home Büyü Yapan Hocalar En İyi Medyum Hocalar Kimdir?

En İyi Medyum Hocalar Kimdir?

Medyumluk oldukça kadim bir öğretinin temsilcileri tarafından yapılan özel bir meslektir. Bu mesleğin temsilcileri, insanların manevi alemlerle alakalı yaşadıkları sıkıntılara çözüm bulabilmek için çok özel yöntemler geliştirerek çalışmaktadır. Bu yöntemlerin ne olacağı da elbette medyum hocanın bilgisi ve yeteneği doğrultusunda belirlenir.

En iyi medyum hocaları bulabilmek için mutlaka iyi bir araştırma yapılması gerekir. Dünya üzerinde her meslek grubunda olduğu gibi bu alanda da insanları kandırmak için uğraşan dolandırıcılarla karşılaşmak mümkündür. Bu kişiler kendilerini çok çabuk ele veriyor olsa bile insanların dikkatli olması çok önemlidir. Eğer yeteri kadar dikkatli olursanız yapacağınız çalışmalardan tam anlamıyla verim alabilir ve kadim dönemlerden gelen bu geleneklerle hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Hangi çalışmayı yaptıracak olursanız olun en iyi medyum hocalarla çalışmaya özen göstermelisiniz. Bazı çalışmalar çok basit gibi görünüyor olsa bile kişinin enerjisinden kaynaklı olarak daha farklı yöntemlerin kullanılmasına gerek duyabilir. Örneğin, dışarıdan basit bir aşk büyü olarak görülen çalışma aslında karmaşık bir çalışma gerektiriyor olabilir.

En iyi medyum hocaları seçmek için yapmanız gereken ilk şey internetten basit bir arama olacaktır. İnternette medyum hocalar ile çalışan pek çok insan, ne tarz bir deneyim yaşadıklarını diğerleri ile paylaşmakta, medyum hocalar hakkında yorumlar yapmakta. Bu yorumları iyice inceleyerek, öne çıkan medyum hocalar ile görüşmeniz sizin için en doğrusu olacaktır.

Sadece insanların yorumları değil, aynı zamanda iç sesinizi dinlemek de çok önemlidir. Medyumluk ve alakalı işler tamamen manevi alemlerle alakalı olduğu için iç sesiniz bu konuda size yol gösterebilir. Çalışmayı kesinleştirmeden önce medyum hoca ile konuşarak, sorularınıza alacağınız yanıtların ne kadar içten olduğunu görebilir, hocanın bilgisini az çok tahmin edebilirsiniz. Böylece yapılacak olan çalışma konusunda kararınızı netleştirerek manevi alemlerin sonsuz kudretinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “En İyi Medyum Hocalar Kimdir?

  1. Daha önce çalıştığım bir çok medyum hoca oldu ancak ilk defa bir hoca hakkında iyi yorum yapabileceğim. Ali Gürses Bey kesinlikle tavsiye edeceğim bir insan.
    Öncelikle kendisine yaklaşımı ve bana olan iyi niyeti için teşekkür ederim. Normalde pek fazla yorum ve tavsiye yazmayı sevmem ama kendisinin yaklaşımı ve yaptıklarından dolayı her yerde adını teşekkürle anıyorum.
    Kendisine bir geri getirme işlemi yaptırdım. Hocanın dürüstlüğü gerçekten üst düzey. Genelde hep mail üzerinden iletişim kurduk medyumalibey@gmail.com kendisinin mail adresi.
    Yaptığı çalışmadan sonra istediğim etkiyi almam yaklaşık bir hafta kadar sürdü. Sonrasında hocam sağolsun tekrar telefon açıp bana durumu sordu. Yaptığı işlemin arkasında duran ve olup olmadığını bilmek isteyen biri. Bu yüzden dürüstlüğüne ve işine olan saygısına kesinlikle güvenebilirsiniz. Eğer sıkıntınız varsa bir görüşün derim…

  2. Medyum Gizem insanları dolandırmayı bırakmayacak gibi görünüyor! Bir gün Medyum Meryem başka bir gün Gizem diye isim veriyor sürekli isim değiştirerek dolandırıcılık yapıyor! Telefonlara bile birbirinin ismiyle çıkıyor şarlatanlar.
    Toplamda 15000 lira ödedim ben bu dolandırıcı Medyum Gizem’e! Vefkimi göndermeden engellediği için sürekli başka numaralardan arayıp neden göndermediğini sordum her aradığımda başka biri çıktı en son aradığımda artık burası Medyum Gizem değil Meryem demeye başladılar. Param uçtu gitti Allah kahretsin böyle insanları! 15.000 kolay kazanılan bir para değil kaç aylık biriktirdiğim emek verdiğim bir miktar o! Hakkım her zerresine kadar haram olsun bir kuruş da olsa bin kuruş da olsa haram ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir