home Büyü Yapan Hocalar Medyum Ali Hoca Yorum & Şikayet

Medyum Ali Hoca Yorum & Şikayet

Gerçek bir medyum hoca ile çalışmadığınız sürece yapacağınız çalışmalardan istediğiniz etkiyi alabilmeniz mümkün değildir. Medyumluk söz konusu olduğu zaman Medyum Ali Hoca veya hangi hoca olursa olsun mutlaka doğru kişiyi belirlemeniz ve çalışmaları bu kişiye yaptırmanız gereklidir.

Büyünün birden fazla türü bulunur. Farklı yöntemlerle ve tekniklerle yapılan bu büyü çalışmaları en yoğun etkiyi elde edebilmek için medyum hoca tarafından belirlenir. Bu çalışmaların doğru olarak belirlenebilmesi tamamen medyum hocanın yetenekleri ve bilgisine bağlıdır. Tam da bu nedenle güvenilir medyum hocalarla çalışmak çok önemlidir. Sitemizde sadece Medyum Ali Hoca değil tüm medyumlar hakkında yorum ve şikayetleri okuyabilir, böylece çalışacağınız hocanın nitelikleri konusunda fikir edinebilirsiniz.

Büyü çalışmaları her hocanın kendine özgü uygulamalardır. Her medyum hoca kendine göre bir yöntem üzerinden çalışmayı tercih eder. Medyum Ali Hoca aşk büyüsü ile ilgili vefk ve benzeri uygulamalar ile sonuç alabilirken başka bir medyum hoca daha farklı bir büyü uygulamasını tercih edebilir. Bu durum tamamen büyüyü yapan hocanın deneyimi ve bilgisi ile alakalıdır. Hocalar bilgisini kullanarak büyü yapılacak kişiyi inceler, sonucunda en doğru yöntemin belirlenmesini sağlar.

Medyum Ali Hoca yorumlarını incelerken bu farkı göz önünde bulundurmanız gereklidir. Tüm medyum hocalar için ortak geçerlilik yapılacak olan çalışmalarda hocanın yöntemlerinin farklılık gösterdiğidir. Medyum Ali Hoca’ya çalışma yaptıranlar kimi zaman sorunlarına papaz büyüsü ile çözüm bulurken tam olarak aynı çalışmada daha farklı bir büyü yönteminin kullandığı görülebilir. Bu durum hoca hakkında herhangi bir problemden kaynaklı değildir, aksine hocanın yaptığı çalışmanın kişiye özel olduğunun göstergesidir. Nasıl bir doktor herkese aynı tedaviyi uygulamıyorsa, bir medyum hoca da herkes için aynı büyü çalışmasını yapamaz.

Büyü çalışmalarında malzeme kullanımı da yine aynı şekilde değişkenlik gösterir. Hangi hocanın ne tarz büyü yapacağını sıradan bir insan bilemez. Eğer gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınıza eminseniz bu konuyla ilgili endişe etmenize gerek kalmayacaktır. İster Medyum Ali Hoca olsun ister başka bir medyum olsun, gerçekten işinin ehli bir isimle çalışan kişinin ne yöntemler ne de etki konusunda endişe etmesine gerek yoktur.

Doğru medyum hoca bulmak biraz zahmetli olabilir fakat bunu yapmak için diğer insanların tecrübelerinden kolayca faydalanabilirsiniz. Sitemizde yer alan Medyum Ali Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yapılmış yorumları, şikayetleri okumak, medyum hocalar hakkında yorum yapmak için aşağıya kaydırabilir veya ana sayfadaki diğer yorumları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

11 thoughts on “Medyum Ali Hoca Yorum & Şikayet

 1. Medyum Cüneyt çok saygısız bir insan!
  Aşk amaçlı vefk çalışması yaptırdım, vefki sevdiğim kızın evine koymam gerekiyordu, dediği şekilde kullandım ve yerine yerleştirdim. Vefk dediği sürede hiçbir şekilde etki göstermedi.
  Bunun üzerine telefon açıp bu konuyla ilgili destek istedim, çünkü en başta bana %100 garantili bir vefk yaptığını söyledi. Bu garantiye inandığım için benden istediği yüklü parayı göndermiştim. Saygısızlığı ise şuradan kaynaklanıyor, kesin tutacak demiştiniz dediğim zaman bana kötü niyetli bir şekilde iyi niyetini suistimal ettiğimi söyledi. Aslında tabi böyle bir durum olmadığını da belirtmek istiyorum. Eğer büyü tutsaydı ben niye tutmamış gibi söyleyeyim ki? Tutmadığı için söyledim. Ama Medyum Cüneyt bana sanki onu dolandırmaya çalışıyormuşum gibi davrandı.

 2. Medyum Kadriye’ye hakkımı helal etmiyorum! Bu kadın kadar dolandırıcı birini hayatım boyunca görmemiştim! Annemden ayrı benden ayrı para istemiş. Yaşlı kadın hiçbir şeyi anlamadan parayı göndermiş, tabi ben anlayıp foyasını ortaya çıkaracağım için telefonlarımı anında engellemiş, ulaşamadım. Dikkatli olun, özellikle söylediği şeylere sakın ama sakın inanmayın…

 3. Çocukluk aşkımla farklı dini inançlar dolayısıyla evlenmemize bir türlü izin verilmiyordu. Biz de ortak karar olarak bana güvenerek bir medyuma büyü yaptırma kararı aldık. Onun hiç böyle şeylere hiç inancı olmasa da benim zorlamamla yaptırdık. Ali Gürses hoca isimli bir medyum hoca ile çalıştık. Evlilik için ikna edilecek kişiler hakkında bilgi aldı, bir haftada tamamlayabileceğini söyledi. Nasıl bir işlem yaptığının detaylarına hakim değilim. Tek bildiğim olmaz diye ayak direten herkesin 10 gün içinde mum gibi çok yakışıyorsunuz, birbiriniz için iyisiniz gibi laflar etmeye başlamaları oldu. Gerçekten ilginç ve etkili bir çalışmaydi. Bugüne kadar hiç böyle bir işlem yaptırmamıştım, nasıl olduğunu bile bilmiyordum ama etkisini görünce kendi kendime keşke en başta yaptırsaymışım dedim Ali Gürses konusunda içiniz rahat olsun…

 4. KIZIMA VEFK YAPTIRDIM ONU YAZMAK İSTİYORUM İMLA HATALARIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM UZUNCA SÜREDİR ALMANYADA YAŞADIĞIM İÇİN PEK İYİ DEĞİLİM O KONUDA VEFKİ ALİ GÜRSES HOCAYA YABDIRDIM BİR HAFTADA GÖNDERİLDİ HEP SÖYLEDİĞİ SÜREDE GÖNDERDİ BİR HAFTA DİYE BAŞTA DEMİŞTİ SORUN OLMADI TELEFONLARI FALAN HEP AÇILIYOR HİÇ MERAKTA BIRAKMADI VEFKİN AMACI KIZIMIN HAYIRLI BİR KISMET BULMASIYDI İNŞALLAH ŞİMDİ GÖRÜCÜLER GELMEYE BAŞLADI SOSYAL HAYAT PROBLEMLERİ DE YAVAŞ YAVAŞ KESİLDİ GELENLERDEN BİRİ KESİN GİBİ HAYIRLISIYLA MEMNUN KALDIĞIMI BELİRTMEK İSTİYORUM ALİ HOCAYADA TEŞEKKÜR EDERİM

 5. Selamlar arkadaşlar Ankara’dan yazıyorum. Medyum Ali Gürses’e çalışma yaptıranlardan biri de benim. Karımın aklına giren kötü niyetli akrabaları nedeniyle aramızda oluşan soğukluk sebebiyle vefk çalışması yaptırmıştım. Yaptırmayı düşünenler varsa kesinlikle güvenilir bir kişi olduğunu belirtmek istiyorum. Bana gelen çalışma bir haftada hazırlanıp adresime yollandı. Kapıma gelene elime ulaşana kadar her aşamada ilgilendi ve daha sonrasında sorduğum soruları da aynı şekilde yanıtladı. Kaç defa başka medyumları denemiş biri olarak ilk defa bir hocadan memnun kaldım. Etkiler konusunda da dürüst davrandı, diğerleri uçuk kaçık hemen etki eder şöyledir böyledir derken medyum ali hoca belli bir süre verdi bu süre içinde görülecek dedi. Tabi dediği de çıktı. İçiniz rahat olabilir kendisi konusunda.

 6. Çok başarılısınız. Söylediklerinizin hepsi gerçek oldu. Önceden pek inancım yoktu. Ama pratikte yaşayarak görünce kendimde şaşırdım. teşekkürler.

 7. Öncelikle ben normal şartlarda hiç böyle şeylere inanmazdım ama medyum ali hocayla tanıştıktan sonra düşüncelerim tamamen değişti. Gerçekten ilgilenen ve bizimle konuşan bir insan. Dediklerimizi dinleyerek çözüm bulmaya çalıştı, öneriler verdi. Okuduğum kadarıyla diğer arkadaşlar da aynı şekilde memnun kalmışlar. Ali Gürses’e vefk yaptırdık, bir haftada elimize ulaştı. Hatta biz yoktuk kargo geri gitmiş ek ücret almadan tekrar kargoladı sağolsun. Etkileri de bir aydır görülüyor çok şükür. Kendisiyle de hala görüşüyoruz, işini yaptıktan sonra da takip ediyor. Yani para için değil yardım etmek için yapıyor resmen. Allah razı olsun.

 8. Evlenmek için ikna edilmesi gereken üç kişi vardı, bu üçünü de Ali Hoca’nın vefkiyle tek seferde çözdük eşimle birlikte. İnşallah yakında evliliğimiz gerçekleşecek.
  Benim şu anki eşimle birlikteliğimiz uzun süre geçmişe dayanıyor ama bu geçmiş ilişkimizi ailelere anlatamadığımız için özellikle onun ailesi çok erken olduğunu düşünüyordu, gizli gizli buluştuğumuz için söyleyemedik de… En sonunda tavsiye üzerine ali gürses hoca ile çalıştım, vefk ile çözmeyi başardık.
  Vefk kullanımıyla alakalı endişem vardı çünkü ben daha önce bu çalışmanın adını bile duymayan bir insan olduğum için acaba yapabilir miyim diye düşündüm günlerce, hatta bana gelene kadar geçen bir haftada eşimin çok kafasını şişirdim olacaktı olmayacaktı, yapardık yapamazdık diye. Ama endişe etmemiz çok yersizmiş onu da anlamış oldum, Ali Gürses hoca Allah razı olsun tüm çalımayı en ufak sıkıntı olmadan yaptı.
  İkna edilecek olan kişilere gelirsek normalde bu kişiler hiç sıcak bakmazken birden bire bu işe en yakın olan kişiler oldular çok şaşırtıcı şekilde.
  Bu tür sorunlara yakın çevremde de şahit oluyorum benzer derdi olanlara Ali beyi öneririm 0535 590 62 75 telefonu medyumali.com sitesi

 9. Benim evliligim cok kotu gidiyordu, daha dogrusu kocamin kotu aliskanliklari ve evden uzaklasmasi nedeniyle vefk yaptirmak istemistim medyum ali hoca’nin adini gunes gazetesinde cikan roportajindan buldum.Vefkimi bir haftada yolladi, ben bu islere cok fazla inanan biri degilim ama ali hoca bu dusuncelerimi degistirdi, hem ilgisi hem alakasi ile cok iyi bir insan oldugunu bana gosterdi.Arkadaslar ne kadar kotu durumda olursaniz olun umudu kesmeyin vefk isi cok guclu bir calismadir ben bile buna sahid olduysam siz de cozersiniz isinizi insallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir