home Büyü Yapan Hocalar Gerçek Medyum Şikayetleri

Gerçek Medyum Şikayetleri

Manevi alemlerde bulunan sonsuzluk denizinde yüzme başarısı gösteren medyumlar, bu sonsuzluğu yaşadığımız evrene ulaştırabilen kişilerdir. Büyü yapma, dua etme, Vefk ve muska hazırlama gibi bilimin gücünün yetmeyeceği yerlerde karşımıza medyumlar çıkar. Gerçek hocalar kadar günümüzde sahte hocaların sayısı da fazladır. Bunları birbirinden ayırmak içinse gerçek medyum şikayetleri insanlara yardımcı olur.

Fiziksel dünyada büyü ve sihir gibi paranormal aktivitelere yer yoktur. Her şeyin maddi olarak gerçekleşmesi gerekir. Ancak insanlar maddi olarak kendilerini yeterli görseler de zaman içerisinde manevi bir boşlukta kendilerini bulabilirler. Bu durumda ise onlara sadece hocalar yardımcı olur.

Hocalar tarafından yapılabilen işlemler:

 • Büyü, sihir hazırlama
 • Vefk yapma
 • Dua yapma ve muska hazırlama
 • İnsanlara bakım yapma

Kısaca sizlerden gelen ve başka hiç kimsenin yapamayacağını düşündüğünüz ne varsa bunların tamamını medyum hocalar yapar.

Medyum hocalar, genel itibari ile insanların isteklerini yerine getirmeye çalışır. Kendi içerisinde de çeşitleri olan bu hocalar sezgisel, otomatik, fiziksel ve mekanik medyum gibi sınırlara ayrılır.

Gerçek Medyum Şikayetleri

Dünya kurulduğu günden bugüne kadar pek çok büyü çalışmasına ev sahipliği yapmıştır. Büyüleri yapan hocaların varoluş tarihleri de neredeyse insanlık tarihinin başlangıcına kadar ulaşmaktadır. Hocalar insanların zararına veya yararına olacak şekilde pek çok büyü çalışması yapma yeteneğine sahiptir. Ancak genellikle insanların iyiliği için çalışmalar yapılır.

Bir hoca tarafından yapılan işlemler sonucunda:

 • İnsanlar yuva kurabilir.
 • Çocuk sahibi olabilir.
 • İşlerinde başarıyı yakalayabilir.
 • Üzerindeki kötü enerjiden kurtulabilir.

Hocalar tarafından yapılan işlemler esnasında evrende var olan enerjiler kullanılır. Hoca bir işe başlamadan önce kendisinde enerji toplar ve bu enerji yardımıyla büyü yapacak kişi hakkında bilgi toplar, ona büyü veya sihir yapar.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan bu işlemleri herkes yapamaz. Bu nedenle insanlar gerçek medyum şikayetleri adı altında konular açar, yorumlarda bulunur.

Medyum Hocalar Hangi Büyüleri Yapmaz?

Medyum hocalar tarafından bazı büyüler yapılırken bazı büyülerse yapılmaz. İnsanların iyiliklerine olan işlemlerde tereddüt dahi göstermeyen hocalar, özellikle kara ve kırmızı büyüleri yapmaktan imtina eder. Çünkü her yapılacak olan büyü yapandan ve yaptırandan bir şeylerin eksilmesine aracılık eder. Hem bundan dolayı hemde güçlerini kötü niyetler ile kullanmak istemediklerinden kara büyü çeşitlerini kesinlikle yapmaz.

Hocalar tarafından insanların iyi bir etkileşim alabilecekleri büyülerin yapılmasına özen gösterilir. Yuva kurmak, aşık olmak, başarı yakalamak, yükselmek gibi şeyler bunlar arasında bulunur. Bunun haricinde bir kişiye yapılan kötü niyetli büyülerin bozulması da gerçekleştirilir.

Bu işlemler için yapılması gereken şey gerçek medyum şikayetleri konularının araştırılmasıdır. Çünkü günümüzde en zor bulunan şeylerden bir tanesi gerçek hocalardır. İnternet gibi binlerce insanın yorumlarına ulaşılabilecek bir araçta bu araştırma çerçevesinde işe yarar.

Web sitemizde, bir hocayı tecrübe etmiş olan kişiler hoca hakkında yorumlarını paylaşırlar. Bu yorumları okumak, gerçek bir medyuma ulaşmak ve sizlerde hocalar hakkında görüşlerinizin yayınlanmasını sağlamak için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Gerçek Medyum Şikayetleri

 1. Merhaba size başımdan geçen olayı anlatmak ve fikir vermek istiyorum. Üzerinden altı ay kadar süre geçtiği için biraz unutmuş olabilirim yanlış olursa kusura bakmayın.
  Öncelikle yaptırdığım çalışmadan bahsedeyim medyum ali hocaya yaptırdığım işlem geri getirme büyüsüydü ama büyüde papaz büyüsü adında güçlü bir büyü kullanarak işimi çözmeyi başardı. Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde hep oradan iletişim kurduk telefonda herhalde sadece ilk aradığımda konuşmuşuzdur ancak mail şansı olmayanlar için numarasını da yazayım 05355906275… Ayrılık sebebimiz benim hatalarımdı. Kaç kere pişman olsam da eşim inatçı biri olduğu için affetmedi
  Çalışma başladıktan sadece bir hafta sonra arkadaşlarıma beni sordurduğunu öğrendim ben telefon açacaktım ama yine kötü sonuçlanır diye bekledim ben arayayım diye düşünürken iki gün sonra o telefon açtı anında. Konuştuk dertleştik beni özlediğini söyledi. Sonraki haftada resmen her şey eskisi gibi hiç olmamış gibi olmaya başladı. Büyünün etkisi iki haftada gösterdi kendini. Medyum ali hoca çok iyi bir insan ve bu süreçte hep yanımda oldu. Kendisine hem teşekkür ediyorum hem de herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir