home Büyü Yapan Hocalar Azerbaycan Medyum Hocaları – Azerbaycan Büyü Yapan Hocalar

Azerbaycan Medyum Hocaları – Azerbaycan Büyü Yapan Hocalar

Dünyamızın kurulduğu ilk günden beri var olan medyumluk mesleği sayesinde çok farklı konularda kendimizi geliştirmemiz, manevi dünya hakkında bilgi edinmemiz mümkün olmuştur. Azerbaycan medyum hocaları gibi medyumlar sayesinde onlarca farklı büyü yöntemi ile büyü yapılabilmekte, insanların isteklerinin gerçekleşmesine vesile olunmaktadır.

Medyum hocaların bu uğraşları geçmişten günümüze gelişerek devam etmiştir. Medyumlar, bu kadim mesleği yaparken farklı konularda uzmanlık kazanmış ve bu uzmanlıklarını insanların yararı için kullanmaya başlamıştır.

Azerbaycan medyum hocaları gibi medyum hocalar çok eski dönemlerden günümüze gelen büyü yöntemleri sayesinde manevi dünyanın hediyelerinden tam olarak yararlanmamızı sağlamakta. Tamamı çok özel bilgiler gerektiren bu yöntemlere hakim olmak için ciddi bir ilim gereksinimi bulunmaktadır.

Azerbaycan medyum hocaları, tüm diğer medyum hocalar gibi çalışmalarına başlarken kadim dönemlerin ilimlerini öğrenerek çalışmaya başlar. Öğrendikleri bu ilimlerde Havas ve Ledün gibi uygulamalar bulunur. Bu uygulamaların tarihi yine büyü gibi çok eski dönemlere uzanmaktadır.

Medyumlar, yaptıkları tüm çalışmalarda kendilerini ciddi anlamda eğitmek zorundadır. Eğitimli olmayan bir medyumun basit bir büyüyü yapabilmesi bile mümkün olmaz. Yine aynı şekilde, büyülerde basit diye bir kavramdan da söz etmek doğru olmayacaktır. Tüm büyülerde karmaşık ilimler kullanılır, medyumun nefes gücü önemlidir. Bu nedenle, her büyü ehline bırakılması gereken zor çalışmalardır.

Azerbaycan Medyum Hocaları Çok Uzun Süredir Bu İşi Yapmaktadır

Medyumluk mesleği ile alakalı tarihi kayıtlar bundan binlerce yıl öncesine kadar uzanır. Medyum hocalar, neredeyse her dönem büyü ve benzeri çalışmalarla ilgilenmiş ve insanların yardımı için bunları kullanmıştır.

Azerbaycan medyum hocaları da dahil olmak üzere bu köklü geçmişe sahip tüm medyumlar yıllar boyunca süren eğitimleri sonucunda bu işe dahil olabilmektedir. Bu eğitimleri, tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün de zorlu sınavlar içerir.

Medyumların tarihin ilk dönemlerinden itibaren bu şekilde çalışmalar yapmaları Osmanlı döneminde de görülmektedir. Kimi zaman saraylarda misafir edilen ve çalışmalarına oradan devam eden medyumlar, vefk gibi manevi uygulamaları önemli kişiler için de yapmıştır.

Azerbaycan medyum hocaları gibi bu işi meslek olarak yapan medyumlar tarafından kullanılan tüm bu yöntemler sayesinde oldukça özel etkiler elde edebilmekteyiz. Medyumluk mesleği, hayatın her alanında, geçmişteki gibi bugün de bizlere yardım etmektedir.

Medyumluk Kadim Bir Uğraştır

Azerbaycan medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların çok eski dönemlerden beri gelen tekniklerle çalıştığı bilinir. Bu tekniklerde uzmanlaşmak ve bunları öğrenmek kişinin kendisini bu yola adamasını gerektirmektedir.

Uzman olan, tecrübeli medyumlar ile çalışmanız durumunda manevi dünyadan pek çok fayda elde edebilirsiniz. Uzman medyumları bulmak için de sitemize sizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz.

Tüm medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de yaşadığınız deneyimler ile ilgili yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 thoughts on “Azerbaycan Medyum Hocaları – Azerbaycan Büyü Yapan Hocalar

 1. Merhabalar,
  Bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara. Ben daha önce evlendim ve boşandım, boşandığım eşimle
  ayrılmak istemiyordum, sorunları çözemediğimiz için mecburen ayrılmak zorunda kaldık. Daha
  doğrusu o ayrılmayı istedi.
  Ben şimdi bir çalışma yaptırmak istiyorum, eski eşimin tekrar bana geri dönmesi için. Aramızdaki ilişki
  tam olarak kopmadı, hala bir umut var diyebilirim ama bunun istediğim gibi olabilmesi için mutlaka
  bir çalışma yaptırmam ve destek almam gerekli.
  Sanırım vefk ile yapılabiliyormuş? Hangi çalışmayı yaptırmalıyım? Bir de Medyum Ali Gürses bu
  konuda yardımcı oluyor mu? Çevremdeki arkadaşlarım hep kendisini öneriyor, benim de içime
  siniyor kendisi. Yapıyorsa bilgi verebilir misiniz lütfen?

 2. Ali Gürses hoca vefk konusunda cidden işinin ehli bir insan. Ben üç senedir kısmeti çıksa da bir şekilde evlenemeyen bir insanım, artık kendimden şüphe eder hale gelmiştim, gerçekten bende bir sorun var diye düşünmeye başlamıştım. Sıkıntımı çözememiş olmam nedeniyle ciddi ciddi intiharan eşiğine bile geldiğim oldu. Ali hocaya dost tavsiyesi ile ulaştım bana vefk ile sıkıntıyı çözebileceğini söyledi hemen kabul ettim ne derse desin kabul edecektim zaten öyle zor durumdaydım. Bana sakin olmamı öğütledi bir sürü destek oldu manevi olarak sonra vefkimi yolladı dediklerine uydum, duaları aksatmadım doğru kullandım yani vefki sonra tekrar bir kısmet çıktı deneyelim dedim bu sefer çok umutluydum vefk de var diye düşünüyordum doğru düşünmüşüm bu defa sıkıntı çıkmadı kimse araya girmedi resmen tek aksilik bile olmadan nikahımızı kıydık inşallah devamı da gelecek diye düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir