home Büyü Yapan Hocalar Medyum Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Medyum Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Manevi konularda eğitim almak isteyen bir kişi, bu yolda ilerlemek adına pek çok konudan feragat eder. Yeri geldiğinde tüm hayatını medyum olmak için adayan kişiler, bizlere hediye edilen kadim dönem ilimlerini iyi şekilde öğrenerek büyü ve benzeri çalışmalar gerçekleştirir. Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında, çalışacağınız medyumun söz konusu bu ilimlerin bilgisine sahip olup olmadığı da yer almaktadır. Bilgisi eksik olan bir medyumun başarılı büyü yapabilmesi gibi bir durum hiçbir koşulda mümkün değildir.

Gerçek medyumlar bilgilerini her zaman geliştirmek için çaba gösterir. Fiziki dünyada bile öğrenilebilecek konuların sınırı bulunmamaktadır. Gerçek anlamda sonsuz olan metafizik alemleri ile alakalı bilgiler, bir insan ömrünün ötesinde, binlerce yıldır hala tam anlamıyla bilinmemektedir.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlisi, işlem yaptıracağınız medyumun bu mesleğe olan saygısıdır. Gerçek bir medyum hoca, yapacağı her çalışmaya büyük bir saygı ile yaklaşır, kullandığı enerjilerin çok değerli olduğunu bilir. Kullanılan tüm bilgilerin adeta kutsal olduğunu bilen medyumlar ilim ve bilgiye her daim saygıyla yaklaşacaktır. Bu şekilde davranmayan ve yaptığı mesleğin detaylarına saygı göstermeyen bir kişinin gerçekten medyum olma ihtimali yoktur.

Dürüstlük Medyumluk Mesleğinin Temelindedir

Medyumların kendilerine ait kuralları vardır. Gerçek bir medyum hoca, aldığı eğitim boyunca her zaman insanlara yardımcı olacağını öğrenir. Bunun bir sonucu olarak da hiçbir gerçek medyum hocanın kara büyü yaptığı veya insanlara zarar verecek büyülerle uğraştığı görülememektedir.

Medyum seçerken dikkate edilmesi gerekenlerden biri de medyumun dürüstlüğüdür. Gerçek medyumlara dürüst olmaları, asla kendilerine danışan kişiye yalan söylememeleri konusunda ciddi kurallar belirtilmiştir. Neredeyse tüm medyumların eğitimleri sırasında, üstat medyumlar tarafından bu gelenek her daim belirtilmiş, bugün de aynı şekilde dikkat edilen bir konu olmuştur.

Medyumluk mesleği, insanlığın yararı için kullanılan özel bir alandır. Bu alanda yalan olmaması hem medyumun kendi mesleğine saygısı hem de karşıdaki insanın zor durumda kalmaması açısından çok önemlidir.

Gerçek Medyumlardan Asla Yalan Beklenmez

İşinin ehli olan gerçek medyumlar her zaman yaptığı tüm çalışmaları insanlara yardım etmek için yapar. Bu medyumlar, maddi ve manevi herhangi bir konuda mağduriyet yaratmamak adına özellikle dikkatlidir.

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında önemli yer tutan dürüstlük, burada da sizin mağdur edilmemenizi sağlayacaktır. Gerçek medyumlar, yapılamayacak bir çalışmada bile dürüst şekilde durumu belirtecek, eğer mümkünse başka çalışmaya yönlendirecek, değilse yapmayı kabul etmeyecektir. Hiçbir gerçek medyum, kendisine danışan kişiyi boş bir beklenti içine sokmayacaktır.

Gerçek medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Tamamını okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazarak diğer insanlara tavsiyede bulunmak, medyumlar ile ilgili yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Medyum Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  1. Medyum Ali Gürses’i sosyal medya vesilesiyle bulmuştum. Telefon numarası üzerinden iletişime geçip iki yıl önce bir vefk yaptırmıştım. Bu site miydi başka bir site miydi tam hatırlamıyorum ama vefkten çok memnun kaldığımı zaten yazmıştım. Geçenlerde bir işleme daha ihtiyacım oldu. Telefon numarası kayıtlıydı, belki değiştirmiştir diye düşünüp yeniden numarasını bulacaktım ama bir deneyeyim dedim baktım hala aynı numarayı kullanıyor senelerdir. Numarası 05355906275 Aradım, kendimi tanıttım. Hatırladı, papaz büyüsü işlemi için karar kıldık. Kısa sürede geldi. Onun da etkisi çok güçlü herhalde 13-14 gün gibi bir sürede etkilerini aldım ve hem vefkini hem papaz büyüsü işlemini denemiş biri olarak ikisinden de memnun kaldım. İnternet ortamı dolandırıcı kaynıyor olmuş bu yazdığıma göre de hareket edin istemem ben yaşadıklarımı yazdım siz gene internetten araştırmanızı yapın ama Ali hoca doğru insan o konuda içiniz rahat olsun. Medyumali.com hocanın sitesi oradan da daha detay alırsınız iyi günler herkese

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir