home Büyü Yapan Hocalar Medyum Hoca Şikayetleri ve Tavsiyeleri

Medyum Hoca Şikayetleri ve Tavsiyeleri

Günümüzde medyum hocaların sayısı azalsa da, hala bu meslek devam etmektedir. İnsanlar birçok sıkıntısı ve istekleri için medyum hocalara başvurmak istemektedirler. Medyum hocalar, 6. Hisleri kuvvetli ve çeşitli ilimlere sahip insanlardır. Sıradan insanlardan farkları enerjiyi yönetmeyi bilmeleri, sezgilerinin çok kuvvetli olmasıdır. Bizlerin hissedemeyeceği şeyleri hissederek bazı sorunların çözümlerini bulabilirler, ayrıca enerji kavramını çok iyi bildikleri için çeşitli tılsımlar yapabilirler. Medyum hocalar doğuştan yetenekleri olan insanlardır ancak bu yeteneklerini kullanmayı öğrendikleri ölçüde bilgilidirler. Örneğin medyum hocaların tamamı fal bakmaz veya tamamı büyü yapma işleriyle uğraşmaz. Günümüzde çok fazla insan medyum hocalara başvurmak istediği için bu durumu suiistimal etmek isteyen dolandırıcılar da türemiştir. Bu dolandırıcılar kendilerini insanlara medyum hoca olarak tanıtarak onları çeşitli şekilde etkilemekte ve paralarını almaktadır. Aslında hiçbir vasıfları, bilgileri, becerileri yoktur ancak insanları kandırarak para kazanabilmektedirler. Bu gibi dolandırıcılara para kaptırmamak için medyum hoca araştırması yaparken çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bunun için medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri okumak mantıklı bir seçenektir. Çünkü insanlar yaşadıkları olumlu ve olumsuz deneyimleri yoruma dökerek diğer insanlara aktarmaktadır. Kendini medyum hoca olarak tanıtan bir dolandırıcı tarafından dolandırılan birisi, medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri olarak bu durumu belirtmektedir.

Medyum hocalar aynı zamanda fal da bakmaktadırlar. Enerjiyi yöneterek çeşitli fal yöntemleriyle kendilerine danışan insana bilgiler verebilmektedirler. Gelecek hakkında bazı ipuçları, bazı tavsiyeler, uzak durmaları veya yakın olmaları gereken insanlar konusunda bilgiler verebilirler. Ancak fal konusunda da birçok sahtekar ortaya çıkmıştır. Kendini falcı olarak tanıtıp sadece süslü cümleler kuran ve insanları etkileyen insanlar vardır. Bu insanlar genellikle karşısındaki insanı inceleyerek onun duymak isteyeceği şeyleri söylerler ve bu şekilde onu memnun etmiş olurlar. Bu insanların ikinci bir yöntemi ise genele yönelik konuşmalarıdır. Söyledikleri cümleler hemen hemen herkese uyan cümlelerdir. Bundan dolayı bir şey bildiğini düşünürsünüz ancak aslında hiçbir fal yeteneği yoktur. Bu tarz fal dolandırıcılarına kanmamak için de medyum hoca şikayetleri ve tavsiyeleri yorumlarını okumanızda fayda var. Fal bakmak basite indirgenecek bir iş değil, karşıdaki insanın enerjisinden bir şeyler hissedebilme işidir. Her insan yapamaz, ilim sahibi insanlar gerçek anlamda fal bakabilirler.

Medyum hocalara büyü yaptırma veya büyü bozdurma konusunda da başvurulabilir. Her medyum hoca büyü yapmamaktadır ancak birçoğu büyü bozma işlemi yapmaktadır. Medyum hocalar çeşitli yöntemler kullanarak büyüler yaparlar ve sizden büyünün aktif olması için bazı şeyler yapmanızı isterler. Eğer gerçek bir medyum hocaya başvurduysanız ve siz de onun söylediği adımları eksiksiz olarak gerçekleştirdiyseniz yaptığınız büyü tutacaktır. Ancak unutmayın ki büyü çok ciddi bir işlemdir ve çeşitli riskler içerir. Mutlaka büyü konusunda bilgili, gerçek bir medyum hocaya başvurmanız gerekmektedir.

Başınızdan geçen çeşitli medyum hoca deneyimlerinizi tamamen objektif olan sitemizde diğer insanlarla paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir