home Büyü Yapan Hocalar Almanya Medyum Hocaları – Almanya Büyü Yapan Hocalar

Almanya Medyum Hocaları – Almanya Büyü Yapan Hocalar

İnsanların her zaman ihtiyaç duydukları manevi alemler medyum hocalar tarafından oldukça iyi tanınır. Bu durum sadece tanınırlıkla kalmayıp aynı zamanda kontrol etmeyi de içerir. Almanya medyum hocaları gibi hocalar, bu alemlerde var olan enerjileri diledikleri gibi kontrol altına alabilir ve değiştirebilir. Değişimler ise dünyaya hayırlı sonuçlar ile yansır.

Manevi alemlerde enerjilerin ne gibi etkilere sahip olacağını kestirmek oldukça zordur. İnsanlık olarak daha fiziki dünyada bile her şeyi anlayamamışken, sınırları olmayan sonsuz gaybi alemde olanları tam olarak anlamak mümkün değildir. Almanya medyum hocaları, insanlığın hayrına olacak kısmı kadim dönemlerden bu yana el verme yolu ile aktarılan özel bilgiler sayesinde anlamakta ve kullanmaktadır. Medyumlar bunu yapabilmek için çok uzun süreler boyunca eğitim alır ve hayatlarını bu işe adar. Böylece gerçek anlamda fiziki alemde etki yaratabilirler.

Almanya medyum hocaları gibi özel medyumların yaptıkları çalışmalar sadece büyü ile sınırlı kalmaz. Astroloji, numeroloji, havas gibi pek çok farklı ilim dalını kullanarak yaptıkları diğer uygulamalarda geleceğe dair konularda ipuçları edinebilir ve hayatınızın gidişatını ona göre düzenlemenizi sağlayabilirler. Bu ilimlerle ilgili eğitim almak çok karmaşık bir süreçtir ve hayatın ilk aşamasından devamına kadar her anında sürer. Medyumlar eğitimlerini asla bitirmez, sonsuz manevi aleme dair bilgileri her daim öğrenmeye devam ederler.

Medyum hocalar insanlara hayırlı olmak için birer maneviyat doktoru olarak adlandırılabilir. Sıkıntısı, derdi olanların gayb alemlerinden yararlanmak için koştukları ilk kapıdır. Almanya medyum hocalarına da gurbetçiler tarafından sıkça başvurulmaktadır. Sadece onlar değil, yabancılar ve hatta başka ülkelerde yaşayan kişiler bile bu medyum hocalara ulaşmakta, çalışmalar yaptırmaktadır. Maneviyatın hayata ne kadar dahil olduğunu bilen herkes medyum hocaların kapısını eninde sonunda çalacaktır.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

5 thoughts on “Almanya Medyum Hocaları – Almanya Büyü Yapan Hocalar

 1. Ben de Hollanda’da yaşıyorum, arkadaşın bahsettiği dolandırıcılar hep burada yaşayan insanları hedef alıyor. Bazen önce TL ile konuşup dışarıda olduğunuzu öğrenince Euro ile para almaya kalkıyorlar. İnsanları kandırmaktan zevk alıyor resmen şarlatanlar!

  Herneyse, ben Hollanda’ya vefk yapan hocayı Türkiye’de buldum. Uzaktan olup olmayacağı konusunu sordum her şeyden önce, vefki kargoyla her yere gönderebileceğini söyledi. Medyum Ali Gürses, telefon numarası 0535 590 62 75.

  Vefk bir haftada hazırlanıyor ve mümkün olduğu en kısa sürede kargoluyor. Kendisi mağduriyet yaratmamak amacıyla aşama aşama her yaptığını da anlatıyor. O yüzden ayrıca bir güvendim kendisine. Vefkim yaklaşık 10 gün önce elime ulaştı, ilk günlerden itibaren etkisi görülmeye başlandı. Ev içinde huzuru sağlayacak bir çalışma yaptırmıştım. Gerçekten şu an Allah’a bin şükür hiçbir sıkıntımız yok. Özellikle gurbetçi kardeşlerime Medyum Ali Hoca’yı tavsiye ediyorum. Arayamıyorsanız medyumalibey@gmail.com adresine mail de atabilirsiniz.

 2. Merhabalar,
  Medyum Rabia evimle alakalı bir durumu çözebilmek amacıyla vefk çalışması yaptı bana. Yaptığı vefk işe yaramadı. Tutmayabilir diye düşünerek Medyum Rabia ile konuşmaya karar verdim, belki destek olur, yardımcı olur diye düşünmüştüm.
  Telefon numarasını değiştirmiş. Telefonunu yeniden buldum ve aradım, beni tanımamazlıktan geldi.

 3. Medyum Orhan tarafından sahte kargo numarası ile kandırıldım. Bu dolandırıcı yüzünden 50 derece sıcağın altında bir sürü kargo firması dolaştım söylediği numarayı takip edebilmek için. Vefki hangi firmayla gönderdiğini söylemeden sadece kargo takip numarası verip telefonlarıma cevap vermemeye başlamıştı, bu yüzden kendi çabamla bulmak için çok uğraştım.
  Tabi nereye gittiysem geçersiz denildi, yine de vebaline girmemek amacıyla herhangi bir şey yazmamıştım ama artık iki ay olmasına rağmen gelmediği için dolandırıldığımı net biçimde yazıyorum.

 4. Valla büyü ve medyumluk ile alakalı derdimi tasamı saysam bitmez emin olun. En sonunda iyi bir medyumla tanıştım ve çalıştım, bu yüzden doya doya yorum yazmak istiyorum.
  Medyum Ali Gürses isimli hocamız Allah razı olsun bana çok yardımcı oldu. Kimsenin yapmaya yanaşmadığı vefkimi yapıp sıkıntımı 15 gün gibi kısa bir sürede çözmeyi başardı. Vefkin amacı çok kişisel bir şey olduğu için burada anlatmak istemiyorum ama yapmış olduğu çalışmadan kesin ve net sonuç aldığımı net biçimde söyleyebilirim. Sadece işiyle değil aynı zamanda ilgisiyle de kendi ustalığını bana ispatlamış bir insan kendisi. Kesinlikle güvenebileceğiniz biri olduğunu düşünüyorum.

 5. İşinde gücünde bir insan olsam da işyerimde beni rahatsız eden birileri vardı. Kıskançlıktan veya başka bir sebepten tam olarak bilmiyorum ama sürekli benim kuyumu kazmakla meşgullerdi. Bu kişilere karşı yapabileceğim fiziki bir şey kalmayınca ben de vefk yoluyla patronumu etkileyerek bunların benden uzaklaşmasını sağlamak istedim. Ali hoca ile durumu görüştüm ve kendisine vefk işlemi yaptırdım. Gelen vefki işyerimdeki çekmecemde iki hafta boyunca tuttum. Ali Gürses hocanın bana söylediğine göre bu vefkin etkisi en fazla kırk gün içinde çıkar demişti. Yaklaşık iki hafta gibi tuttum çekmecemde, patronum beni rahatsız eden iki kişiyi işten çıkarttı. Kendimi biraz kötü hissettim, benimle uğraştıkları için kovulmuş oldular ama yapacak bir şey yok diye düşünüyorum çünkü ben onlara iyi niyetle yaklaştım ama onlar hiçbir zaman bana aynı niyetle yaklaşmadı, sürekli haksız yere rahatsızlık verdiler. Ali hocanın vefki işe yaramasaydı ben istifa edecektim inanın.
  Benzer sıkıntısı olan arkadaşlara öneririm mutlaka 05355906275 nosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir