home Büyü Yapan Hocalar Medyum Çuluak Yorum & Şikayet

Medyum Çuluak Yorum & Şikayet

Hangi büyü olursa olsun, bir büyü yapıldığı zaman o büyünün etkisinin görülmesi için belli bir zaman geçmesi gereklidir. İster Medyum Çuluak ister başka bir medyum tarafından yapılmış olsun, herkes mutlaka büyünün etkisi için bir süre beklemelidir. Büyüyü yapan hocanın nefes gücü, büyünün zorluğu ve türü ne kadar hızlı etki edeceğini belirleyen etmenler olsa da her koşulda çok kısa bir süre olsa bile beklemek gereklidir.

Dünya üzerinde var olan her şey zaman kavramına bağlıdır. Gayb aleminde zamanla alakalı herhangi bir durum söz konusu olmasa bile burada istenen etki için yine zaman devreye girer. Bu zaman asla net bir şekilde söylenemez. Örneğin Medyum Çuluak ile çalışanlar bir haftada tutan bir büyü yaptırırken başka bir medyumla çalışanlar çok daha kısa sürede, hatta birkaç günde etki eden büyüler görebilir. Bunlar çok sayıda bilinen ve bilinmeyen etki sonucu ortaya çıkar. Bu etkilerde medyum hoca faktörü ön planda olduğu için gerçek bir medyum ile çalışmak çok önemlidir. Sitemizde sadece Medyum Çuluak değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilir, işinin ehli bir medyumlar için olan arayışınız için bu yorumları değerlendirebilirsiniz.

Bazı büyüler diğerlerine kıyasla çok daha karmaşık bir etki mekanizmasına sahiptir. Örneğin bağlama büyüsü söz konusu olduğunda yapılacak olan büyünün türüne göre bir yol çizilmelidir. Eğer bir kişi eve veya başka bir yere bağlanacaksa ona uygun büyü yapılmalı, iki kişi için bağlama büyüsü isteniyorsa daha farklı bir çalışma gerçekleştirilmelidir. Bu gibi bir çalışmadan tam olarak emin olmak için Medyum Çuluak güvenilir mi gibi soruların tüm medyumlar için sorulması, cevabından kesin olarak emin olunması gereklidir. Medyum Çuluak şikayetlerini okumak, çalışacağınız medyum hakkındaki iyi ve kötü yorumları değerlendirmek doğru medyumu bulmak için en kolay yol olacaktır.

Bağlama büyüsünün etkisi de diğer büyülerden farklı değildir. Bu büyünün ne zaman sonuç vereceği de yine aynı şekilde başta medyum olmak üzere pek çok farklı etmene bağlıdır. Kimi zaman bağlama amaçlı yapılabilen daha etkili büyüler bulunabilir. Bu gibi durumlarda, eğer güvenilir bir medyum ile çalışıyorsanız, çalıştığınız medyum size en doğru rehberliği yaparak yönlendirecektir. Tüm bu sebeplerden dolayı Medyum Çuluak da olsa, başka bir medyum da olsa çalışmaya başlamadan önce iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir.

Medyum Çuluak ve diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Medyum Çuluak Yorum & Şikayet

  1. İşi gücü olan, maddi durumu yerinde, herhangi bir noksanı olmayan bir insanım. Çevremde sevilip sayılırım, arkadaşlarım, herkes neden evlenmediğime hayret ediyordu. Ben çok üstüne düşmüyordum elbet vakti gelince olur diye. Ancak vakti geldiğini düşündüğüm, olur diye beklediğim ilişkilerim bile istediğim gibi gitmeyince artık bir şeyler yapmam gerektiğinde karar kıldım.
    Normalde maneviyat ile pek alakalı bir insan değilim. Büyü müyü hiç anlamam, vefk nedir adını da ilk defa yaptırdığım çalışma ile duydum zaten. Daha öncesinde hiç bilgim bile yoktu.
    Vefk için çok yakın bir arkadaşımın tavsiye ettiği Medyum Ali Gürses ile konuştum. Arkadaşımdan benim adıma vefk yaptırmasını istedim ama Ali Hoca bizzat benimle görüşmek istemiş. Ne istediğimi ve derdimi anlamak için bunun daha iyi olacağını söylemiş. Çekine çekine telefon açtım, bir de inançsız biri olduğum için ne yapacağımı bilemedim. Kendisi ile görüşmemde hiç korkacak bir şey olmadığını gördüm. Bana bi şefkatiyle yaklaştı resmen. Cidden ilgili alakalı bir insandı, sıkıntımın ne olduğunu çözebilmek adına sorular sordu. En sonunda kısmet açma vefki yaptı ve bir haftada evime kadar yolladı.
    Bir hafta üstümde taşıdım, daha sonra hiç aklımda olmayan, çok iyi anlaştığım bir arkadaşımın bana karşı hisler beslediğine şahit oldum. Olmasını hiç ama hiç beklemediğim bir durumdu ama içimden hep keşke olsa diye geçirirdim. Şu an mutlu bir ilişkimiz var, aileleri tanıştırdık, kendi aramızda söz de kıydık. İnşallah da evlilikle sonuçlanacak. Ben doğru dürüst güveni olmayan biri olarak böyle bir şeye şahit olduğum için sizinle paylaşmak istedim. Ali hocanın güvenilir bir insan olduğunu yaklaşımından da anlayabilirsiniz zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir