home Büyü Yapan Hocalar Medyum Şikayetleri Nereye Yazılır?

Medyum Şikayetleri Nereye Yazılır?

Medyumluk mesleğinin tarihi oldukça eski dönemlere dayanmaktadır. Pek çok kişi, bu mesleğin özel temsilcileri sayesinde hayatını değiştirmiş, bugün de değiştirmeye devam etmektedir. Kadim dönemlerden beri bizlerle olan medyum hocalar arasında, maalesef dolandırıcı olanlara da rastlamak mümkündür. Kendini gerçek gibi tanıtan bu dolandırıcılardan kurtulmanın en kolay yolu ise medyum şikayetlerini incelemek, böylece gerçek medyum hocaları bulmaktır.

Medyum şikayetleri, daha önceden medyum hocalar ile çalışmış kişilerin yazdığı yorumlardan oluşmaktadır. Medyum hocalar ile çalışıp çalışmamaya karar verirken, diğer insanların deneyimlerinden yararlanmak oldukça önemlidir. Hakkında şikayetlerin fazla olduğu, başarısız çalışmalarıyla bilinen medyumlarla çalışmamanız önerilmektedir.

Medyum olmak, herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu işi yapabilmek için mutlaka öte alemlerin bilgisine sahip olmaz, farklı ilimler konusunda eğitim almış olmak gereklidir. Medyum şikayetlerinde adı geçen dolandırıcıların hiçbiri bu konuda eğitim almamıştır. Gerçek medyum olabilmek için eğitim sırasında el verme yoluyla aktarılan bilgilere erişmek gereklidir. Bu bilgilere ulaşmak için mutlaka üstat medyum hocalar ile çalışılması önemlidir.

Eğitimler sırasında, büyü teknikleriyle birlikte farklı ilimler konusunda da bilgi verilmektedir. Medyum şikayetlerini inceledikten sonra, hakkında şikayet yazılmamış, ilim bilgisi yüksek medyumlar ile çalışarak öte alemler ile ilgili dilediğiniz her türlü çalışmayı yaptırabilmeniz mümkündür. Güvenilir medyum hocalar, en zor çalışmalarda bile bilgilerini kullanarak gereken işlemi en iyi şekilde yapacaktır.

Doğru Medyum Hocayla Çalışmak Önemlidir

Medyumluk mesleği çok karmaşık temeller üzerine kuruludur. Yapılan çalışma her ne olursa olsun mutlaka medyum hocanın niteliklerinin eksiksiz olması gerekmektedir. Nefes gücünden tecrübesine, ilim bilgisine kadar her şey fazlasıyla önemlidir. Bu nedenle, isteyen herkesin medyum olamadığı, bu alemlerle alakalı çalışmalar yapamadığı bilinmektedir. Medyum şikayetleri, hangi medyumun alanında başarılı, kimin başarısız olduğu konusunda yol gösterici olacaktır.

Medyum hocalar, tüm çalışmaları kişiye özel yapmaktadır. Medyum şikayetlerinde adı geçen dolandırıcıların aksine, güvenilir medyum hocaların yaptığı tüm çalışmalar her zaman başarılı olmak adına hazırlanmaktadır. Gerçek bir medyum hoca, kendisine danışan hiç kimseyi mağdur etmemek adına gereken her türlü ilmi kullanmaktadır. Yine benzer şekilde, tutmama ihtimali olan çalışmaları baştan yapmayı kabul etmeyen gerçek medyumlar, medyum şikayetlerinde göreceğiniz sahtekarların aksine hiçbir zaman mağduriyet yaşatmayacaktır.

Her İsteyen Medyum Olamaz

Medyum olmak için eğitimden geçmek tek başına yeterli değildir. Medyumluk mesleğinde, mutlaka nefes gücüne sahip olmak gerekmektedir. Doğuştan gelen ve sonradan kazanılması mümkün olmayan bu güç, medyum hocaların işlemleri doğru yapabilmesi için çok önemlidir.

Medyum şikayetleri, dolandırıcı medyum hocaları tespit etmeniz ve güvenilir kişileri bulabilmeniz açısından en büyük yardımcınız olacaktır. Gerçek medyum hocalar, uzun yıllardır bu işi yaptıkları ve yüksek tecrübe sahibi oldukları için her türlü çalışmada başarıya ulaşacaktır. Manevi dünyalardan yararlanmak isteyen bir kişinin yapması gereken tek şey iyi bir araştırmadır.

Sizlerden sitemize gelen medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da sorularınızı sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir