home Büyü Yapan Hocalar Adana Büyü Yapan Hocalar

Adana Büyü Yapan Hocalar

Adana büyü yapan hocalar konusunu Adana ve çevre illerdeki insanlar araştırmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen insanlar gerçek bir medyumu nasıl bulacaklarını, bunun dinlerdeki karşılığını merak etmektedir. Adana veya başka illerden büyü yapan hocaları bulmak için sağlam referansları okumak ve araştırmak gerekmektedir. Kendini medyum ve sihirbaz olarak tanıtan her insan büyü yapabilme yetisine sahip olmamaktadır. İnsanları kandırmak ve istismar etmek için pek çok dolandırıcı din adı altında insanların duygularıyla oynayarak onları manipüle etmektedir. Bu yüzden dolandırılan insanların, bu tür yalancıları polise şikâyet etmesi ve sitemize şikâyetlerini yazarak insanları uyarması gerekmektedir.

Büyü ile Dinler Arasındaki İlişki

Büyü konusunu araştıran ve Adana büyü yapan hocalar konusu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, bu tür eylemlerin din ile bağlantısı olup olmadığı merak etmektedir. Büyü hemen hemen her dinde kabul edilmiştir. Büyünün Türklerin eski dini olan Şamanizm ile kesin bir bağlantısı bulunmaktadır. Şamanizm kökü büyüye dayanan bir inançtır. Şamanlar ve şifacılar eski dönemlerde büyüler yaparak kendilerini ve halklarını korumaktalarmış. Hastalıklara karşı şifacılar çeşitli otlar ve sözlerle tedavi sağlamaktaymış.

İslam ve diğer kitabı olan dinlerde de büyünün var olduğu yazılmaktadır. İslamiyet’te büyü yasaklanmıştır. Yasaklanmış olması ise büyünün gerçekten var olduğu anlamına gelmektedir. Büyülerden korunmak için de çeşitli dualar indirilmiştir. İnançlı olup büyü yaptıracak insanların bunu iyilik için yaptırması gerekmektedir. Aksi takdirde kendi inancına zıt düşmektedir. Büyülerin etkisi terse de dönebilmektedir. Yaptıracak insanların buna önlem alacak hocalarla çalışması gerekmektedir. Doğru hocayı bulmak büyünün etkisini göstermesi ve doğru yöne doğru yönlendirilmesi açısından önem arz etmektedir. Büyülerin karma yaratacağı ve o karmanın kişiden bir şekilde çıkacağı unutulmamalıdır. Büyü yaptıran insanlar bu tür yazılı olmayan sözleşmelerin bilincinde olarak yaptırmalıdır.

Büyü Nasıl Var Olur?

Adana büyü yapan hocalar konusunda bilgi sahibi olmak isteyen ve doğru hocayı araştıran insanlar büyünün nasıl var olduğunu ve medyumların bunu nasıl meydana getirdiğini merak etmektedir. Büyüler; enerji ile meydana gelmektedir. Evrende oluşan her şey enerjiden oluşmuştur. Beyindeki nöronlar arasında dahi bir elektrik ve enerji meydana gelmektedir. Bu durum da kişilerin isteklerinin, düşüncelerinin ve duygularının enerji oluşturduğunu kanıtlamaktadır. Sözcüklerin dâhi bir enerjisi ve frekansı bulunmaktadır. İnsanlar herhangi bir duayı okuduklarında da bir enerji ortaya çıkmaktadır. Bu enerjiler sayesinde kişilerin dilekleri doğru frekansa iletilip gerçekleşmektedir. Niyet ile bu durum gerçekleşmektedir. Büyü de bu mantık üzerinde kurulmuştur. Çeşitli sözcükler ve eşyalar kullanılarak bir enerjinin var olması sağlanmaktadır. Hocalar ve medyumlar bu enerjiyi doğru kanallara iletecek bilgiye sahiplerdir. Enerjinin doğru kanala iletilmesi sonucunda da büyü tesir etmektedir. Bu durumun gerçekleşmesi için ise Adana büyü yapan hocalar ve diğer hocaların iyice araştırılması ve bu ilme sahip olup olmadıklarından emin olunması gerekmektedir.

Adana’da en çok şu ilçelerden medyum aranmaktadır:

Aladağ
Ceyhan
Çukurova
Feke
İmamoğlu
Karaisalı
Karataş
Kozan‎
Pozantı‎
Saimbeyli
Sarıçam
Seyhan
Tufanbeyli‎
Yumurtalık‎
Yüreğir

Siz de daha önce hocalarla çalışmışsanız buraya yorum ve şikayetlerinizi yazarak insanları yönlendirebilir ve yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir