home Büyü Yapan Hocalar Sahte Medyum Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?

Sahte Medyum Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?

Medyumlar arasında hem güvenilir olanlar hem de sahte olanlar bulunur. Bunu bilen ve medyumlara işi düşen insanlar ise buradaki sahte hocalardan kaçınmak ister. İşte bu noktada sizlerin yapması gereken şey sahte medyum hocalar ile ilgili araştırma yapmak ve gerçeğine ulaşarak onunla işlemleri yapmak olmalıdır.

Gerçek ve güvenilir bir medyum kolay kolay ortaya çıkmaz. Onun bu süreçte kat ettiği pek çok yol vardır. Bir kişinin medyumluğa adım atması için şu adımları izlemesi gerekir:

 • Her şeyden önce doğuştan gelen yetenekleri olması gerekir. Eğer yeteneğe sahip değilse ne yaparsa yapsın medyum olamaz.
 • Doğuştan gelen yeteneklerini küçük yaşta fark eden medyumlar kendilerini hemen yetiştirmeye başlarlar.
 • Bu anlamda elverme yöntemi ile elde ettikleri bilgiler ile kendilerini geliştirirler.
 • Bunun sonrasında sürekli olarak deneme yaparlar.

Bunun gibi işlemler ile birlikte sizler de aradığınız medyumlara ulaşabilirsiniz. Burada gördüğünüz üzere gerçek bir medyum olmak son derece zordur. Bunun yanında başarılı bir medyum olmak ise oldukça kolaydır. Sizlerin yapması gereken şey gerçek bir medyuma ulaşabilmek için onların sahip olduğu özellikleri bilmek ve ne kadar nadir bulabileceklerini anlamak olmalıdır.

Sahte Medyum Hocalar Nasıl Fark Edilir?

Sahte medyumları fark edilme süreçleri de aslında son derece basittir. Çünkü bu hocalar sizlerin karşısına her daim çıkar. Bunları fark edebilirseniz eğer o zaman yapmanız gereken şey dolandırıcılardan ve sahtekarlardan uzak durmak olmalıdır.

 • Güvenilir bir medyum “az laf çok iş” esasıyla hareket eder.
 • Gerçek bir medyum hiçbir zaman başarısız olacağı işi kabul etmez.
 • Dolandırıcı medyumlar sizleri kandırmak için türlü türlü yalan söylemekten geri durmazlar.
 • Gerçek bir medyum için para son plandadır. Öncelik ise işin doğru bir şekilde kimseye zarar vermeden yapılmasıdır.

Bunun gibi farklı şeyler ile birlikte sizler de aradığınız çözümleri bulabilir ve sahte medyum hocalar tuzağına düşmekten geri durabilirsiniz.

Muska Nasıl Hazırlanır?

Muska, geçmişten günümüze kadar geçen süreçlere baktığımız zaman karşımıza bir şekilde muska çıkmaktadır. Her daim muska önemli bir büyü yapma veya büyüden korunma araçlarından bir tanesi olmuştur. Muska ile birlikte pek çok şeyden yararlanabilir ve kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Muskanın kullanım amaçları genellikle büyü yapmak ve büyüden, dünya dışı varlıklardan korunmaktır. Bu amaç ile yapılan muskaların ehil insanlar tarafından yapılması gerekir. Sahte medyum hocalar muska hazırlama noktasında son derece başarısızdır. Bundan dolayı muskaya dahi ihtiyacınız olsa yine güvenilir bir medyum bulmalısınız. İnternet üzerinden bulacağınız gerçek bir medyumun yaptığı muskaya da güvenebilirsiniz.

Medyumlar hakkında bilgi almak isterseniz eğer sitemize gelen yorumları inceleyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde medyumlar hakkında bilgi içeren bu yorumlar sizlere güvenilir medyumu bulma noktasında rehberlik edecektir. Yorumları incelemek ve hatta kendi yorumlarınız ile başkalarına yardımcı olmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Sahte Medyum Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?

 1. BENIM YAZMAK ISTEDIGIM YORUM RIZIK ACMA ISLEMIYLE ILGILI ISLEMI YAPAN KISI MEDYUM ALI GURSES HOCA
  Köln’de yasiyorum burada calisiyorum bir dugun salonumuz var isler pandemi sebebiyle sikintiya girdi kacak gocek yaptik ama ceza yedik muhur yedik derken sikintilar iyice buyudu
  bir dost tavsiyesiyle ali gurses hocayla konustum numarasi +90 535 590 62 75 yaptirdigim vefk buradaki adresime ulasti hatta adresi yanlis vermisim geri donuyordu vefk ali hoca o kadar isi gucu arasinda postaya ulasti araya girdi dogru adrese yonlendirdi
  Yapilan calismanin nasil kullanilacagini da soyledi sonrasinda sadece bir hafta gibi bir surede benim islerde cok degisik seyler olmaya basladi normalde kapali olan salon icin ozel etkilnlik teklifi geldi birilerinden kiraladilar seminer icin bir ay boyunca her gun seminer verildi ciddi kazanc sagladim ozel kiralama oldugu icin
  Ustune bir yerden teklif geldi ortak olalim diye onu da kabul ettim oradan da ek gelirim oldu su an cok sukur ayaklarim saglam yere basiyor kenara koseye ciddi para koyuyorum
  Bunu yaptirmadan once borc harc alarak geciniyordum cok degisti hayatim herkes dolandirilma hikayelerini yazmis sonuc alinanlari da yazalim ki yol gosterici olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir