir süredir burada yaşamam sebebiyle medyum hocalara çalışma yaptırmayı erteliyordum. Sağolsun birinin yorumu üzerine Medyum Ali Gürses’in Avusturya’ya da sorunsuz çalışma gönderebildiğini okudum. 05355906275 telefon numarası aradım konuştuk hocayla, papaz büyüsünde karar kıldık. Oğlum için yaptırdım. Sadece parasını yemek için birlikte olan bir kız vardı, ne yapsak ayıramadık, defalarca niyetini açık açık göstermesine rağmen gönlü bir türlü kopmadı. Sadece oğlumu değil tüm aileyi kötü etkileyen bu durumdan kurtulmanın tek yolunu papaz büyüsü gördük biz de. Özellikle hızlı olması açısından tercih ettim. Bir haftada kargoyla geldi, kargoyu falan takip edebilmem güven verdi açıkcası, zaten tavrından halinden dürüstlüğü belli oluyor ali gürses hocanın. İşlemden de bahsetmek gerekirse sadece 10 gün sürdü ayrılmaları. Yüzüne bile bakmıyorlar birbirlerinin. Kötü de ayrılmadılar ama inanılmaz uzaklaştılar tam da istediğimiz gibi oldu açıkcası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir