home Büyü Yapan Hocalar Medyum Hakim Yorum & Şikayet

Medyum Hakim Yorum & Şikayet

Tıpkı eskiden olduğu gibi bugün de manevi alemlerin fiziki boyutlar ile bağlantısı medyumlar tarafından yapılmaktadır. Medyum Hakim veya farklı isimler alemler arasındaki bağlantıyı kurabilecek bilgiyi edinmiş, bu bilgiyi kullanarak insanlara yarar sağlamaktadır. Bu medyumların aldıkları eğitimler tamamen gizli tutulmakta, sadece bu eğitime layık görülenlere verilmektedir.

Medyumlar pek çok büyü alanında uzmanlaşabilir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi çalışmalar yapan onlarca farklı medyum mevcuttur. Bu medyumların hangi çalışmayı nasıl yapacakları tamamen aldıkları eğitimde saklıdır. Bu nedenle hangi hoca ile çalışıyor olursanız olun, örneğin Medyum Hakim ile çalışmayı düşünen birinin, Medyum Hakim güvenilir mi gibi soruların cevabını tam olarak anlaması gereklidir. Güvenilir olduğuna kesin olarak emin olmadığınız bir medyum size en basit büyüyü bile yapamayacaktır.

Diğer insanlar tarafından yazılmış olan yorum ve şikayetler doğru medyum seçimi için size rehberlik edebilir. Sitemizde sadece Medyum Hakim şikayetleri değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Bağlama büyüsü yaptıran bir kişinin etkiyi görebilmesi için diğer büyü çalışmalarında olduğu gibi biraz zamana ihtiyacı vardır. Bu tarz büyüler gaybi alemlerde direkt olarak ortaya çıkıyor olsa da fiziki dünyadaki etkileri için biraz vakit geçmesi gerekebilir. Medyum Hakim’e çalışma yaptıranlar üç haftada sonuç alabiliyor olabilir, bu durum başka bir medyum için daha kısa veya daha uzun zaman gerektirebilir. Büyünün ne zaman tutacağına dair kesin bir süre vermek hiçbir zaman mümkün olmamıştır.

Gerçek bir medyum hoca ile çalışmak büyünün tutma zamanıyla alakalı da farklı avantajlar sağlar. Güvenilir bir medyuma yaptırılan büyü çok daha kolay tutacak ve kısa sürede etki edecektir. Nefes gücü, yapılan çalışmanın detayları ve buna benzer konular büyünün sonuç verme hızında etkili olsa da gerçek medyumlar için bu süre kısadır. Medyum Hakim veya başka bir hoca olması fark etmeksizin çalışacağınız medyumun bu işi gerçekten yaptığına emin olmanız bu nedenle çok önemlidir.

İnternette dolandırıcı medyumlar pek çok kişiyi mağdur ediyor olsa da doğru araştırmayı yaptığınız sürece bu kişilerle karşılaşmadan istediğiniz büyüyü yaptırabilirsiniz. Doğru araştırmayı yapmak için ise çalışacağınız hoca hakkındaki yorum ve şikayetleri okumanız gereklidir. Örneğin Medyum Hakim ile çalışanlar tarafından yazılmış olan yorumları okuyarak hangi çalışmayı yaptırıyor olursanız olun fikir edinebilirsiniz.

Medyum Hakim ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 thoughts on “Medyum Hakim Yorum & Şikayet

  1. Benim üstüme çok pis bir büyü yapılmıştı, domuz yağı büyüsü diye de geçiyor. Yapıldığı günden beri sürekli korkulu rüyalar gördüm, asla doğru düzgün uyuyamadım, sürekli bir sıkıntıyla karşılaştım diyebilirim. Ama tabi büyüyü bozdurduktan sonra hepsi geçti birkaç haftada tamamen büyünün sebep olduğu her şeyden kurtulmuştum. Büyüyü bozdurduğum kişinin adı Ali Gürses’ti. Güçlü bir medyum hoca kesinlikle. Benim sorunumu ben daha anlatmadan anlamıştı bakım yaparak. Numarasını kaydedebilirsiniz 535 590 62 75, veya internet sitesinde medyumali.com maili gibi bilgileri de var. ben bu numaradan ulaşıp bakım yaptırmıştım tavsiye ederim

  2. Evlenmek amacıyla Medyum Murat’a evlilik büyüsü yaptırdım, bu yaptırmış olduğum büyünün etkisi ile ilgili çok fazla destek olmuş ve kendini övmüştü. Ben normalde büyü falan yaptıran bir insan değilim ama telefonda sadece bilgi almak için aradığımda bana bir ayda yuvanı kurarsın dediği için çalışmayı kabul etmiştim.

    Üstelik büyü için söylediği rakamlar benim ödeyebileceğim bütçenin çok üstündeydi. Buna rağmen arkadaşlarımdan borç alarak istediği parayı gönderdim.

    Bir ay geçtikten sonra söylediği kısmet açma büyüsünü yaptı ancak bu yaptığı büyünün etkisi iki ay beklemiş olmama rağmen görülmedi. Medyum Murat bana daha sonra hiçbir şekilde büyülerinde garanti olmadığını söyleyerek daha farklı bir büyü yapılması gerektiğini belirtti. En başta kesin olarak söylemiş olmasına rağmen bu şekilde davranarak sözünün arkasında durmadı.

  3. HAYIRLI GECELER
    MEDYUM ÖMER AYDIN’DAN HİÇÇÇÇ AMA HİÇ MEMNUN KALMADIM! BANA GÖNDERDİĞİ VEFKİN NE ETKİSİ VAR NE DE MEDYUM ÖMER AYDINDAN BU KONUYLA İLGİLİ BİR DESTEK VAR!! BANA DEVAMLI OLARAK BEKLEMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYOR BAŞKA DA BİR ŞEY DEMİYOR! VEFKİ ALALI ALTI AY OLDU HALA BEKLEMEM GEREKTİĞİ SÖYLENİYOR! BU ŞEKİLDE BEKLEYE BEKLEYE ÖMRÜM BİTECEK AMA ADAM ÖTEKİ ALEMDEN DE BEKLE DİYECEK GALİBA!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir