home Büyü Yapan Hocalar Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk halini yaratmak için kullanılan büyü teknikleri arasında en karmaşığı olarak bilinen ve pek çok özel ayrıntı içeren canbar büyüsünün yapılışı da fazlasıyla özeldir. Gerçek medyum hocalar tarafından, uzun yıllardır nesilden nesle aktarılan yapılış yöntemi, kadim dönemlerden bu yana varlığını korumaktadır. Canbar büyüsünde uygulanan bu teknikler, daha ilk çağlarda bile aynı olarak gözlemlenmiştir. Büyünün tarihi kadar eski olan bu çalışmada, en iyi sonucu alabilmek için medyumlar hala ata yadigarı teknikleri ve duaları kullanır.

Etkili aşk büyüsü türlerinden biri olan canbar büyüsüne başlayan bir medyum, ilk olarak enerjileri inceleyerek işe başlar. Aşk halinin yaratılmasını sağladığı için, iki kişi arasındaki bağı inceleyen medyum hoca, canbar büyüsüne bunu yaparak başlayacaktır. Bu aşamadan sonra, dua kısmı gelir. Medyum hoca, atalarından öğrendiği ve asla dışarıyla paylaşılmayan, çok gizli duaları okuduktan sonra malzemelerin kullanımına geçilir. Bu duaların okunması kimi zaman bir gün sürebileceği gibi, kimi durumlarda bir hafta bile alabilir. Ne kadar süreceği, tamamen medyum hocanın kararı ve enerjiniz üzerinde yaptığı incelemenin sonucuna bağlıdır.

Malzemeleri de özel olan canbar büyüsünde ceylan derisi kullanılmaktadır. Ceylan derisi üzerine efsunlu dualar yazılır ve deri katlanır. Kimi büyü uygulamalarında, bu deri muska haline getirilerek kişiye teslim edilirken, bazı medyum hocalar bunun gömülmesini ister. Yine başka tekniklerde farklı amaçlarla kullanılabilen deri materyalinin bu aşaması da tamamlandıktan sonra, canbar büyüsü biter ve etkisinin görülmesi beklenir.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

One thought on “Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

  1. Vefk ile alakalı memnuniyet yazmak istiyorum. Şikayet sitesi mi yoksa memnuniyet yazabiliyor muyuz bilemiyorum ama eğer yöneticiler uygun görürlerse yayınlasınlar. Memnun kaldığım hocanın adı Medyum Ali Gürses. Hocaya iş hayatımı düzene sokacak ve bereket kazandıracak bir vefk yaptırdım. Bir hafta gibi kısa bir sürede söz verdiği şekilde vefkimi evime kargoladı. Vefk geldikten sonra yine bir hafta gibi bir sürede etkisini gördüm. Elime aldığım ilk andan itibaren gerçekten değişik bir enerji hissetmiştim, enerjisi ve nefesi çok güçlü bir insan olduğu her halinden belli. Yapılan çalışmadan çok memnun kaldığım için tavsiye etmek amacıyla burada paylaşıyorum. İnşallah sıkıntısı olan insanlar bu vesile ile çözüme kavuşabilirler. 05355906275 kendisinin telefonu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir