home Büyü Yapan Hocalar Hollanda Medyum Hocaları – Hollanda Büyü Yapan Hocalar

Hollanda Medyum Hocaları – Hollanda Büyü Yapan Hocalar

Medyum denildiği zaman akla gelen şey sadece Türkiye ve İslam coğrafyalarında çalışan kişiler olabiliyor. Ancak bu durum tamamen yanlış. Medyumluk mesleği herhangi bir dine veya kültüre bağlı kalmaksızın, neredeyse her ülkede görülebilen ve manevi alemlerin enerjilerini fiziki boyuta taşıyan çok özel bir alandır. Medyumlar, kültürlerden ve sınırlardan bağımsız olarak diledikleri her yerde çalışabilir, tıpkı Türkiye’deymiş gibi aynı ilgiyle karşılaşır. Bunlara en güzel örnek, Avrupa’nın merkezinde çalışan Hollanda medyum hocalarıdır.

Hollanda medyum hocaları, çalışmalarını sadece bu ülkede yaşayan gurbetçiler için yapmıyor. Aynı zamanda yabancılar tarafından da yoğun bir ilgi görüyor. Medyumluk mesleğinde her şey manevi alemlerle bağlantılı olduğundan ve hangi çalışma yapılıyor olursa olsun kaynağın tek olmasından dolayı çalışma yaptıracak kişinin dini veya dili önemli değildir. Gerçek bir medyum hoca, hayırlı bir şey için çalışma talep eden hiç kimseyi geri çevirmeden kabul eder.

Medyum hocalar tarihin her dönemi popülerdi ve popüler olmaya da devam edecek. Bugün modern çağın etkisi ile daha az göz önündeymiş gibi düşünülse de aslında hala eskisi kadar ilgi gören bir meslek dalı. İnsaların maneviyatla olan bağlantısı çağlara göre azalmadığı için medyumluk işinin önemi de asla değişmeyecektir.

Hollanda medyum hocaları gibi bu işi yabancı kültürlere ait topraklarda yapan hocalar, hem bu ilimlerin tanınmasında hem de insanların maneviyata olan ilgisinin yeniden yükselmesinde büyük katkı sağlıyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, bu hocalar gibi çalışan kişilere rastlamanız mümkün. Bu durum, aslında medyumluk mesleğinin ve gayba olan ilginin sadece tek bir millet veya din tarafından değil, herkes tarafından geldiğinin en büyük göstergesi. Her kültürden insan için başarılı çalışmalar yapan Hollanda medyum hocaları da bu durumun en açık örneği.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Hollanda Medyum Hocaları – Hollanda Büyü Yapan Hocalar

  1. Bendeki şanssızlık dünyada kimsede yok diyebilirim öyle böyle değil elime aldığım alet iki kullanımdan sonra bozulur işim gücüm rast gitmez olacak şey olmaz ben bu konudan ciddi depresyona girip piskologa bile gittim ama asıl sebep maneviyatmış artık son çare diye bakıyordum hiç inanmam normalde böyle şeylere yalan dolan gözüyle bakardım ama ailemde ısrar edince ali gürses hocayı buldum telefon nosu 05355906275 vefk yaptırdım çalışmayı kargoyla gönderdi üstümde taşıdım bir hafta kadar sürede gelmişti zaten hocayla konuştuk ne yapmam gerektiğini ne kadar inanmasamda belki diyerek yaptım inanmayarak büyük hata etmişim resmen bir haftadan itibaren hayatım düzene girdi işim gücüm rastgitmeye başladı ben eskiden maneviyatı zayıf biriydim bu vefkin böyle etkili olduğunu gördükten sonra inançlı biriyim artık diğer hocaları bilmem doğrudur yanlıştır bişey diyemem ama ben kendi gözlerimle şahit oldum üstümdeki değişime bu yüzden ali gürses hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir