home Büyü Yapan Hocalar Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Manevi alemlerde var olan enerjiler her türlü amaç için medyumlar tarafından yönlendirilebilmektedir. Kimi zaman şer amaçlarla kimi zaman insanların yararına olacak biçimde enerjisel çalışmalar yapılabilir. Papaz büyüsü gibi farklı amaçlarla kullanılmaya müsait olan büyü türleri özellikle bu konuda örnek verilebilir. Papaz büyüsü ile hem iyi amaçlarla çalışma yapılabilir hem de kötü niyetli büyü uygulamaları gerçekleştirilebilir.

Bir büyünün kara büyü olup olmadığını belirlemek için çalışmanın amacına bakılır. İyi niyetli, aşk ve evlilik gibi amaçlarla papaz büyüsü yapılıyorsa bu büyü kara büyü olmayacaktır. İnsanların hayrına yapılan her türlü çalışma kara büyü olmaktan çok uzaktır ve yapılmasında herhangi bir sakınca bulunmaz.

papaz büyüsü
papaz büyüsü

Papaz büyüsü gibi güçlü büyü yöntemleri her amaçla yapılabileceği gibi zarar amacıyla da kullanılabilir. Nefesi kuvvetli bir medyum hoca bu büyüyü kullanarak insanlara zarar verebilir. Bu tarz bir durumda papaz büyüsü kara büyü olarak değerlendirilecektir.

Bir büyü uygulamasını her koşulda aynı sınıfa sokmak doğru değildir. Elbette hiçbir hayırlı amaç için kullanılamayan, sadece zarar vermek için yapılan büyü türleri direkt olarak kara büyü sınıfına girer ancak kullanım amacına göre etki yaratan papaz büyüsü gibi çalışmalar bu sınıfta ele alınamaz. Tıpkı bir bıçağın ekmek kesmek için de birini yaralamak için de kullanılabileceği gibi papaz büyüsü de hem hayır hem de şer amaçlı etki gösterebilir.

Papaz büyüsünün herhangi bir zararı yoktur. Hayırlı amaçlarla yapılması durumunda kişinin yaşamına sonsuz manevi alemlerden gelen bir güzellik getirir. Bu güzellik insanın isteklerini elde etmesine vesile olur. İyi bir medyumla çalışmanız durumunda papaz büyüsünden en yoğun verimi alabilirsiniz ve herhangi bir sorun yaşamadan, aksine hayatınız güzelleşmiş şekilde yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

  1. Medyum Ali Gürses’i sosyal medya vesilesiyle bulmuştum. Telefon numarası üzerinden iletişime geçip iki yıl önce bir vefk yaptırmıştım. Bu site miydi başka bir site miydi tam hatırlamıyorum ama vefkten çok memnun kaldığımı zaten yazmıştım. Geçenlerde bir işleme daha ihtiyacım oldu. Telefon numarası kayıtlıydı, belki değiştirmiştir diye düşünüp yeniden numarasını bulacaktım ama bir deneyeyim dedim baktım hala aynı numarayı kullanıyor senelerdir. Numarası 05355906275 Aradım, kendimi tanıttım. Hatırladı, papaz büyüsü işlemi için karar kıldık. Kısa sürede geldi. Onun da etkisi çok güçlü herhalde 13-14 gün gibi bir sürede etkilerini aldım ve hem vefkini hem papaz büyüsü işlemini denemiş biri olarak ikisinden de memnun kaldım. İnternet ortamı dolandırıcı kaynıyor olmuş bu yazdığıma göre de hareket edin istemem ben yaşadıklarımı yazdım siz gene internetten araştırmanızı yapın ama Ali hoca doğru insan o konuda içiniz rahat olsun. Medyumali.com hocanın sitesi oradan da daha detay alırsınız iyi günler herkese

  2. Almanya’dan yaziyorum size bu mesajimi. Turkiyedekilerin ve almanyadakilerin dikkatli olmasini tavsiye etmek istiyorum. Medyum deniz isimli bir medyum kendisini buradaymis gibi gosteriyor. Ben bir vefk istedim. Vefkim gelmeyince gidip yerinden alalim istedim. Soyleyemem dedi israr edince ben turkiyedeyim dedi. Basta bana berlinde yasadigini soylemisti. Bu yuzden sikinti cikmaz diye dusunup calisma yaptirmayi kabul etmistim. Magduriyet yasatan bi insan oldugu cok belli daha once birsuru kisinin ayni yorumlari varmis ben bunlari gec gordum yoksa yaptirmazdim ama medyum deniz ile calismayi dusunenler icin uyari olsun bu yazdiklarim. Bir kisi gorse bile faydadir kurtulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir