home Büyü Yapan Hocalar Medyum Bedirhan Yorum & Şikayet

Medyum Bedirhan Yorum & Şikayet

Tüm büyülerde medyum hocanın doğru seçimi çok önemlidir. Gerçek bir medyum hoca ile çalışmadığınız sürece istediğiniz sonucu hiçbir zaman almak mümkün olamaz. Medyum Bedirhan başta olmak üzere, herhangi bir medyum ile alakalı çalışma yaptıkları doğru araştırmayı yapmadan işe başlamamanız gereklidir.

Gerçek medyum hocalar ile alakalı yapılacak olan her türlü araştırmada mutlaka hoca hakkındaki yorum ve görüşleri okumanız önemlidir. Örnek olarak, Medyum Bedirhan güvenilir mi gibi bir sorunun cevabını sadece bu araştırmayı yaparak bulmak mümkündür. Bu hoca ile daha önce çalışmış kişilerin tecrübeleri kiminle çalışacağınızı anlamak için çok önemlidir. Gerçek medyum hocalar hakkında çok sayıda iyi yorum bulunurken doğal olarak dolandırıcılar ile alakalı kötü yorumlar karşınıza çıkacaktır. Sitemizde sadece Medyum Bedirhan ile ilgili değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan şikayet ve yorumları bulabilirsiniz.

Medyum hocalar pek çok farklı büyü alanında uzmanlaşmış olabilirler. Bilgi ve nefes gücü çok önemli olsa da bu çalışmalarda tecrübe faktörü de dikkate alınmalıdır. Örnek vermek gerekirse Medyum Bedirhan’ın canbar büyüsü diğer büyülerine kıyasla daha etkili veya zayıf kalabilir. Bunun temel sebebi medyum hocanın nefes gücünden öte büyü ile alakalı tecrübesidir. Tecrübeli bir medyum hoca neredeyse her büyüyü yapabileceği gibi tecrübesiz hocalar için karmaşık büyülerin etkili olma ihtimali çok düşüktür.

Medyum Bedirhan’a çalışma yaptıranlar, hoca ile çalışmaya başlamadan önce bunu göz önünde bulundurmalı ve yaptıracakları büyü özelinde bir araştırmaya girişmelidir. Örneğin, Medyum Bedirhan’ın papaz büyüsü ile alakalı özel bir araştırma yapmalı, tüm diğer büyüler hakkında yapılan yorumlara ek olarak bu konu özelindeki yorumları daha fazla dikkate almalıdır.

Doğru araştırmayı yaptığınız sürece bu kadim ilimler hakkında bilgi sahibi insanlara ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Gerçek medyum hocaların bulunması zor gibi görünüyor olsa da eğer dikkatli bir araştırma yapıyorsanız çok rahat bir şekilde karşılaştığınıza şahit olabilirsiniz. İster Medyum Bedirhan ister başka bir hoca olsun mutlaka bu araştırma yapılmalıdır. Aksi takdirde dolandırıcıların tuzağına düşebilir, maddi ve manevi zararlara uğrayabilirsiniz. Hangi büyü yapılıyor olursa olsun gerçek medyum hocalar kadar dolandırıcı medyumların da var olduğu unutulmamalıdır. Bu aklınızda olduğu sürece hiçbir dolandırıcı tarafından mağdur edilmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Medyum Bedirhan ve diğer tüm medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, eğer siz de bir medyum ile çalıştıysanız o hoca hakkında yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Medyum Bedirhan Yorum & Şikayet

 1. Merhabalar,

  Medyum Duygu ile yaşadığım olayı paylaşmak istiyorum. Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler için ışık tutacağını düşünüyorum.

  Medyum Duygu’nun yapmış olduğu papaz büyüsü hiçbir etkiye sahip değil. Ayrıca kendisi herhangi bir şekilde ilgili davranmıyor, devamlı olarak asistan, yardımcı gibi başka insanlar ile muhatap ediyor. Kendisine bir türlü ulaşamadığım için çalışma ile alakalı gelişmeleri de öğrenmek mümkün olmuyor haliyle.

  Bana yaptığı papaz büyüsü bir hafta denilmesine rağmen üç haftada elime geçti. Geç olması sorun yaratmadı, vaktim vardı. Ama vakti olmayan insanların bu konuda dikkatli olmalarını tavsiye ederim.

  Büyü elime geçtikten sonra nasıl kullanacağımı güç bela öğrenebildim. Asistanları devamlı olarak birbirlerine topu attılar. En sonunda birkaç hafta uğraştım ve birileri anlattığı için büyüyü yapabildim. Medyum Duygu ilk başta konuştuktan sonra hiç ilgili davranmıyor ve herhangi bir şekilde yardımcı olmuyor.

  Papaz büyüsü için iyi bir medyum değil. Büyüsü de zaten tutmadı. Bu nedenle çalışmayı düşünenler bu yorumuma göre karar verirse kendileri için çok daha iyi olur.

 2. Allah aşkına birileri şu Medyum Emre denen dolandırıcıyı durdursun! Yıllardır insanları mağdur etmeye devam ediyormuş! Benim bile dört aydır uğraştığım bir mağduriyete neden oldu! Sürekli olarak telefonlarıma çıkmıyor, devamlı numara değiştiriyor! Yeni numarasından engelliyor! Sadece basit bir vefk yaptırmak istemiştim ama sağolsun kendisi beni manevi çalışmalardan da soğutmuş oldu! Hakkında yüzlerce şikayet var ve hala bu şarlatana para kaptıranlar var! Artık suç Medyum Emre’de değil bu kişiye inanıp para gönderenlerde açıkcası!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir