home Büyü Yapan Hocalar İkna Büyüsü Yapan Hocalar

İkna Büyüsü Yapan Hocalar

Manevi alemler ile alakalı çalışmaların büyük bölümü, çalışmayı gerçekleştiren medyum hocanın yetenekleri ve bilgisi ile doğru orantılı olduğu için, kimi zaman istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Örneğin, kendisini yeterli gören bir medyum hoca, ikna büyüsü yaparken başarısız olarak, hem büyü yaptıran kişini zor durumda bırakabilmekte, hem de ikna edilmesi gereken konu nedeniyle zor durumda kalabilmektedir.

Bu tarz durumlar, tecrübesiz medyum hocalarda çok yaygın olarak görülse de, tecrübeli hocalarda böyle vakalar neredeyse istisnai olarak ortaya çıkmaktadır. İkna büyüsü, çok zor bir büyü olmasına rağmen, eğer tecrübeli bir medyum hoca tarafından yapılıyorsa, büyüde kullanılan enerjiler her daim destekleneceği ve farklı yöntemler ile kuvvetlendirileceği için tutmama ihtimali sıfıra yaklaşacaktır.

ikna büyüsü
ikna büyüsü

Medyum hocalar, ikna büyüsü yaparken bu büyüde kullanılan enerjiler üzerinde tam bir hakimiyet kurmak zorundadır. Bu hakimiyet kurulduktan sonra, bu etkinin çok daha yoğun şekilde görülmesini sağlamak amacıyla, ek çalışmalar yapılabilir. Her medyum hocanın kendi tercihine göre gerçekleştirilen bu çalışmalar, eğer medyum hoca büyünün etkisinden şüpheleniyorsa çok daha elzem bir hal almaktadır. Pek çok tecrübeli medyum hoca, bu gibi durumları önceden sezerek, büyünün tutması için bu destekleyici uygulamaları hızlı şekilde yapmaktadır.

Medyum hocaların bilgisi, ister ikna büyüsü ister başka bir büyü olsun, her zaman en önemli unsurdur. Nefes gücünün bile kimi zaman önüne geçen tecrübe faktörü, büyü yaptıran kişinin hangi çalışmadan nasıl verim alabileceğini belirleyen en önemli etmendir. Medyumlar, bu gibi uygulamaları yaparken, her zaman bu konuda dikkatli olduklarından, çoğu zaman başaramayacaklarını düşündükleri çalışmaları kabul etmezler. Ancak, ikna büyüsü söz konusu olduğunda, en deneyimli hocanın bile zaman zaman zorlanabileceğini unutmamak gereklidir. Fakat, bahsedildiği üzere, deneyimli medyumlar hatalarını kısa sürede telafi ederek, büyünün her koşulda tutmasını sağlayabilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen medyum şikayetlerini incelemek ve kendiniz de yorum eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

2 thoughts on “İkna Büyüsü Yapan Hocalar

  1. Medyum Dilek adında bir medyuma büyü çalışmayı yaptırdım yaklaşık BEŞ ay önce. TAM BEŞ AY geçmiş olmasına rağmen büyü GELMEDİ!
    BEŞ AY BOYUNCA insanı oyalamak ciddi maharet! Bu dolandırıcılıkta artık seviye atlamış, çok profesyonel olmuş!!
    Tatlı diline ve söylediklerine inanıp Medyum Dilek’e para falan göndermeye kalkmayın, ilgili alakalı gibi davranıp sonradan BEŞ AY BOYUNCA gerçek yüzünü size gösteriyor…………

  2. Iyi geceler,
    Amerikaya buyu yaptirmak istiyorum, medyum emel parami aldi kayboldu gitti baska hoca lazim tavsiye edin ltfn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir