home Büyü Yapan Hocalar Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü, günümüzde en çok yaptırılan büyülerin başında gelmektedir. Özellikle sevgili veya evli çiftlerin birbirlerinden ayrılması için yapılan bu büyü, ancak uzman bir kişi tarafından yapıldığı zaman başarılı olur. Dolayısı ile insanlar ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye sorularda sormaya başlamıştır.

İnsanları birbirinden ayırmak için ve niyeti iyi olmayan pek çok kişi vardır. Günümüzde bunun için insanlar çok zorda kaldıklarında medyumlarda büyü yapma isteğinde dahi bulunabilmektedir. Ayırma büyüsüne dair bilinmesi gerekenler ise şunlardır:

  • Kara büyü listesinde olan ve kötü niyet ile yapılan büyülerdendir.
  • Çok nadiren evlilik, aşk büyüsü gibi şeyleri fark eden ve sonrasında o büyüye karşı ayırma büyüsü uygulayan kişiler tarafından tercih edilir. Bu zamanlarda ak büyü olarak iyi niyet ile yapılabilir.
  • Genellikle evli çiftlere yapılır.
  • Yaptıran kişi ya aileden birisi yada eski ve unutamayan sevgililerden birisidir.
  • Büyünün anlaşılması oldukça zordur. Çünkü dışarıdan bakıldığında bu tür olaylarda ayrılmak isteme nedeni gibi durumlar görülebilir.
  • Büyünün bozulması için işinde uzman bir medyuma ihtiyaç vardır. Kara büyülerin bozulması son derece zordur.

Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımız zaman aslında karşımıza bu tür detaylar çıkmaktadır. Bunların ortak noktaları insanları birbirlerinden ayırmaktır. Özellikle günümüzde yapılmasının arkasındaki neden ise medyumların popülaritesinin artması ve insanların son çare olarak medyumlardan destek beklemesidir.

Ayırma Büyüleri Nasıl Bozulur?

Herhangi bir büyüyü bozmak için yapılması gereken ilk şey kaliteli bir medyum bulmaktır. İşinin hakkını veren bir medyum bulunduktan sonra onun söylediklerinin harfiyen yapılması şarttır. Elbette bu yapılacaklar medyuma olan sonsuz güven ve inanç eşliğinde olmalıdır. Aksi bir durumda dünyanın en iyi medyumu ile çalışsanız dahi büyü bozma gibi bir durum söz konusu olamaz.

Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımız zaman karşımıza şunun gibi önemli noktalar çıkmaktadır:

  • Büyülerin yapımında da bozulmasında da manevi alemlerde bulunan varlıklardan yararlanılır.
  • Medyumun verdiği tüm talimatlar harfiyen yerine getirilmelidir.
  • Okunacak ve yapılacak olan her şey medyum tarafından sizlere iletilir.

Bunun gibi işlemlerden sonra kısa süre içerisinde büyünün etkisinin geçmesi beklenir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta medyum ile konuşurken işi sizin mi yoksa onun mu yapacağını bilmektir. Bazen medyumlar büyü bozma işlemlerini kendisi yaparken bazen ise sizlerin yapmasını istemektedir.

Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımız zaman öncelikli olarak büyüyü anlamak gibi bir durum karşımıza çıkmaktadır. Büyünün anlaşılmasının akabinde ise bu sefer büyü bozmak için uzman bir medyum arayışı içerisine girilmektedir. Uzman medyum arayışınızda ise karşınıza çıkan ilk kaynak internettir.

İnternetten yapılacak olan araştırmalarda kaynak olarak kullanmak için web sitemizde bulunan yorumlara bakabilirsiniz. Bu yorumlar ile birlikte aradığınız medyum hakkında farklı kişilerin görüşlerinden bilgiler edinmeniz mümkündür. Yorumlara bakmak ve aradığınız medyumu bulmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir