home Büyü Yapan Hocalar Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

Yaygın olarak kullanılan pek çok büyü uygulamasında görüleceği üzere, kaşık büyüsünde de antik toplumlardan gelen çok sayıda bağlantı karşımıza çıkmaktadır. Özellikle doğu toplumlarında çok kez yaygın olarak kullanıldığı gözlemlenen kaşık büyüsünün, etkileri de çoğu kültürde tarih sayfalarını şekillendirmiştir. Manevi alemlerin daha aktif olarak kullanıldığı geçmiş dönemlerde, medeniyetlerin neredeyse her alanda yararlandıkları büyü uygulamaları, kaşık büyüsünü de bünyesinde barındırmakta ve bu sayede günümüz medyum hocalarının, bu büyünün hem kökenleri, hem de eski teknikleri konusunda bilgi sahibi olabilmelerini sağlamaktadır.

Kaşık büyüsünün kökenleri ve ilk olarak ortaya çıktığı yer net olarak bilinmemekte. Ancak, Mezopotamya bölgesinde, ilk çağlardan bu yana ortak olarak kullanılan pek çok efsunlu cümle, medyum hocaların günümüzde kullandığı kaşık büyüsü teknikleriyle benzer yanlara sahiptir. Bu tekniklerin çoğu, çok sayıda tarihi eserde de karşımıza çıkmakta ve o dönemlerde kullanıldığı kesin olarak bilinmektedir.

Bir büyünün etkili olması, geçmişte kullanılıp kullanılmadığından tamamen bağımsızdır. Daha önce hiç görülmemiş ve gaybi alemlerden bilgisi yeni alınmış büyü yöntemleri bile etkili olabilir. Kaşık büyüsü, yeni bir uygulama olmasa da, yenilerle aynı etkiye sahiptir. Büyünün kökenlerinin bilinmiyor olması, tarihte sıkça kullanılmadığı anlamına gelmemektedir.

Kaşık büyüsü, günümüzde özellikle doğu illerinde ikamet eden medyum hocalar tarafından fazlasıyla aktif olarak uygulanıyor. Aşk, bağlama, evlilik büyüsü ve tam tersi olarak soğutmada kullanılan bu büyü, malzemesinin basit olması nedeniyle çok kişi tarafından tercih ediliyor. Her ne kadar bazı çalışmalar ve talepler için etkisi yetersiz kalsa da, iyi bir medyum hocanın elinde, bu kadim büyü çok etkili bir silaha dönüşebilmekte.

Kaşık büyüsü, her ne kadar geçmişten bu yana çok kullanılmış olsa da, bu kaynaklara erişebiliyor olsanız bile, nefes gücünüz yetmeyeceğinden evde bu büyüyü yapmanız imkansızdır. İstisnai durumlarda bile olsa, zarar görmemek ve zaman kaybetmemek için kaşık büyüsü yaptırmak amacıyla mutlaka medyum hocalar ile çalışmanız tavsiye edilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

  1. MEDYUM SALİH’İN VEFKLERİ YANLIŞ YAPILMIŞ! NORMAL VEFK GİBİ DEĞİL TAMAMEN HATALI DUALARLA DOLU! BEN YAPTIRDIM ÇOK PİŞMAN OLDUM! BU KİŞİ HOCA FALAN DEĞİL DAHA VEFK YAPMAYI BİLMİYOR!

  2. Arkadaşlar S.A
    Medyum Deniz’in yeni telefon numarasını bilenler varsa bilgi verebilirse çok memnun olurum. Bir süredir kendisine ulaşmaya çalışıyorum, aşk büyüsü yaptırmıştım iki ay önce ancak telefon numarası değiştiği için bir türlü ulaşamıyorum. Büyüm iki aydır bekliyor, bir sıkıntı çıktı galiba, telefonu bulursam soracağım ama bulduğum numaralar devamlı meşgul çalıyor. Bilgi bekliyorum, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir